🟨 Ցուցարարներին կոչ ենք անում ձեռնպահ մնալ մետրոպոլիտենի, ինչպես նաև հատուկ կարևորագույն հաստատությունների աշխատանքը խափանելու փորձերից:
🟨 Ընդդիմադիրներն այս պահին բողոքի ակցիա են իրականացնում ՀՀ Արտաքին գործերի նախարարության մոտ` փորձելով փակել մուտքերն ու շրջափակել շենքը։
👎173👍29😁11
🟨 Մոլդովայի նախկին նախագահ Իգոր Դոդոնին երկրի դատախազությունը կասկածում է «պետական դավաճանության» մեջ. իրավապահները խուզարկություններ են իրականացնում նրա բնակարանում։
👍33👎4😁3
🟨 Հանրապետության տարածքում մայիսի 24-25-ը ժամանակ առ ժամանակ շրջանների զգալի մասում սպասվում է անձրև և ամպրոպ:
👎34👍13
🟨 Թեև ընդդիմադիրները փորձել են փակել նախարարությունների մուտքերը, բայց նրանք չեն իմացել այլ մուտքերի մասին և աշխատակիցների մի մասը կարողացել է մուտք գործել շենք:
😁163👍25👎6
🟨 Իլհամ Ալիևը Թուրքիայի նախագահին պատմել է Բրյուսելում Եվրոպական խորհրդի նախագահ Շառլ Միշելի և Հայաստանի վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանի հետ կայացած բանակցությունների մասին։
😁60👎37👍8
🟨 Մամիկոն Ասլանյանի կողմից չարաշահումներ կատարելու դեպքի առթիվ հարուցված քրեական գործի նախաքննությունն ավարտվել է: Ասլանյանին մեղադրանք է առաջադրվել և որպես խափանման միջոց է կիրառվել կալանավորումը: