Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Спонтанний контент про носки які я використовую.
Частина 1
Частина 1
❤12😁12🤝1
На цьому фото в живих залишилися лише я.
Мішаня загинув разом з ротою снайперів в Маріуполі в 22
Грек загинув в Маріуполі в 22
Психа забили в полоні в 22
Санька вернувся з полону, після був в Авдіївці та лівому березі Херсонщини. Загинув там же в 2026.
Це Герої, які ходили по нашій землі. Честь їм і вічна памʼять. Амінь.
Мішаня загинув разом з ротою снайперів в Маріуполі в 22
Грек загинув в Маріуполі в 22
Психа забили в полоні в 22
Санька вернувся з полону, після був в Авдіївці та лівому березі Херсонщини. Загинув там же в 2026.
Це Герої, які ходили по нашій землі. Честь їм і вічна памʼять. Амінь.
💔93🫡50😢8
Forwarded from Солдат та офіцер (Прохожий)
-- Переведуть на ппд, що будеш робити?
-- Вдень служба, вночі таксі, кур'єр, риття могил;
-- Збс;
-- Жити якось треба.
-- Вдень служба, вночі таксі, кур'єр, риття могил;
-- Збс;
-- Жити якось треба.
🌚24💯9❤2🗿2😁1
Дуже цікаві ручні гранати поступили зі складу РАО.
РГН з узргм-2 та втулкою впп-1.
Гранати 1985 року, в 2025 перепаковані.
Ніколи не бачив, але тепер це улюблена граната
Відео кину пізніше
РГН з узргм-2 та втулкою впп-1.
Гранати 1985 року, в 2025 перепаковані.
Ніколи не бачив, але тепер це улюблена граната
Відео кину пізніше
🤯10❤5🤩2🙏1
Сьогодні в святковий день підори нанесли удар по нашому тилу. Батальйон поніс втрати загиблими і пораненими.
Царство небесне воїнам.
У підорів нічого святого. Жодної пощади і жодних полонених
Царство небесне воїнам.
У підорів нічого святого. Жодної пощади і жодних полонених
💔45🫡3🤯1🥴1
Forwarded from Міністерство оборони України
❗️ Президент Зеленський про реформу армії:
• Грошове забезпечення зросте. Мінімальний рівень – не менше ніж 30 тисяч гривень для тилових посад. Для бойових позицій – більше в рази.
• Контракти для піхотинців мають передбачати виплати у межах 250–400 тисяч гривень.
• Контрактна система буде посилена і розширена. Це має забезпечити впровадження чітких термінів служби.
• Вже 2026 року планується почати поетапне звільнення зі служби тих, хто був мобілізований раніше.
• Ключові деталі погодять у травні. У червні реформа стартує.
❗️ Міністр оборони Михайло Федоров:
Готуємо до реалізації перші проєкти в межах реформи: справедлива модель грошового забезпечення, нова контрактна система із чіткими термінами служби та зрозумілою логікою ротацій, нові підходи до комплектації наших підрозділів особовим складом та інші.
• Грошове забезпечення зросте. Мінімальний рівень – не менше ніж 30 тисяч гривень для тилових посад. Для бойових позицій – більше в рази.
• Контракти для піхотинців мають передбачати виплати у межах 250–400 тисяч гривень.
• Контрактна система буде посилена і розширена. Це має забезпечити впровадження чітких термінів служби.
• Вже 2026 року планується почати поетапне звільнення зі служби тих, хто був мобілізований раніше.
• Ключові деталі погодять у травні. У червні реформа стартує.
❗️ Міністр оборони Михайло Федоров:
Готуємо до реалізації перші проєкти в межах реформи: справедлива модель грошового забезпечення, нова контрактна система із чіткими термінами служби та зрозумілою логікою ротацій, нові підходи до комплектації наших підрозділів особовим складом та інші.
🤣9😁1
Спочатку ти губиш єдиний смарт-ключ і платиш 22к за комплекс робіт по його відновленню. Потім ти робиш ремонт ходової за 52к. Потім ти робиш сцепу, паливну та міняєш радіатор за 53к. Після цього всього заправив повний бак за 7к та приїхавши додому думаєш: чи почати продавати снарягу чи заводити онліфанс?
😢16😱2😁1
Вперше особисто побачив індусів. Вдягнені як і всі ми, трішки залякані, кучкуються. Принюхуватись не став, але наче опрятні та чисті. На розмову не ідуть, білі сусіди кажуть, що працюють в офісах і мову не дуже охотно вчать.
Висновки робіть самі
Висновки робіть самі
😁22
Ситуація в маці. Висвітилось, що моє замовлення готове. Підхожу. Стоїть красива дівчина, але моє замовлення ще не готове і вона натиснула трохи раніше бо ще його пакували.
Стою, головка павуза, вирішив розрядити:
- ви дуже гарно виглядаєте, пані
- дякую, в 16 багато хто так виглядає
- …
- …
*передає замовлення*
- дякую, гарного дня
ГОСПОДЬ ВІДВІВ!
Стою, головка павуза, вирішив розрядити:
- ви дуже гарно виглядаєте, пані
- дякую, в 16 багато хто так виглядає
- …
- …
*передає замовлення*
- дякую, гарного дня
ГОСПОДЬ ВІДВІВ!
😁62🤡1
К насущным вопросам. У кого-то есть лишняя гиря на 16 за символическую суму или на время (месяц)?
👏3🌚3