Гражданин ✙ △
778 subscribers
530 photos
55 videos
2 files
60 links
Молодший офіцерський склад
Download Telegram
Відвідав з братами резиденцію януковича в межигірʼї. Сподіваюсь, що найближчим часом це буде реаб центр для ветеранів. Вітя, ти хворий..
33
НМТ. ЗНО. Деградація?
Сьогодні зранку побачив заяву директора УЦОЯО про те, що в цьому році мінімальний "поріг" з математики не змогли подолати 14,5 тисяч о/с або 11,4% (дані попередні, але опираємось на них).
Давайте розберемось і подивимось на статистику з 2013 року.
Почнемо з математики.
Як бачимо з таблиці побудованої з офіційних джерел уцояо, бачимо, що математику почали завалювати в 2 етапи, а саме:
- 1 етап це 2016 рік коли % завалу став вдічі більший
- 2 етап це 2021 рік
Все пояснюється дуже просто: в 2016
15🤔8
Друга частина сьогодні ввечері або завтра зранку
Дід таблетки прийме і допише
😁23💊7🫡1
НМТ. ЗНО. Деградація?
Частина 2.

Давайте подивимось на абсолюні показники. Чітко виражена тенденція зниження кількість людей які складають іспит з математики в 2014-2016 роках.
Основна ідея українців лишається незмінною - це еміграція. Звісно, що така ідея була і до подій 2014 року, але революція, анексія Криму та війна на Донбасі просто підвищили витік абітурієнтів, особливо тих, хто навчався на достатньому і високому рівні та знав англійську.
(До речі цікаво ще провести кореляцію по знанню англійської мови та упішністю навчання в цілому)
Звідси і мінус майже 100 тисяч абітурієнтів за 14-16 роки.
Це сходиться з даними дослідження Cedos, який нарахував близько 77,5 тис українських студентів закордоном станом на 16-17 навчальний рік. Скільки з них повернулось? Точних та орієнтовних даних я не знайшов, питання риторичне.
Варто було б зазначити, що на % успішного складання екзамену з математики впливає рівень складності самого іспита, який не є сталим. В 2015 було введено дворівневий іспит (базовий та поглиблений), проте в 2016 році іспит знову став однорівневим і легшим.
Забавний факт. Відсотковий ріст несклавших іспит з математики з 3,5 до 6,5 майже ніяк не змінив абсолютний показник, який сягає 7,5-8 тисяч. Кількість несклавших лишається +/- сталою у "спокійні" роки і тримається ~7 тисяч.

Висновок: казати про деградацію знань українських абітурієнтів на фоні стресових політичних та військових подій тут ще дуже рано, проте дійсно спостерігається несуттєвий ріст несклавших. Гірше тут те, що проблема лишається сталою. І загостриться з новими катастрофами в 3 частині
👍111
Шаурма з сиром та ананасами топ
🔥22🤮11🤯8🙉1
Їду на сто на таксі. На пів шляху зламалось таксі. Це якийсь натяк?)
😁292💯1
Рік просто в пизду. А часікі то тікають..
😢251😱1💯1
Трамп наш слоняра. Тепер інша карта піде.
🤣24👍4😁4😱21💯1
Історія з Signal продовжується. Хтось сидить і відповідає на мої повідомлення під моїм акаунтом. Ахуєть.
Фото 1 - переписка зі мною.
Фото 2 - мої чати
🤯22😁3🤡2🤣1