Гражданин ✙ △
778 subscribers
530 photos
55 videos
2 files
60 links
Молодший офіцерський склад
Download Telegram
НМТ. ЗНО. Деградація?
Сьогодні зранку побачив заяву директора УЦОЯО про те, що в цьому році мінімальний "поріг" з математики не змогли подолати 14,5 тисяч о/с або 11,4% (дані попередні, але опираємось на них).
Давайте розберемось і подивимось на статистику з 2013 року.
Почнемо з математики.
Як бачимо з таблиці побудованої з офіційних джерел уцояо, бачимо, що математику почали завалювати в 2 етапи, а саме:
- 1 етап це 2016 рік коли % завалу став вдічі більший
- 2 етап це 2021 рік
Все пояснюється дуже просто: в 2016
15🤔8
Друга частина сьогодні ввечері або завтра зранку
Дід таблетки прийме і допише
😁23💊7🫡1
НМТ. ЗНО. Деградація?
Частина 2.

Давайте подивимось на абсолюні показники. Чітко виражена тенденція зниження кількість людей які складають іспит з математики в 2014-2016 роках.
Основна ідея українців лишається незмінною - це еміграція. Звісно, що така ідея була і до подій 2014 року, але революція, анексія Криму та війна на Донбасі просто підвищили витік абітурієнтів, особливо тих, хто навчався на достатньому і високому рівні та знав англійську.
(До речі цікаво ще провести кореляцію по знанню англійської мови та упішністю навчання в цілому)
Звідси і мінус майже 100 тисяч абітурієнтів за 14-16 роки.
Це сходиться з даними дослідження Cedos, який нарахував близько 77,5 тис українських студентів закордоном станом на 16-17 навчальний рік. Скільки з них повернулось? Точних та орієнтовних даних я не знайшов, питання риторичне.
Варто було б зазначити, що на % успішного складання екзамену з математики впливає рівень складності самого іспита, який не є сталим. В 2015 було введено дворівневий іспит (базовий та поглиблений), проте в 2016 році іспит знову став однорівневим і легшим.
Забавний факт. Відсотковий ріст несклавших іспит з математики з 3,5 до 6,5 майже ніяк не змінив абсолютний показник, який сягає 7,5-8 тисяч. Кількість несклавших лишається +/- сталою у "спокійні" роки і тримається ~7 тисяч.

Висновок: казати про деградацію знань українських абітурієнтів на фоні стресових політичних та військових подій тут ще дуже рано, проте дійсно спостерігається несуттєвий ріст несклавших. Гірше тут те, що проблема лишається сталою. І загостриться з новими катастрофами в 3 частині
👍111
Шаурма з сиром та ананасами топ
🔥22🤮11🤯8🙉1
Їду на сто на таксі. На пів шляху зламалось таксі. Це якийсь натяк?)
😁292💯1
Рік просто в пизду. А часікі то тікають..
😢251😱1💯1
Трамп наш слоняра. Тепер інша карта піде.
🤣24👍4😁4😱21💯1
Історія з Signal продовжується. Хтось сидить і відповідає на мої повідомлення під моїм акаунтом. Ахуєть.
Фото 1 - переписка зі мною.
Фото 2 - мої чати
🤯22😁3🤡2🤣1
Ну єбать і підтримка
😁152🗿2🤡1
Не фоткався - не був на полігоні
🔥418❤‍🔥1
Який же Клічко дегенерат
💯2843👎1💊1
Ви єбобо?
😁43🤯8💯2😐2💊1
Іноді я читаю повідомлення і відповідаю у себе в голові, забувши відписати. А люди ображаються..
😁25🤝101😢1
Відверто заявляю. Реклама одного відомого підрозділу про "а мій в…" - повний провал і параша.
😁18👎158🤡7🥴4💯4👍3❤‍🔥1
Знаєте різницю між проривом під Очеретино минулого року і проривом біля Добропілля зараз?
Три моменти, через які ці ситуації не схожі одна з одним. І це важливо.
В 2024 пройоб лінії відбувся після ротаційних дій створеної в 2022 році 115 бригади (омбр, не тро), в якій не було достатньої кількості сил і засобів, щоб стабільно тримати свой рубіж оборони. Тоді в противник здійснив прорив лінії механізованими силами (штурми були дійсно потужні з усіма видами вогневої підтримки). Диру тоді закрили 100 омбр та залишки 47 омбр (яку тоді якраз тільки вивели), а потім БРО віддали 109 обртро.
В 2025 замість виходу в оперативний простір мех підрозділів ми маємо просочування за ЛБЗ великої кількості піхоти противника, який не в змозі розвинути наступ самостійно і чекає поки в "брєш" увірветься друга хвиля наступу (ми зараз тут). Безумовно, до кінця цього або наступного дня це відбудеться, якщо терміново не перекинути підрозділи з резерву, або іншої ділянки фронту.
Тобто.
1. Замість організованого прориву на бмп и танках ми маємо просочування піхоти без важкого озброєння.
2. Стабілізаційні дії будуть проводити силами корпусу, а не хаотичним пошуком вільної бригади. Це головна мета всієї реформи управління військами.
3. Щільність піхоти на один кв кілометр стала суттєво меншою, що перетворює війну в гру у схованки.
Все ще можна виправити. Але чи встигнемо, бо корпуси щойно тільки створені. Це перший іспит. У кожного корпусу свій.
🤔20👍4🙏1
Дівчата, поки ви сидите - у вас зʼявляється конкуренція

Ірпінь, лютий 2022
🥰35😁134👍2🫡2❤‍🔥1🌚1💊1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Рускіє нюдси 🤣
😁213🤣3👎1💊1