Отечество потеряло еще одного лучшего своего представителя.
Царство небесное.
Царство небесное.
💔14😢4
Forwarded from Русский Добровольческий Корпус
Сегодня ночью на Запорожском направлении фронта, во время выполнения боевой задачи героически погиб наш командир - Денис «WhiteRex» Капустин. По предварительным данным - прилет FPV-дрона.
Все подробности будут оглашены позже - пока устанавливаются детали произошедшего.
Мы обязательно отомстим, Денис.
Твое дело живет.
Все подробности будут оглашены позже - пока устанавливаются детали произошедшего.
Мы обязательно отомстим, Денис.
Твое дело живет.
💔26😢17🤯2
Хоч і не по темі. Але.
Як вернути старий дизайн телеграму? Якого біса? Ну залупа же
Скільки можна крінжувати
І так хуйово максимально
Як вернути старий дизайн телеграму? Якого біса? Ну залупа же
Скільки можна крінжувати
І так хуйово максимально
😁22👍8💯4
Відстояв чергу щоб мені дали направлення на іншу чергу. Коли відстояв другу чергу, сказали, що мені не сюди і направили на поверх вище.
Там черга менше, але це вам коротка історія з медичних держустанов
Там черга менше, але це вам коротка історія з медичних держустанов
😢37💊3❤2🔥2🫡2🥴1
Штош
Те, що я в особистому колі казав, що прорив буде саме з району часіка напряму в сторону Краму - так і трапилось
Наскільки я поняв, що півнів вбили, прапори забрали, але факт лишається фактом. Противникпройшов інфільтрувався на околиці Краму. Можна вважати, що це перший день битви за саме місто.
Те, що я в особистому колі казав, що прорив буде саме з району часіка напряму в сторону Краму - так і трапилось
Наскільки я поняв, що півнів вбили, прапори забрали, але факт лишається фактом. Противник
😢27🤡4❤1
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Облаштована ЗПМ противника. Варто і нам в тилу таке готували для відтяжки на заздалегідь підготовлені рубежі оборони.
Автор відео на війні з літа 22
Автор відео на війні з літа 22
😱6
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Спонтанний контент про носки які я використовую.
Частина 1
Частина 1
❤12😁12🤝1