Якщо русня буде задавати ударів по мостах Києва - Південний знесіть першим, будь-ласка. Скільки ж можна там відмивати гроші, це пизда, панове
🤣38❤5
Другий рік поспіль в перший день госпіталізації Київ отримує нормально так.
Минулого року Охматдит. І ось сьогодні теж.
Але це не страшніше ніж корупція та черги в держустановах..
Минулого року Охматдит. І ось сьогодні теж.
Але це не страшніше ніж корупція та черги в держустановах..
💔19❤9
Forwarded from Голос Хортицы
Первые ликвидированные тактическое группы.
Речь идет о ТГр «Кременная» (из состава ОТУ «Старобельск») и ТГр «Угледар» (из состава ОТУ «Донецк». Их заменит 3-й армейский корпус и 20-й армейский корпус, соответственно.
20-й армейский корпус займет лишь часть зоны ответственности ТГр «Угледар». Оставшуюся часть «нарежут» бригадам, которые пока полноценно не присоединились к корпусам и не были развернуты вместе с другими корпусными бригадам.
Напоминаю, что состав 20-го АК выглядит следующим образом - 17-я ОВМБр, 23-я ОМБр, 31-я ОМБр, 33-я ОМБр, 141-я ОМБр.
3-й АК, сформированный на базе 3-й ОШБр, займет всю зону ответственности тактической группы «Кременная» и будет включать в себя следующие подразделения - 3-я ОШБр, 60-я ОМБр, 63-я ОМБр, 66-я ОМБр, 115-я ОМБр, 143-я ОМБр и еще одно, пока доподлинно неизвестное подразделение.
Это первые корпуса, которые были развернуты после корпусной реформы 2024 года.
К комплектации их бригад есть определенные вопросы, но есть, что есть.
Получается, что генерал-лейтенант Наев и генерал-майор Соколов были последними командующими ТГр «Угледар» и ТГр «Кременная», соответственно.
Также в будущем нас ждет трансформация ТГр «Покровск» на 19-й армейский корпус. И наконец-то моя бригада покинет это проклятое место.
Надеемся на лучшее, но поначалу, первые месяцы будет тяжелее, тк новая форма руководства требует адаптации. Некоторым командующим (не будем показывать пальцем на бригадного генерал Тарнавского) нужно будет время привыкнуть, что ресурсы конечны и им не будут подкидывать новые и новые подразделения.
Речь идет о ТГр «Кременная» (из состава ОТУ «Старобельск») и ТГр «Угледар» (из состава ОТУ «Донецк». Их заменит 3-й армейский корпус и 20-й армейский корпус, соответственно.
20-й армейский корпус займет лишь часть зоны ответственности ТГр «Угледар». Оставшуюся часть «нарежут» бригадам, которые пока полноценно не присоединились к корпусам и не были развернуты вместе с другими корпусными бригадам.
Напоминаю, что состав 20-го АК выглядит следующим образом - 17-я ОВМБр, 23-я ОМБр, 31-я ОМБр, 33-я ОМБр, 141-я ОМБр.
3-й АК, сформированный на базе 3-й ОШБр, займет всю зону ответственности тактической группы «Кременная» и будет включать в себя следующие подразделения - 3-я ОШБр, 60-я ОМБр, 63-я ОМБр, 66-я ОМБр, 115-я ОМБр, 143-я ОМБр и еще одно, пока доподлинно неизвестное подразделение.
Это первые корпуса, которые были развернуты после корпусной реформы 2024 года.
К комплектации их бригад есть определенные вопросы, но есть, что есть.
Получается, что генерал-лейтенант Наев и генерал-майор Соколов были последними командующими ТГр «Угледар» и ТГр «Кременная», соответственно.
Также в будущем нас ждет трансформация ТГр «Покровск» на 19-й армейский корпус. И наконец-то моя бригада покинет это проклятое место.
Надеемся на лучшее, но поначалу, первые месяцы будет тяжелее, тк новая форма руководства требует адаптации. Некоторым командующим (не будем показывать пальцем на бригадного генерал Тарнавского) нужно будет время привыкнуть, что ресурсы конечны и им не будут подкидывать новые и новые подразделения.
🤔6❤5👍2😁1
Гражданин ✙ △
Рамен у Woka в Краматорську З плюсів: приготували швидко, хвилин за 8 З мінусів: не дуже наваристий бульйон, малувато лапші та взагалі інгредієнтів Приємно здивований, що тут можна спробувати азіатську кухню Загальна оцінка на жаль 3 🧐
Продовжу огляд різних раменів.
На цей раз Menya Musashi на КПІ і це розвал тотальний.
Свино-рибний бульйон дуже сподобався. Кажуть, що вони його готують 10-12 годин, не перевіряв, вірю на слово.
Мій вибір пав на телятину і їі було достатньо. Локшина і мариноване яйце теж топ.
Загальна оцінка 4.7/5.0
Знімаю шляпу
На цей раз Menya Musashi на КПІ і це розвал тотальний.
Свино-рибний бульйон дуже сподобався. Кажуть, що вони його готують 10-12 годин, не перевіряв, вірю на слово.
Мій вибір пав на телятину і їі було достатньо. Локшина і мариноване яйце теж топ.
Загальна оцінка 4.7/5.0
Знімаю шляпу
❤31
За що я люблю свій канал, так це за те, що у мене в читачах - топ люди.
Вийшов такий собі сошиал інжиніринг. Ймовірно, це була спроба якраз таки фішингу. Досить крута. І я повівся.
Чому зловмисники так і не змогли зайти в сігнал - невідомо. Але паролі змінив не тільки там, а взагалі всюди де міг.
Всім дякую за підтримку і допомогу з вирішенням цього питання 🫡
Вийшов такий собі сошиал інжиніринг. Ймовірно, це була спроба якраз таки фішингу. Досить крута. І я повівся.
Чому зловмисники так і не змогли зайти в сігнал - невідомо. Але паролі змінив не тільки там, а взагалі всюди де міг.
Всім дякую за підтримку і допомогу з вирішенням цього питання 🫡
❤43🤡4
Відвідав з братами резиденцію януковича в межигірʼї. Сподіваюсь, що найближчим часом це буде реаб центр для ветеранів. Вітя, ти хворий..
❤33
НМТ. ЗНО. Деградація?
Сьогодні зранку побачив заяву директора УЦОЯО про те, що в цьому році мінімальний "поріг" з математики не змогли подолати 14,5 тисяч о/с або 11,4% (дані попередні, але опираємось на них).
Давайте розберемось і подивимось на статистику з 2013 року.
Почнемо з математики.
Як бачимо з таблиці побудованої з офіційних джерел уцояо, бачимо, що математику почали завалювати в 2 етапи, а саме:
- 1 етап це 2016 рік коли % завалу став вдічі більший
- 2 етап це 2021 рік
Все пояснюється дуже просто: в 2016
Сьогодні зранку побачив заяву директора УЦОЯО про те, що в цьому році мінімальний "поріг" з математики не змогли подолати 14,5 тисяч о/с або 11,4% (дані попередні, але опираємось на них).
Давайте розберемось і подивимось на статистику з 2013 року.
Почнемо з математики.
Як бачимо з таблиці побудованої з офіційних джерел уцояо, бачимо, що математику почали завалювати в 2 етапи, а саме:
- 1 етап це 2016 рік коли % завалу став вдічі більший
- 2 етап це 2021 рік
Все пояснюється дуже просто: в 2016
❤15🤔8
Друга частина сьогодні ввечері або завтра зранку
Дід таблетки прийме і допише
Дід таблетки прийме і допише
😁23💊7🫡1