Гражданин ✙ △
778 subscribers
530 photos
55 videos
2 files
60 links
Молодший офіцерський склад
Download Telegram
Вгадайте звання
Я вагаюсь між полковником і бригадним генералом
🤣18🤔5🔥1🤯1😢1
⚡️Сегодня Малая Токмачка не взята
🫡9😐6
Ваша думка? ДМБ?
❗️ Президент Зеленський про реформу армії:

Грошове забезпечення зросте. Мінімальний рівень – не менше ніж 30 тисяч гривень для тилових посад. Для бойових позицій – більше в рази.

• Контракти для піхотинців мають передбачати виплати у межах 250–400 тисяч гривень.

• Контрактна система буде посилена і розширена. Це має забезпечити впровадження чітких термінів служби.

• Вже 2026 року планується почати поетапне звільнення зі служби тих, хто був мобілізований раніше.

• Ключові деталі погодять у травні. У червні реформа стартує.

❗️ Міністр оборони Михайло Федоров:

Готуємо до реалізації перші проєкти в межах реформи: справедлива модель грошового забезпечення, нова контрактна система із чіткими термінами служби та зрозумілою логікою ротацій, нові підходи до комплектації наших підрозділів особовим складом та інші.
🤣9😁1
Спочатку ти губиш єдиний смарт-ключ і платиш 22к за комплекс робіт по його відновленню. Потім ти робиш ремонт ходової за 52к. Потім ти робиш сцепу, паливну та міняєш радіатор за 53к. Після цього всього заправив повний бак за 7к та приїхавши додому думаєш: чи почати продавати снарягу чи заводити онліфанс?
😢16😱2😁1
Вперше особисто побачив індусів. Вдягнені як і всі ми, трішки залякані, кучкуються. Принюхуватись не став, але наче опрятні та чисті. На розмову не ідуть, білі сусіди кажуть, що працюють в офісах і мову не дуже охотно вчать.
Висновки робіть самі
😁22
Через південний мост пускають всіх без перевірки документів як раніше
Тоді нахуй там блокпост і оце от все?)
Ну і ще 2 з 3 полос заблоковані ремонтом який на моїй памʼяті не закінчувався з 2014 (раніше не жив в Києві)
Короч боляче в Києві жити, буду через місяць десь шукати житло не в столиці
14
Ситуація в маці. Висвітилось, що моє замовлення готове. Підхожу. Стоїть красива дівчина, але моє замовлення ще не готове і вона натиснула трохи раніше бо ще його пакували.
Стою, головка павуза, вирішив розрядити:
- ви дуже гарно виглядаєте, пані
- дякую, в 16 багато хто так виглядає
- …
- …
*передає замовлення*
- дякую, гарного дня

ГОСПОДЬ ВІДВІВ!
😁62🤡1
К насущным вопросам. У кого-то есть лишняя гиря на 16 за символическую суму или на время (месяц)?
👏3🌚3
Оценку біологічних активів чи їх окремих елементів хто робив? Чи кореляція між розміром і ціною?
❤‍🔥4
Зараз буде трохи забагато тексту, але кожне слово автора(ів) каналу Mannerheims Son є правдивим та виваженим. Раджу прочитати на підписати на його канал.
Forwarded from Mannerheims son
Я знаю, що ідея ввести ще більше додатків до додатків з метою обліку особового складу і виплати грошової винагороди за принципом: оборона, ударно-пошукові, наступальні
тлєєт в головах начальників.
Хоча тільки наче ввели додатки до додатків щодо кількості діб на позиціях.

Але панове, хто мене читає, якщо такі є. Війна в реальності не виглядає, як ви собі думаєте.

Почнемо з того, що ми живемо не по штатах, які нам спустило мудре ГШ. Ці штати повна хуйня і найчастіше не працюють в більшості підрозділів. Тому всі очікування і розрахунки побудовані на основі штатів є некоректними. По статуту до речі ніхто теж не воює, як не дивно.

По-друге, весь облік і спам мільйонів документів, додатків починається з рівня ротного. Який найчастіше є мобілізованим бєдологою без знань та нормальних сержантів за напрямками, в якого не передбачені ні діловоди для обліку, ні діловоди для додатків до додатків, мудрими штатами ГШ.

Тому цей ротний в передінсультному стані, синій від кількості випитих енергетиків сидить на КСП, управляє боєм, займається мпс, ловить мобілізованих синяків, шукає житло, ремонтує корчі, пише рапорти, обліковує особовий склад, приймає майно та паралельно він або один з його підлеглих бєдолаг від балди неправильно заповнюють більшість документів, які мають вести. (Через пару днів, до речі, цей бєдолага піде на позиції, бо главком наказав забезпечить заміну і не єбьот, а діловод штатом не передбачений.)

Потім пройобуються люди, губляться виплати, неправильно відмічаються позиції, кількість особового складу на них, втрачається майно та вчасно не подається на списання. За неправильні виплачені гроші ще потім вичитають з солдатів.

Оскільки середньостатистичний батальйон 123 механізованої бригади укомплектований приблизно на ніхуя відсотків нормальними штабістами, то ця вся хєрово подана інфа так само хєрово обробляється множиться на кількість уєбанських документів, які має відпрацьовувати КСП батальйону, і синьо-зелений передінфарктний начальник штабу подає цю всю криву інформацію нагору разом з купою інших документів. До речі, оскільки вище сидять мудрі діди, які за будь-яку невідповідність спамлять службовими розслідуваннями, то найчастіше ще й інформація навмисно спотворюється начальником штабу для приведення у відповідність статутам і керівним документам (наприклад всі спшки в документах можуть укрупнюватись в позиції відділення, бо воювати спшками заборонено наказом ГШ). А для себе начальник штабу буде вести ще окремий додаток для додатків з фактичним станом речей, але теж не факт, що правильно.

Для того щоб щось трекати, треба щоб були люди, які вміють і можуть цей трекінг здійснювати. Їх немає, або вони уже тонуть в поточці. Недостатньо буде створити нову таблицю обліку особового складу, щоб стало краще.

Єдина реформа, яка дійсно потрібна — це спрощення процесів, до тих, які дійсно працюють. Оптимізація штатів до реальних потреб. Спрощення процесу виплат і обліку.
😐2🫡2
Forwarded from Mannerheims son
Аналогічна ситуація відбувається і з усіма бойовими документами.

Якщо ви візьмете будь-який бойовий наказ будь-якої бригади, або ще краще план оборонного бою.

Там написана така отборна трешачіна, яку не придумаєш в стані тяжкого наркотичного сп'яніння. Але оскільки відпрацьовуватись документ повинен, водночас відповідати вимогам керівних документів він має, то і виглядає відповідно.

А як там хто по факту воює — це уже дєло десяте. Головне аби многотомні томи спамились і прошивались.

Я, проводячи курси MDMP для підрозділів, окремо акцентую увагу, що є бойові документи для звітності і є фактичні. Тобто кожен штаб веде дві паралельні війни, фактичну і згідно-відповідно. Тож допоки з цим щось не зробити, краще процеси працювати не стануть
👍8💯5