Гражданин ✙ △
Продовжу огляд різних раменів. На цей раз Menya Musashi на КПІ і це розвал тотальний. Свино-рибний бульйон дуже сподобався. Кажуть, що вони його готують 10-12 годин, не перевіряв, вірю на слово. Мій вибір пав на телятину і їі було достатньо. Локшина і мариноване…
Рамен Тантан мен у Науші на Подолі це топ-2 серед усіх раменів.
Дуже раджу. 4.9/5.0
Дуже раджу. 4.9/5.0
👍25🔥2❤1
Історія з Signal продовжується. Хтось сидить і відповідає на мої повідомлення під моїм акаунтом. Ахуєть.
Фото 1 - переписка зі мною.
Фото 2 - мої чати
Фото 1 - переписка зі мною.
Фото 2 - мої чати
🤯22😁3🤡2🤣1
Іноді я читаю повідомлення і відповідаю у себе в голові, забувши відписати. А люди ображаються..
😁25🤝10❤1😢1
Відверто заявляю. Реклама одного відомого підрозділу про "а мій в…" - повний провал і параша.
😁18👎15❤8🤡7🥴4💯4👍3❤🔥1
Знаєте різницю між проривом під Очеретино минулого року і проривом біля Добропілля зараз?
Три моменти, через які ці ситуації не схожі одна з одним. І це важливо.
В 2024 пройоб лінії відбувся після ротаційних дій створеної в 2022 році 115 бригади (омбр, не тро), в якій не було достатньої кількості сил і засобів, щоб стабільно тримати свой рубіж оборони. Тоді в противник здійснив прорив лінії механізованими силами (штурми були дійсно потужні з усіма видами вогневої підтримки). Диру тоді закрили 100 омбр та залишки 47 омбр (яку тоді якраз тільки вивели), а потім БРО віддали 109 обртро.
В 2025 замість виходу в оперативний простір мех підрозділів ми маємо просочування за ЛБЗ великої кількості піхоти противника, який не в змозі розвинути наступ самостійно і чекає поки в "брєш" увірветься друга хвиля наступу (ми зараз тут). Безумовно, до кінця цього або наступного дня це відбудеться, якщо терміново не перекинути підрозділи з резерву, або іншої ділянки фронту.
Тобто.
1. Замість організованого прориву на бмп и танках ми маємо просочування піхоти без важкого озброєння.
2. Стабілізаційні дії будуть проводити силами корпусу, а не хаотичним пошуком вільної бригади. Це головна мета всієї реформи управління військами.
3. Щільність піхоти на один кв кілометр стала суттєво меншою, що перетворює війну в гру у схованки.
Все ще можна виправити. Але чи встигнемо, бо корпуси щойно тільки створені. Це перший іспит. У кожного корпусу свій.
Три моменти, через які ці ситуації не схожі одна з одним. І це важливо.
В 2024 пройоб лінії відбувся після ротаційних дій створеної в 2022 році 115 бригади (омбр, не тро), в якій не було достатньої кількості сил і засобів, щоб стабільно тримати свой рубіж оборони. Тоді в противник здійснив прорив лінії механізованими силами (штурми були дійсно потужні з усіма видами вогневої підтримки). Диру тоді закрили 100 омбр та залишки 47 омбр (яку тоді якраз тільки вивели), а потім БРО віддали 109 обртро.
В 2025 замість виходу в оперативний простір мех підрозділів ми маємо просочування за ЛБЗ великої кількості піхоти противника, який не в змозі розвинути наступ самостійно і чекає поки в "брєш" увірветься друга хвиля наступу (ми зараз тут). Безумовно, до кінця цього або наступного дня це відбудеться, якщо терміново не перекинути підрозділи з резерву, або іншої ділянки фронту.
Тобто.
1. Замість організованого прориву на бмп и танках ми маємо просочування піхоти без важкого озброєння.
2. Стабілізаційні дії будуть проводити силами корпусу, а не хаотичним пошуком вільної бригади. Це головна мета всієї реформи управління військами.
3. Щільність піхоти на один кв кілометр стала суттєво меншою, що перетворює війну в гру у схованки.
Все ще можна виправити. Але чи встигнемо, бо корпуси щойно тільки створені. Це перший іспит. У кожного корпусу свій.
🤔20👍4🙏1
Зʼявилось велике бажання переїхати в Харків. Подобається кожна хвилина проведеному в ньому
❤28🤔1
Служиш собі, робиш роботу, популяцію підорів зменшуєш. Вирішив перевестись і опа, тепер ти ворог і не офіцер, а бродяга-роботяга на відшибі, прикомандирований до іншого бату. Як сказав один побратим: "Это все до пизды. Тримати стрій. Это характеризует наоборот в плюс військового, тоже пройти нужно". Так шо хто хвилювався - не хвилюйтесь!)
Головне, щоб майно з мене списали 😅
Головне, щоб майно з мене списали 😅
🫡20👍2💯2❤1🙈1
Не встигаю офігівати з того як в 2025 у мене меншає коло моїх близьких. Хтось гине на війні, з кимось прощаємось обоюдно, хтось взагалі мене заблочив з невідомих причин і нічого не сказав. Рік йобаних втрат. Чорна полоса в усіх сферах.
😢40🫡5🤡2
Forwarded from ЗЕ_БГ✙ 🏴
Важка втрата в нашому підрозділі та для мене особисто.
Андрій «ОВЛ»
У складі підрозділу з початку його формування , після оборони Києва приїхав з Святом Алексапольським та ще будучи не оформленим добровольцем обороняв Миколаївщину.
У складі протитанкового розрахунку приймав участь під час наступальної операції через р.Інгулець 2022 року, у складі штурмової групи штурмував опорник «Водокачка» та приймав участь в подальшому просуванні СОУ вздовж зрошувального каналу під час Херсонського контр-наступу, де зазнав поранення.
Після звільнення правобережжя продовжив виконувати задачі у складі розвідувальних груп на островах в дельті р.Дніпра.
Змінивши профіль наносив втрати противника у складі розрахунку ударного бпла під час створення Лівобережного плацдарму (Пойма,Кринки)
Продовжував робити свою справу до кінця…
Нам буде дуже тебе не вистачати друже🫡
Допомога родині
Андрій «ОВЛ»
У складі підрозділу з початку його формування , після оборони Києва приїхав з Святом Алексапольським та ще будучи не оформленим добровольцем обороняв Миколаївщину.
У складі протитанкового розрахунку приймав участь під час наступальної операції через р.Інгулець 2022 року, у складі штурмової групи штурмував опорник «Водокачка» та приймав участь в подальшому просуванні СОУ вздовж зрошувального каналу під час Херсонського контр-наступу, де зазнав поранення.
Після звільнення правобережжя продовжив виконувати задачі у складі розвідувальних груп на островах в дельті р.Дніпра.
Змінивши профіль наносив втрати противника у складі розрахунку ударного бпла під час створення Лівобережного плацдарму (Пойма,Кринки)
Продовжував робити свою справу до кінця…
Нам буде дуже тебе не вистачати друже🫡
Допомога родині
🫡33💔13😢6