Гражданин ✙ △
778 subscribers
530 photos
55 videos
2 files
60 links
Молодший офіцерський склад
Download Telegram
Познайомитись з Ірландцем з іноземного легіону в палаті
🫡312
Первые ликвидированные тактическое группы.

Речь идет о ТГр «Кременная» (из состава ОТУ «Старобельск») и ТГр «Угледар» (из состава ОТУ «Донецк». Их заменит 3-й армейский корпус и 20-й армейский корпус, соответственно.

20-й армейский корпус займет лишь часть зоны ответственности ТГр «Угледар». Оставшуюся часть «нарежут» бригадам, которые пока полноценно не присоединились к корпусам и не были развернуты вместе с другими корпусными бригадам.
Напоминаю, что состав 20-го АК выглядит следующим образом - 17-я ОВМБр, 23-я ОМБр, 31-я ОМБр, 33-я ОМБр, 141-я ОМБр.

3-й АК, сформированный на базе 3-й ОШБр, займет всю зону ответственности тактической группы «Кременная» и будет включать в себя следующие подразделения - 3-я ОШБр, 60-я ОМБр, 63-я ОМБр, 66-я ОМБр, 115-я ОМБр, 143-я ОМБр и еще одно, пока доподлинно неизвестное подразделение.

Это первые корпуса, которые были развернуты после корпусной реформы 2024 года.
К комплектации их бригад есть определенные вопросы, но есть, что есть.

Получается, что генерал-лейтенант Наев и генерал-майор Соколов были последними командующими ТГр «Угледар» и ТГр «Кременная», соответственно.

Также в будущем нас ждет трансформация ТГр «Покровск» на 19-й армейский корпус. И наконец-то моя бригада покинет это проклятое место.

Надеемся на лучшее, но поначалу, первые месяцы будет тяжелее, тк новая форма руководства требует адаптации. Некоторым командующим (не будем показывать пальцем на бригадного генерал Тарнавского) нужно будет время привыкнуть, что ресурсы конечны и им не будут подкидывать новые и новые подразделения.
🤔65👍2😁1
Гражданин ✙ △
Рамен у Woka в Краматорську З плюсів: приготували швидко, хвилин за 8 З мінусів: не дуже наваристий бульйон, малувато лапші та взагалі інгредієнтів Приємно здивований, що тут можна спробувати азіатську кухню Загальна оцінка на жаль 3 🧐
Продовжу огляд різних раменів.
На цей раз Menya Musashi на КПІ і це розвал тотальний.
Свино-рибний бульйон дуже сподобався. Кажуть, що вони його готують 10-12 годин, не перевіряв, вірю на слово.
Мій вибір пав на телятину і їі було достатньо. Локшина і мариноване яйце теж топ.
Загальна оцінка 4.7/5.0
Знімаю шляпу
31
Всі, хто кажуть, що Сігнал найбезпечніший меседжер - вітаю вас з цим
🤯28😐9🤡3🔥21💔1💊1
За що я люблю свій канал, так це за те, що у мене в читачах - топ люди.
Вийшов такий собі сошиал інжиніринг. Ймовірно, це була спроба якраз таки фішингу. Досить крута. І я повівся.
Чому зловмисники так і не змогли зайти в сігнал - невідомо. Але паролі змінив не тільки там, а взагалі всюди де міг.
Всім дякую за підтримку і допомогу з вирішенням цього питання 🫡
43🤡4
Так хотілось трохи випити води в метро з нових фонтанчиків, але виявилось, що там не вода, а сльози киян та сеча Брагінського.
Кличко, підсумки
😁31🤮52🤔1🤯1🤡1
Може їбанутись і вернутись в тві?
😁22🤡1
Відвідав з братами резиденцію януковича в межигірʼї. Сподіваюсь, що найближчим часом це буде реаб центр для ветеранів. Вітя, ти хворий..
33
НМТ. ЗНО. Деградація?
Сьогодні зранку побачив заяву директора УЦОЯО про те, що в цьому році мінімальний "поріг" з математики не змогли подолати 14,5 тисяч о/с або 11,4% (дані попередні, але опираємось на них).
Давайте розберемось і подивимось на статистику з 2013 року.
Почнемо з математики.
Як бачимо з таблиці побудованої з офіційних джерел уцояо, бачимо, що математику почали завалювати в 2 етапи, а саме:
- 1 етап це 2016 рік коли % завалу став вдічі більший
- 2 етап це 2021 рік
Все пояснюється дуже просто: в 2016
15🤔8
Друга частина сьогодні ввечері або завтра зранку
Дід таблетки прийме і допише
😁23💊7🫡1
НМТ. ЗНО. Деградація?
Частина 2.

Давайте подивимось на абсолюні показники. Чітко виражена тенденція зниження кількість людей які складають іспит з математики в 2014-2016 роках.
Основна ідея українців лишається незмінною - це еміграція. Звісно, що така ідея була і до подій 2014 року, але революція, анексія Криму та війна на Донбасі просто підвищили витік абітурієнтів, особливо тих, хто навчався на достатньому і високому рівні та знав англійську.
(До речі цікаво ще провести кореляцію по знанню англійської мови та упішністю навчання в цілому)
Звідси і мінус майже 100 тисяч абітурієнтів за 14-16 роки.
Це сходиться з даними дослідження Cedos, який нарахував близько 77,5 тис українських студентів закордоном станом на 16-17 навчальний рік. Скільки з них повернулось? Точних та орієнтовних даних я не знайшов, питання риторичне.
Варто було б зазначити, що на % успішного складання екзамену з математики впливає рівень складності самого іспита, який не є сталим. В 2015 було введено дворівневий іспит (базовий та поглиблений), проте в 2016 році іспит знову став однорівневим і легшим.
Забавний факт. Відсотковий ріст несклавших іспит з математики з 3,5 до 6,5 майже ніяк не змінив абсолютний показник, який сягає 7,5-8 тисяч. Кількість несклавших лишається +/- сталою у "спокійні" роки і тримається ~7 тисяч.

Висновок: казати про деградацію знань українських абітурієнтів на фоні стресових політичних та військових подій тут ще дуже рано, проте дійсно спостерігається несуттєвий ріст несклавших. Гірше тут те, що проблема лишається сталою. І загостриться з новими катастрофами в 3 частині
👍111
Шаурма з сиром та ананасами топ
🔥22🤮11🤯8🙉1