Слуга Народу
30.7K members
15 photos
10 videos
270 links
Офіційний канал політичної партії «Слуга Народу». Приєднуйтесь https://sluga-narodu.com
Download Telegram
to view and join the conversation
Channel created
​​Важливе повідомлення! З’їзд партії «Слуга Народу», що був запланований на найближчу суботу, переноситься на неділю — 9 червня.

Нам потрібен ще один додатковий день, щоб завершити розгляд анкет тих, хто висловив бажання балотуватися від партії в мажоритарних округах. Адже ми отримали понад 3,5 тис. заявок! А всі вони мають бути ретельно опрацьовані, щоб обрати найбільш достойних кандидатів.

Місце та графік проведення заходу не змінюються:
— Національний ботанічний сад ім. М. М. Гришка (м. Київ, вул. Тимірязєвська, 1);
— 9 червня, 12:00;
— потрапити на територію можна буде з 10:00 до 11:40 з боку службового входу.

Вхід для делегатів з'їзду, акредитованих медіа та запрошених гостей.
​​Повну програму партії «Слуга Народу» шукайте за посиланням: https://www.facebook.com/596991260806877/posts/607259449780058?s=100001840039353
Промова голови партії "Слуга Народу" Дмитра Разумкова на з'їзді: https://youtu.be/wlEFeGBIw7E
​​Перша двадцятка виборчого списку партії «Слуга Народу»

1. Разумков Дмитро Олександрович – голова партії «Слуга Народу».
2. Стефанчук Руслан Олексійович – доктор юридичних наук.
3. Венедіктова Ірина Валентинівна – доктор юридичних наук.
4. Арахамія Давид Георгійович – підприємець, волонтер.
5. Янченко Галина Ігорівна – експерт з питань антикорупційної політики.
6. Федоров Михайло Альбертович – радник президента України з діджиталу.
7. Корнієнко Олександр Сергійович – керівник передвиборчого штабу партії «Слуга Народу».
8. Красносільська Анастасія Олегівна – експерт з податкового законодавства.
9. Ткаченко Олександр Владиславович – медіаменеджер.
10. Беленюк Жан Венсанович – борець греко-римського стилю, чемпіон світу.
11. Бабак Сергій Віталійович – експерт з питань освіти.
12. Криклій Владислав Артурович – кандидат економічних наук.
13. Шуляк Олена Олексіївна – експерт у галузі девелопменту та будівництва.
14. Наталуха Дмитро Андрійович – громадський і політичний діяч, правозахисник.
15. Ясько Єлизавета Олексіївна – кінопродюсер.
16. Оржель Олексій Анатолійович – експерт у сфері паливно-енергетичного комплексу.
17. Герус Андрій Михайлович – експерт з питань енергетики.
18. Радуцький Михайло Борисович – експерт у галузі медицини, лікар.
19. Монастирський Денис Анатолійович – експерт з питань правоохоронної та судової систем.
20. Гетманцев Данило Олександрович – експерт з питань оподаткування, публічних фінансів, банківського права.
​​На з'їзді партії «Слуга Народу» було названо сотню претендентів у виборчий список
1. Разумков Дмитро Олександрович
2. Стефанчук Руслан Олексійович
3. Венедіктова Ірина Валентинівна
4. Арахамія Давид Георгійович
5. Янченко Галина Ігорівна
6. Федоров Михайло Альбертович
7. Корнієнко Олександр Сергійович
8. Красносільська Анастасія Олегівна
9. Ткаченко Олександр Владиславович
10. Беленюк Жан Венсанович
11. Бабак Сергій Віталійович
12. Криклій Владислав Артурович
13. Шуляк Олена Олексіївна
14. Наталуха Дмитро Андрійович
15. Ясько Єлизавета Олексіївна
16. Оржель Олексій Анатолійович
17. Герус Андрій Михайлович
18. Радуцький Михайло Борисович
19. Монастирський Денис Анатолійович
20. Гетманцев Данило Олександрович
21. Малюська Денис Леонтійович
22. Холодов Андрій Іванович
23. Лерос Гео Багратович
24. Кальченко Сергій Віталійович
25. Ткаченко Максим Миколайович
26. Чернєв Єгор Володимирович
27. Юраш Святослав Андрійович
28. Сушко Павло Миколайович
29. Верещук Ірина Андріївна
30. Кубраков Олександр Миколайович
31. Коробкова Олена Анатоліївна
32. Діденко Юлія Олександрівна
33. Співак Дмитро Павлович
34. Соломчук Дмитро Вікторович
35. Ананченко Михайло Олегович
36. Коваленко Анна Миколаївна
37. Неклюдов Владлен Михайлович
38. Кривошеєв Ігор Сергійович
39. Іонушас Сергій Костянтинович
40. Завітневич Олександр Михайлович
41. Гусєв Юрій Веніамінович
42. Воронов Володимир Анатолійович
43. Арістов Юрій Юрійович
44. Кісєль Юрій Григорович
45. Галайчук Вадим Сергійович
46. Ковальов Артем Володимирович
47. Стернійчук Валерій Олександрович
48. Михайлюк Галина Олегівна
49. Бабій Роман В’ячеславович
50. Качура Олександр Анатолійович
51. Новосад Анна Ігорівна
52. Культенко Артем Валерійович
53. Марусяк Олег Романович
54. Кириченко Микола Олександрович
55. Третьякова Галина Миколаївна
56. Халімон Павло Віталійович
57. Мошенець Ольга Володимирівна
58. Саладуха Ольга Валеріївна
59. Коваль Ольга Володимирівна
60. Загоруйко Аліна Леонідівна
61. Бондаренко Олег Володимирович
62. Крячко Михайло Валерійович
63. Бардіна Марина Олегівна
64. Марченко Людмила Іванівна
65. Юнаков Іван Сергійович
66. Володіна Дарина Артемівна
67. Богданова Наталя Миколаївна
68. Савченко Ольга Станіславівна
69. Гринчук Оксана Анатоліївна
70. Козак Володимир Васильович
71. Лисюк Андрій Олександрович
72. Сова Олександр Георгійович
73. Панченко Ірина Сергіївна
74. Боярчук Роман Михайлович
75. Ватрас Володимир Антонович
76. Мулик Роман Миронович
77. Тарасов Олег Сергійович
78. Костюх Анатолій В’ячеславович
79. Брагар Євген Вадимович
80. Безгін Віталій Юрійович
81. Гутцайт Вадим Маркович
82. Салійчук Олександр В’ячеславович
83. Карбаджак Роман Юрійович
84. Рєпіна Елла Анатоліївна
85. Пушкаренко Арсеній Михайлович
86. Заблоцький Мар'ян Богданович
87. Клочко Андрій Андрійович
88. Овчинникова Юлія Юріївна
89. Мережко Олександр Олександрович
90. Чернюх Ігор Іванович
91. Устенко Олексій Олегович
92. Кабанов Олександр Євгенович
93. Веніславський Федір Володимирович
94. Булах Лада Валентинівна
95. Петруняк Євген Васильович
96. Мариковський Олександр Валерійович
97. Федієнко Олександр Павлович
98. Мотовиловець Андрій Вікторович
99. Колесник Ганна Сергіївна
100. Богуцька Єлизавета Петрівна
​​На з'їзді партії «Слуга Народу» було названо кандидатури, які розглядаються для висування у мажоритарних округах

1. Округ № 25, м. Дніпро – Бужанський Максим, блогер
2. Округ № 31, м. Кривий Ріг – Корявчинков Юрій (Юзік), актор
3. Округ № 48, м. Краматорськ – Романцева Тетяна, адвокат
4. Округ № 62, м. Житомир – Герасименко Ігор, Герой України
5. Округ № 68, м. Ужгород – Юрій Кочут, художник, підприємець
6. Округ № 94, Київська область – Дубинський Олександр, журналіст
7. Округ 185, Херсонська область – Черепаха Альберт, аграрій
8. Округ 194, Черкаси – Шпак Любов, ректор Східноєвропейського університету
9. Округ № 212, м. Київ – Перебийніс Максим, лікар-анестезіолог
10. Округ № 218, м. Київ – Дмитро Гурін, урбан-активіст
​​Постпраймеріз офіційно розпочато!

Якщо ви вважаєте, що хтось зі 100 претендентів до виборчого списку не гідний бути у ньому та на це є об'єктивні причини –– напишіть нам про це у бот https://t.me/SlugaNaroduHelpBot

Дякуємо за те, що допомагаєте прозоро формувати партію!
Юху, перший влог «Слуга Народу» вже на каналі. З'їзд партії в Ботанічному саду, оголошення першої сотні претендентів у виборчий список партії та кандидатури, які розглядаються для висування у мажоритарних округах.

Як це було — дивіться просто зараз: https://youtu.be/CtT60esBQ9E
Постпраймеріз ще не почались, а зміни у списку вже відбулися.

Після додаткової перевірки Панченко Ірина Сергіївна, №73 вибула зі 100 претендентів до виборчого списку.

Результати постпраймеріз ви дізнаєтесь після наступного етапу з’їзду партії у липні.
Слідкуйте за новинами на наших сторінках.