Гражданин ✙ △
778 subscribers
530 photos
55 videos
2 files
60 links
Молодший офіцерський склад
Download Telegram
Історія з Signal продовжується. Хтось сидить і відповідає на мої повідомлення під моїм акаунтом. Ахуєть.
Фото 1 - переписка зі мною.
Фото 2 - мої чати
🤯22😁3🤡2🤣1
Ну єбать і підтримка
😁152🗿2🤡1
Не фоткався - не був на полігоні
🔥418❤‍🔥1
Який же Клічко дегенерат
💯2843👎1💊1
Ви єбобо?
😁43🤯8💯2😐2💊1
Іноді я читаю повідомлення і відповідаю у себе в голові, забувши відписати. А люди ображаються..
😁25🤝101😢1
Відверто заявляю. Реклама одного відомого підрозділу про "а мій в…" - повний провал і параша.
😁18👎158🤡7🥴4💯4👍3❤‍🔥1
Знаєте різницю між проривом під Очеретино минулого року і проривом біля Добропілля зараз?
Три моменти, через які ці ситуації не схожі одна з одним. І це важливо.
В 2024 пройоб лінії відбувся після ротаційних дій створеної в 2022 році 115 бригади (омбр, не тро), в якій не було достатньої кількості сил і засобів, щоб стабільно тримати свой рубіж оборони. Тоді в противник здійснив прорив лінії механізованими силами (штурми були дійсно потужні з усіма видами вогневої підтримки). Диру тоді закрили 100 омбр та залишки 47 омбр (яку тоді якраз тільки вивели), а потім БРО віддали 109 обртро.
В 2025 замість виходу в оперативний простір мех підрозділів ми маємо просочування за ЛБЗ великої кількості піхоти противника, який не в змозі розвинути наступ самостійно і чекає поки в "брєш" увірветься друга хвиля наступу (ми зараз тут). Безумовно, до кінця цього або наступного дня це відбудеться, якщо терміново не перекинути підрозділи з резерву, або іншої ділянки фронту.
Тобто.
1. Замість організованого прориву на бмп и танках ми маємо просочування піхоти без важкого озброєння.
2. Стабілізаційні дії будуть проводити силами корпусу, а не хаотичним пошуком вільної бригади. Це головна мета всієї реформи управління військами.
3. Щільність піхоти на один кв кілометр стала суттєво меншою, що перетворює війну в гру у схованки.
Все ще можна виправити. Але чи встигнемо, бо корпуси щойно тільки створені. Це перший іспит. У кожного корпусу свій.
🤔20👍4🙏1
Дівчата, поки ви сидите - у вас зʼявляється конкуренція

Ірпінь, лютий 2022
🥰35😁134👍2🫡2❤‍🔥1🌚1💊1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Рускіє нюдси 🤣
😁213🤣3👎1💊1
День Незалежності України провів в лісі на кордоні з однією країною чим безумно радий бо побув на самоті
Користуйтесь лайфхаком поки Полісся ще є
34🫡7
Доброго ранку тим хто прокинувся о 5:30
👍12😁4
Та хто цей ваш меніск, дайте йому вже піздюлєй
13💔6🤯1
Зʼявилось велике бажання переїхати в Харків. Подобається кожна хвилина проведеному в ньому
28🤔1
Служиш собі, робиш роботу, популяцію підорів зменшуєш. Вирішив перевестись і опа, тепер ти ворог і не офіцер, а бродяга-роботяга на відшибі, прикомандирований до іншого бату. Як сказав один побратим: "Это все до пизды. Тримати стрій. Это характеризует наоборот в плюс військового, тоже пройти нужно". Так шо хто хвилювався - не хвилюйтесь!)
Головне, щоб майно з мене списали 😅
🫡20👍2💯21🙈1
Не встигаю офігівати з того як в 2025 у мене меншає коло моїх близьких. Хтось гине на війні, з кимось прощаємось обоюдно, хтось взагалі мене заблочив з невідомих причин і нічого не сказав. Рік йобаних втрат. Чорна полоса в усіх сферах.
😢40🫡5🤡2
Forwarded from ЗЕ_БГ✙ 🏴
Важка втрата в нашому підрозділі та для мене особисто.

Андрій «ОВЛ»
У складі підрозділу з початку його формування , після оборони Києва приїхав з Святом Алексапольським та ще будучи не оформленим добровольцем обороняв Миколаївщину.

У складі протитанкового розрахунку приймав участь під час наступальної операції через р.Інгулець 2022 року, у складі штурмової групи штурмував опорник «Водокачка» та приймав участь в подальшому просуванні СОУ вздовж зрошувального каналу під час Херсонського контр-наступу, де зазнав поранення.
Після звільнення правобережжя продовжив виконувати задачі у складі розвідувальних груп на островах в дельті р.Дніпра.

Змінивши профіль наносив втрати противника у складі розрахунку ударного бпла під час створення Лівобережного плацдарму (Пойма,Кринки)

Продовжував робити свою справу до кінця…

Нам буде дуже тебе не вистачати друже🫡

Допомога родині
🫡33💔13😢6