Արամ Վարդևանյան
🟨 Արմատական ընդդիմությունը հատել է բոլոր սահմանները: Ստիպված եմ հիասթափեցնող լուր հայտնել. բանակցային գործընթացի ողջ ընթացքում թե՛ Ռոբերտ Քոչարյանը, թե՛ Սերժ Սարգսյանը և նրանց քաղաքական արբանյակ Դաշնակցությունը, Արցախը ճանաչել են Ադրբեջանի մաս և/կամ չեն առաջնորդվել «Արցախը երբեք չի լինելու Ադրբեջանի կազմում» սկզբունքով:
👍125👎22😁11
🟩 Շոտլանդացի երկրպագուները 4 հազար ֆունտ սթերլինգ են նվիրաբերել աուտիզմով հիվանդ երեխաների երևանյան կենտրոնին:
👍389😁2
🟨 Ընկերներ ջան, եկեք այսօր ինքնաբուխ հավաք իրականացնենք Ժամը 14։00 Վարդանյանների այգի, Իտալիայի փողոց: Գործ ունենք։ Արամ Վարդևանյան Ինքնաբուխ - ինքնին, առանց կողմնակի դրդման
🟨 Արամ Վարդևանյանի գլխավորությամբ՝ ընդդիմադիրները երթով ինքնաբուխ գնացին դեպի Գլխավոր դատախազություն, ապա նստեցին ճանապարհին:
👎122😁77👍16
🟨 Այսօր, ժամը 19:00-ին Ազատության հրապարակում լինելու է նստացույց:
Հիշեցնենք, որ ընդդիմությունը երեկ հայտարարել էր պայքարի նոր մարտավարության մասին։
😁160👎22👍14
🟩 Էֆեկտները կարտացոլվեն սակագներում:
ՀՀ փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանն այս պատասխանը տվեց Բաբկեն Թունյանի դիտարկմանը, թե արդյոք փոխարժեքով պայմանավորված՝ հնարավոր է գազի և էլեկտրաէներգիայի սակագների դեպի ներքև փոփոխություն:
👍35👎6😁1
🟨 Աշխարհի ամենագեղեցիկ «պատերազմն» ավարտվեց:
Դանիայի և Կանադայի միջև Հանս կղզու շուրջ տարածքային վեճը լուծվել է:
Պատերազմի ընթացքում կղզում դրոշները փոխելիս միմյանց վիսկիներ և կոնյակներ էին նվիրում, իսկ այժմ, ստորագրված համաձայնագրով, կղզու մոտ 60%-ը կպատկանի Դանիայի, մոտ 40%-ը՝ Կանադային։
👍172😁18👎3
🟨 (18+ Թույլ նյարդեր ունեցողներին խորհուրդ չի տրվում դիտել) Շուշան Պետրոսյանը Նյու Յորքում միայնակ ակցիա է իրականացրել ընդդեմ ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանի։
🟨 Արտիստը սիրվում է ժողովրդի կողմից, ընդունվում՝ վե՛րջ, նա ժողովրդինն է, դրանով չեն խլելու արտիստին ժողովրդից: