Гражданин ✙ △
778 subscribers
530 photos
55 videos
2 files
60 links
Молодший офіцерський склад
Download Telegram
Христос Народився

Він заповів нам любов - найвищу стадію розвитку людської душі. Не забудьте про близьких своїх в цей день і помоліться за тих, хто зараз в бою за наші цінності.
Світло перемагає. Завжди.
45😘5
Отечество потеряло еще одного лучшего своего представителя.
Царство небесное.
💔14😢4
Сегодня ночью на Запорожском направлении фронта, во время выполнения боевой задачи героически погиб наш командир - Денис «WhiteRex» Капустин. По предварительным данным - прилет FPV-дрона.

Все подробности будут оглашены позже - пока устанавливаются детали произошедшего.

Мы обязательно отомстим, Денис.

Твое дело живет.
💔26😢17🤯2
Хоч і не по темі. Але.
Як вернути старий дизайн телеграму? Якого біса? Ну залупа же
Скільки можна крінжувати
І так хуйово максимально
😁22👍8💯4
Відстояв чергу щоб мені дали направлення на іншу чергу. Коли відстояв другу чергу, сказали, що мені не сюди і направили на поверх вище.
Там черга менше, але це вам коротка історія з медичних держустанов
😢37💊32🔥2🫡2🥴1
Штош
Те, що я в особистому колі казав, що прорив буде саме з району часіка напряму в сторону Краму - так і трапилось
Наскільки я поняв, що півнів вбили, прапори забрали, але факт лишається фактом. Противник пройшов інфільтрувався на околиці Краму. Можна вважати, що це перший день битви за саме місто.
😢27🤡41
😁303
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Облаштована ЗПМ противника. Варто і нам в тилу таке готували для відтяжки на заздалегідь підготовлені рубежі оборони.
Автор відео на війні з літа 22
😱6
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Спонтанний контент про носки які я використовую.
Частина 1
12😁12🤝1
Ви знаєте де мене шукати. Приходьте.
20❤‍🔥3
На цьому фото в живих залишилися лише я.
Мішаня загинув разом з ротою снайперів в Маріуполі в 22
Грек загинув в Маріуполі в 22
Психа забили в полоні в 22
Санька вернувся з полону, після був в Авдіївці та лівому березі Херсонщини. Загинув там же в 2026.
Це Герої, які ходили по нашій землі. Честь їм і вічна памʼять. Амінь.
💔93🫡50😢8
Forwarded from Солдат та офіцер (Прохожий)
-- Переведуть на ппд, що будеш робити?
-- Вдень служба, вночі таксі, кур'єр, риття могил;
-- Збс;
-- Жити якось треба.
🌚24💯92🗿2😁1
Гори ти вогнем срана держ структура
🫡206💯2
Дуже цікаві ручні гранати поступили зі складу РАО.
РГН з узргм-2 та втулкою впп-1.
Гранати 1985 року, в 2025 перепаковані.
Ніколи не бачив, але тепер це улюблена граната
Відео кину пізніше
🤯105🤩2🙏1
Сьогодні в святковий день підори нанесли удар по нашому тилу. Батальйон поніс втрати загиблими і пораненими.
Царство небесне воїнам.
У підорів нічого святого. Жодної пощади і жодних полонених
💔45🫡3🤯1🥴1
Що було б зі стрільцем якби поруч були не мусора, а нормальні громадяни))

#дайтедозвілнакороткоствол
💯2010🌚3🔥1
Вгадайте звання
Я вагаюсь між полковником і бригадним генералом
🤣18🤔5🔥1🤯1😢1