Окремий пост про громадський транспорт, тому що він мені подобається і я люблю поїздки ним, хоч і маю авто.
Що в Бельгії, що в Нідерландах, що в Польщі він реально чистий, транспорті хаби максимально зручні для пересування, а ще він тихий (!), світлий, без реклами… і дотаційний. Це є абсолютно нормальною практикою в ЄС згідно моделі PSO, на яку Україна поступово, але переходить. Самоокупність залізничного транспорту Польщі, яким я їздив, тримається на рівні 30-35%.
Купити квиток можна просто через додаток, в спеціальних боксах або ж просто використати Apple Pay. Зауважу, що амстердамська система приймає не всі банки (mono, наприклад), тому прийшлось купувати абонементу пластикову картку.
Також зважайте, що система в кожній країні різна і в деяких випадках "пікати" треба ще і на виході, якщо не хочете лишити багато грошей 😅
Зауважу, що в Бельгії страйки робітників і громадський транспорт (особливо залізничний) може просто так бути відмінений ¯\_(ツ)_/¯
Висновків не буде, дивіться фото :)
Що в Бельгії, що в Нідерландах, що в Польщі він реально чистий, транспорті хаби максимально зручні для пересування, а ще він тихий (!), світлий, без реклами… і дотаційний. Це є абсолютно нормальною практикою в ЄС згідно моделі PSO, на яку Україна поступово, але переходить. Самоокупність залізничного транспорту Польщі, яким я їздив, тримається на рівні 30-35%.
Купити квиток можна просто через додаток, в спеціальних боксах або ж просто використати Apple Pay. Зауважу, що амстердамська система приймає не всі банки (mono, наприклад), тому прийшлось купувати абонементу пластикову картку.
Також зважайте, що система в кожній країні різна і в деяких випадках "пікати" треба ще і на виході, якщо не хочете лишити багато грошей 😅
Зауважу, що в Бельгії страйки робітників і громадський транспорт (особливо залізничний) може просто так бути відмінений ¯\_(ツ)_/¯
Висновків не буде, дивіться фото :)
❤16👍4🔥3
Вистачило мене десь на 2 тижні. Знову не хочу займати пост який я займаю. Навколо крінж тотальний. Якість всього впала максимально. Здоровий глузд в дефіциті.
Підкажіть куди краще перевестись.
Підкажіть куди краще перевестись.
😢25😁2❤1
Гарний топ-10 від Азовців. Але топ-1 це як тіп перерізав собі горлянку ягозою 😅
💯11❤1
Forwarded from 1-й корпус НГУ «Азов»
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
18+. Добірка самоліквідацій окупантів на Торецькому напрямку.
Робота ударних дронів 12-ої бригади спеціального призначення «Азов» змушує окупантів до радикальних рішень. Адже наступає момент, коли власний боєкомплект вони використовують проти себе.
Завершення існування ворожої піхоти будь-яким способом сприяє бойовій роботі «Азову». Збережені скиди вдарять по іншим цілям.
Росіянам варто пам'ятати: найкращий спосіб зберегти життя – здатися в полон Силам оборони України.
Заповнити анкету | Фінансова підтримка | Telegram | Instagram | YouTube | Twitter | Facebook | TikTok | WhatsApp
Робота ударних дронів 12-ої бригади спеціального призначення «Азов» змушує окупантів до радикальних рішень. Адже наступає момент, коли власний боєкомплект вони використовують проти себе.
Завершення існування ворожої піхоти будь-яким способом сприяє бойовій роботі «Азову». Збережені скиди вдарять по іншим цілям.
Росіянам варто пам'ятати: найкращий спосіб зберегти життя – здатися в полон Силам оборони України.
Заповнити анкету | Фінансова підтримка | Telegram | Instagram | YouTube | Twitter | Facebook | TikTok | WhatsApp
🔥12🥰2
Спостерігаючи, як провалюється наш правий фланг, задаюсь логічним питанням: "а де всі?".
Чому ГК та ГШ відправляють сюди і так знекровлені бригади з комплектацією нижче 30%?
Хто не зрозумів, то я про 36 обрмп, де мав честь колись бути. Бригада без піхоти вже більше року. Чому замість відновлення і злаго…. ай, хоча б просто відновлення її знов кидають в пиздак?
На одну посадку (1 км) сидять 2 піхотинця, а село тримають не більше 10. Дійсно.
"Штурмів" насправді ніяких немає. Підори просто йдуть бо немає опору окрім дронів і арти.
Ось і все.
Сирок лох
Чому ГК та ГШ відправляють сюди і так знекровлені бригади з комплектацією нижче 30%?
Хто не зрозумів, то я про 36 обрмп, де мав честь колись бути. Бригада без піхоти вже більше року. Чому замість відновлення і злаго…. ай, хоча б просто відновлення її знов кидають в пиздак?
На одну посадку (1 км) сидять 2 піхотинця, а село тримають не більше 10. Дійсно.
"Штурмів" насправді ніяких немає. Підори просто йдуть бо немає опору окрім дронів і арти.
Ось і все.
Сирок лох
😢33🫡7👍3❤1🙈1💊1
Бригади, які не втримали лінію бо не мали ніхуя і в тому числі організацію: 109, 111, 157
Треба більше новостворених бригад!
Треба більше новостворених бригад!
😢32❤3😁1
Ах да. Замість того, щоб контратакувати у фланг атакуючих ми атакуємо Тьоткіно, де оборона вибудована роками 👏🏻
Заїбало
Заїбало
💔29❤8
Загандонили 14 мотоциклів і мʼясо що було зверху. Шкода деякі сховались в кущах і їх розшукують.
Штурм на мотоциклах пішов не по плану. Або по плану.
Не зрозуміло.
Штурм на мотоциклах пішов не по плану. Або по плану.
Не зрозуміло.
❤40🫡10🔥1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Краще вже не буде. Це топ-1
❤🔥34😁3👍1🗿1
Forwarded from Голос Хортицы
Новые назначения в ВСУ.
Генерал-майор Драпатый - командующий Командования объединенных сил.
Грубо говоря - весь фронт, кроме ОУВ «Таврия».
Он все еще остается командовать ОСУВ «Хортица».
Генерал-майор Скибюк - заместитель начальника Генерального штаба.
Надеюсь, что хоть он приведет генерал-майора Гнатова в чувство.
Бригадный генерал Грузевич - по-прежнему занимается делами Сухопутных войск в качестве в.в.о. Будем надеятся, что назначат на должность окончательно
Полковник Апостол - командующий ДШВ.
Очень добротный офицер. Назначение действительно хорошее.
Полковник Сухаревский - заместитель командующего ОК «Восток».
Назначение связано с трагедией на полигоне, но обидно, что хорошего военачальника задвигают на такую должность. Очень надеюсь, что его хотя бы направят командовать ОТУ или ТГр.
Майор Бровди - новый командующий СБС.
За Силы беспилотных систем мало что могу сказать. Но судя по эффективности его бригады, от него можно ожидать многое.
Крайне интересные назначения. Особенно рад за генерал-майора Драпатого, которому благодаря бригадному генералу Грузевичу, развязали руки.
Кацапне приготовится. Централизованное командование БПЛА в каждом ТГр заказывали?
Генерал-майор Драпатый - командующий Командования объединенных сил.
Грубо говоря - весь фронт, кроме ОУВ «Таврия».
Он все еще остается командовать ОСУВ «Хортица».
Генерал-майор Скибюк - заместитель начальника Генерального штаба.
Надеюсь, что хоть он приведет генерал-майора Гнатова в чувство.
Бригадный генерал Грузевич - по-прежнему занимается делами Сухопутных войск в качестве в.в.о. Будем надеятся, что назначат на должность окончательно
Полковник Апостол - командующий ДШВ.
Очень добротный офицер. Назначение действительно хорошее.
Полковник Сухаревский - заместитель командующего ОК «Восток».
Назначение связано с трагедией на полигоне, но обидно, что хорошего военачальника задвигают на такую должность. Очень надеюсь, что его хотя бы направят командовать ОТУ или ТГр.
Майор Бровди - новый командующий СБС.
За Силы беспилотных систем мало что могу сказать. Но судя по эффективности его бригады, от него можно ожидать многое.
Крайне интересные назначения. Особенно рад за генерал-майора Драпатого, которому благодаря бригадному генералу Грузевичу, развязали руки.
Кацапне приготовится. Централизованное командование БПЛА в каждом ТГр заказывали?
😁12❤🔥6❤1
Противник на мотоциклах зайняв ангар під час ШД на один населений пункт. Реакцією мангуста туди летять фпв, важкі бомбери, арта, кладе мінчик.. аж раптом телефують суміжники і кажуть "не стріляйте туди, там наша піхота". Йде стоп-робота (коли пів ангара вже розтрощили), працюють Мавіки. Передзвонюють суміжники і кажуть, що там наших нема, вони вийшли, можна їбашить. По нещасним двом-трьом мотоциклістам в ангарі летить знову все і в тому числі оптоволокно. Аж тут знову дзвінок суміжної бригади і просять знову не працювтати, бо їх піхота оказується в 100м від ангару і уламки летять в них.
Роботу закінчили, мотоцикли горять, підори 300, добивають фпвшками. Але і посадка з піхотою суміжників чогось димить 🫣
Мораль сей басні такова: знайте де ваші позиції і передавайте інформацію хоча б операм чи пуру суміжників.
(Згадую як 44 омбр подає свої позиції в на західній частині нп Романівка, коли в селі підори на сігарєті ходять, кек)
Всім піс, вернусь колись з гарними історіями
#штабне
Роботу закінчили, мотоцикли горять, підори 300, добивають фпвшками. Але і посадка з піхотою суміжників чогось димить 🫣
Мораль сей басні такова: знайте де ваші позиції і передавайте інформацію хоча б операм чи пуру суміжників.
(Згадую як 44 омбр подає свої позиції в на західній частині нп Романівка, коли в селі підори на сігарєті ходять, кек)
Всім піс, вернусь колись з гарними історіями
#штабне
🙊27❤13👍3😁3💊1
Заздалегідь підготовлені позиції більшості своєму виявились непридатними для ведення оборони у сучасній війні. Пояснювати чому довго і колись зроблю окремим постом.
Знаєте що дійсно ніфігово призупиняє противника?
- суцільний протитанковий ров
Знаєте що дійсно ніфігово призупиняє противника?
- суцільний протитанковий ров
❤22🔥4🤔1