Гражданин ✙ △
778 subscribers
530 photos
55 videos
2 files
60 links
Молодший офіцерський склад
Download Telegram
Спостерігаючи, як провалюється наш правий фланг, задаюсь логічним питанням: "а де всі?".
Чому ГК та ГШ відправляють сюди і так знекровлені бригади з комплектацією нижче 30%?
Хто не зрозумів, то я про 36 обрмп, де мав честь колись бути. Бригада без піхоти вже більше року. Чому замість відновлення і злаго…. ай, хоча б просто відновлення її знов кидають в пиздак?
На одну посадку (1 км) сидять 2 піхотинця, а село тримають не більше 10. Дійсно.
"Штурмів" насправді ніяких немає. Підори просто йдуть бо немає опору окрім дронів і арти.
Ось і все.
Сирок лох
😢33🫡7👍31🙈1💊1
Бригади, які не втримали лінію бо не мали ніхуя і в тому числі організацію: 109, 111, 157
Треба більше новостворених бригад!
😢323😁1
Ах да. Замість того, щоб контратакувати у фланг атакуючих ми атакуємо Тьоткіно, де оборона вибудована роками 👏🏻
Заїбало
💔298
Рамен у Woka в Краматорську
З плюсів: приготували швидко, хвилин за 8
З мінусів: не дуже наваристий бульйон, малувато лапші та взагалі інгредієнтів
Приємно здивований, що тут можна спробувати азіатську кухню
Загальна оцінка на жаль 3 🧐
24👍9❤‍🔥7👎1
Загандонили 14 мотоциклів і мʼясо що було зверху. Шкода деякі сховались в кущах і їх розшукують.
Штурм на мотоциклах пішов не по плану. Або по плану.
Не зрозуміло.
40🫡10🔥1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
12🔥5🥰2😁1🤯1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Краще вже не буде. Це топ-1
❤‍🔥34😁3👍1🗿1
Новые назначения в ВСУ.

Генерал-майор Драпатый - командующий Командования объединенных сил.
Грубо говоря - весь фронт, кроме ОУВ «Таврия».
Он все еще остается командовать ОСУВ «Хортица».

Генерал-майор Скибюк - заместитель начальника Генерального штаба.
Надеюсь, что хоть он приведет генерал-майора Гнатова в чувство.

Бригадный генерал Грузевич - по-прежнему занимается делами Сухопутных войск в качестве в.в.о. Будем надеятся, что назначат на должность окончательно

Полковник Апостол - командующий ДШВ.
Очень добротный офицер. Назначение действительно хорошее.

Полковник Сухаревский - заместитель командующего ОК «Восток».
Назначение связано с трагедией на полигоне, но обидно, что хорошего военачальника задвигают на такую должность. Очень надеюсь, что его хотя бы направят командовать ОТУ или ТГр.

Майор Бровди - новый командующий СБС.
За Силы беспилотных систем мало что могу сказать. Но судя по эффективности его бригады, от него можно ожидать многое.

Крайне интересные назначения. Особенно рад за генерал-майора Драпатого, которому благодаря бригадному генералу Грузевичу, развязали руки.
Кацапне приготовится. Централизованное командование БПЛА в каждом ТГр заказывали?
😁12❤‍🔥61
День кринжи
Противник на мотоциклах зайняв ангар під час ШД на один населений пункт. Реакцією мангуста туди летять фпв, важкі бомбери, арта, кладе мінчик.. аж раптом телефують суміжники і кажуть "не стріляйте туди, там наша піхота". Йде стоп-робота (коли пів ангара вже розтрощили), працюють Мавіки. Передзвонюють суміжники і кажуть, що там наших нема, вони вийшли, можна їбашить. По нещасним двом-трьом мотоциклістам в ангарі летить знову все і в тому числі оптоволокно. Аж тут знову дзвінок суміжної бригади і просять знову не працювтати, бо їх піхота оказується в 100м від ангару і уламки летять в них.
Роботу закінчили, мотоцикли горять, підори 300, добивають фпвшками. Але і посадка з піхотою суміжників чогось димить 🫣
Мораль сей басні такова: знайте де ваші позиції і передавайте інформацію хоча б операм чи пуру суміжників.

(Згадую як 44 омбр подає свої позиції в на західній частині нп Романівка, коли в селі підори на сігарєті ходять, кек)

Всім піс, вернусь колись з гарними історіями

#штабне
🙊2713👍3😁3💊1
Заздалегідь підготовлені позиції більшості своєму виявились непридатними для ведення оборони у сучасній війні. Пояснювати чому довго і колись зроблю окремим постом.
Знаєте що дійсно ніфігово призупиняє противника?
- суцільний протитанковий ров
22🔥4🤔1
Вчора автослужба і служба рао сказали що дадуть запчастини якщо ми зробимо акти техстану
Ми зробили акти і відвезли їм. Кажуть "у нас прийомні дні є. приїдьте у вівторок"
Сьогодні середа

#історії #морпіхи
😐30🥰52
Вчорашній штурм противника в смузі відповідальності
🔥225👍1
😁33💯8👍41
Якщо русня буде задавати ударів по мостах Києва - Південний знесіть першим, будь-ласка. Скільки ж можна там відмивати гроші, це пизда, панове
🤣385
Другий рік поспіль в перший день госпіталізації Київ отримує нормально так.
Минулого року Охматдит. І ось сьогодні теж.
Але це не страшніше ніж корупція та черги в держустановах..
💔199
Познайомитись з Ірландцем з іноземного легіону в палаті
🫡312
Первые ликвидированные тактическое группы.

Речь идет о ТГр «Кременная» (из состава ОТУ «Старобельск») и ТГр «Угледар» (из состава ОТУ «Донецк». Их заменит 3-й армейский корпус и 20-й армейский корпус, соответственно.

20-й армейский корпус займет лишь часть зоны ответственности ТГр «Угледар». Оставшуюся часть «нарежут» бригадам, которые пока полноценно не присоединились к корпусам и не были развернуты вместе с другими корпусными бригадам.
Напоминаю, что состав 20-го АК выглядит следующим образом - 17-я ОВМБр, 23-я ОМБр, 31-я ОМБр, 33-я ОМБр, 141-я ОМБр.

3-й АК, сформированный на базе 3-й ОШБр, займет всю зону ответственности тактической группы «Кременная» и будет включать в себя следующие подразделения - 3-я ОШБр, 60-я ОМБр, 63-я ОМБр, 66-я ОМБр, 115-я ОМБр, 143-я ОМБр и еще одно, пока доподлинно неизвестное подразделение.

Это первые корпуса, которые были развернуты после корпусной реформы 2024 года.
К комплектации их бригад есть определенные вопросы, но есть, что есть.

Получается, что генерал-лейтенант Наев и генерал-майор Соколов были последними командующими ТГр «Угледар» и ТГр «Кременная», соответственно.

Также в будущем нас ждет трансформация ТГр «Покровск» на 19-й армейский корпус. И наконец-то моя бригада покинет это проклятое место.

Надеемся на лучшее, но поначалу, первые месяцы будет тяжелее, тк новая форма руководства требует адаптации. Некоторым командующим (не будем показывать пальцем на бригадного генерал Тарнавского) нужно будет время привыкнуть, что ресурсы конечны и им не будут подкидывать новые и новые подразделения.
🤔65👍2😁1
Гражданин ✙ △
Рамен у Woka в Краматорську З плюсів: приготували швидко, хвилин за 8 З мінусів: не дуже наваристий бульйон, малувато лапші та взагалі інгредієнтів Приємно здивований, що тут можна спробувати азіатську кухню Загальна оцінка на жаль 3 🧐
Продовжу огляд різних раменів.
На цей раз Menya Musashi на КПІ і це розвал тотальний.
Свино-рибний бульйон дуже сподобався. Кажуть, що вони його готують 10-12 годин, не перевіряв, вірю на слово.
Мій вибір пав на телятину і їі було достатньо. Локшина і мариноване яйце теж топ.
Загальна оцінка 4.7/5.0
Знімаю шляпу
31
Всі, хто кажуть, що Сігнал найбезпечніший меседжер - вітаю вас з цим
🤯28😐9🤡3🔥21💔1💊1