Амстердам. Частина 2.
Як і будь-яка столиця Амстер англомовний, інтернаціональний, з багатьма туристами, мігрантами і жебраками. Навідміну від Шарлеруа безхатьки тут наглі і нахабні. Один у мене просив 2 євро хвилин 5 (не дав звісно), тому тримайте гаманці і телефони в такому місці, щоб не смикнули.
Взагалі центр бажано б прибрати від сміття і зробити публічні туалети закритими (так, вони виглядають як роздягальня на пляжі).
Ціни. Кусаються, але терпимо. Хочеш зекономити - купляй і бронюй раніше, харчуйся не в закладах і не купуй сувеніри.
Також раджу відвідати Зансе-Сханс, там прикольні млини, сироварні і краєвиди.
Цікаво було зустріти вірменську церкву і меморіал геноциду вірмен. Цікаво, бо відчуття, ніби більшість церков - тепер заклади харчування та жилі приміщення.
Як і будь-яка столиця Амстер англомовний, інтернаціональний, з багатьма туристами, мігрантами і жебраками. Навідміну від Шарлеруа безхатьки тут наглі і нахабні. Один у мене просив 2 євро хвилин 5 (не дав звісно), тому тримайте гаманці і телефони в такому місці, щоб не смикнули.
Взагалі центр бажано б прибрати від сміття і зробити публічні туалети закритими (так, вони виглядають як роздягальня на пляжі).
Ціни. Кусаються, але терпимо. Хочеш зекономити - купляй і бронюй раніше, харчуйся не в закладах і не купуй сувеніри.
Також раджу відвідати Зансе-Сханс, там прикольні млини, сироварні і краєвиди.
Цікаво було зустріти вірменську церкву і меморіал геноциду вірмен. Цікаво, бо відчуття, ніби більшість церков - тепер заклади харчування та жилі приміщення.
🔥12❤1
Окремий пост про громадський транспорт, тому що він мені подобається і я люблю поїздки ним, хоч і маю авто.
Що в Бельгії, що в Нідерландах, що в Польщі він реально чистий, транспорті хаби максимально зручні для пересування, а ще він тихий (!), світлий, без реклами… і дотаційний. Це є абсолютно нормальною практикою в ЄС згідно моделі PSO, на яку Україна поступово, але переходить. Самоокупність залізничного транспорту Польщі, яким я їздив, тримається на рівні 30-35%.
Купити квиток можна просто через додаток, в спеціальних боксах або ж просто використати Apple Pay. Зауважу, що амстердамська система приймає не всі банки (mono, наприклад), тому прийшлось купувати абонементу пластикову картку.
Також зважайте, що система в кожній країні різна і в деяких випадках "пікати" треба ще і на виході, якщо не хочете лишити багато грошей 😅
Зауважу, що в Бельгії страйки робітників і громадський транспорт (особливо залізничний) може просто так бути відмінений ¯\_(ツ)_/¯
Висновків не буде, дивіться фото :)
Що в Бельгії, що в Нідерландах, що в Польщі він реально чистий, транспорті хаби максимально зручні для пересування, а ще він тихий (!), світлий, без реклами… і дотаційний. Це є абсолютно нормальною практикою в ЄС згідно моделі PSO, на яку Україна поступово, але переходить. Самоокупність залізничного транспорту Польщі, яким я їздив, тримається на рівні 30-35%.
Купити квиток можна просто через додаток, в спеціальних боксах або ж просто використати Apple Pay. Зауважу, що амстердамська система приймає не всі банки (mono, наприклад), тому прийшлось купувати абонементу пластикову картку.
Також зважайте, що система в кожній країні різна і в деяких випадках "пікати" треба ще і на виході, якщо не хочете лишити багато грошей 😅
Зауважу, що в Бельгії страйки робітників і громадський транспорт (особливо залізничний) може просто так бути відмінений ¯\_(ツ)_/¯
Висновків не буде, дивіться фото :)
❤16👍4🔥3
Вистачило мене десь на 2 тижні. Знову не хочу займати пост який я займаю. Навколо крінж тотальний. Якість всього впала максимально. Здоровий глузд в дефіциті.
Підкажіть куди краще перевестись.
Підкажіть куди краще перевестись.
😢25😁2❤1
Гарний топ-10 від Азовців. Але топ-1 це як тіп перерізав собі горлянку ягозою 😅
💯11❤1
Forwarded from 1-й корпус НГУ «Азов»
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
18+. Добірка самоліквідацій окупантів на Торецькому напрямку.
Робота ударних дронів 12-ої бригади спеціального призначення «Азов» змушує окупантів до радикальних рішень. Адже наступає момент, коли власний боєкомплект вони використовують проти себе.
Завершення існування ворожої піхоти будь-яким способом сприяє бойовій роботі «Азову». Збережені скиди вдарять по іншим цілям.
Росіянам варто пам'ятати: найкращий спосіб зберегти життя – здатися в полон Силам оборони України.
Заповнити анкету | Фінансова підтримка | Telegram | Instagram | YouTube | Twitter | Facebook | TikTok | WhatsApp
Робота ударних дронів 12-ої бригади спеціального призначення «Азов» змушує окупантів до радикальних рішень. Адже наступає момент, коли власний боєкомплект вони використовують проти себе.
Завершення існування ворожої піхоти будь-яким способом сприяє бойовій роботі «Азову». Збережені скиди вдарять по іншим цілям.
Росіянам варто пам'ятати: найкращий спосіб зберегти життя – здатися в полон Силам оборони України.
Заповнити анкету | Фінансова підтримка | Telegram | Instagram | YouTube | Twitter | Facebook | TikTok | WhatsApp
🔥12🥰2
Спостерігаючи, як провалюється наш правий фланг, задаюсь логічним питанням: "а де всі?".
Чому ГК та ГШ відправляють сюди і так знекровлені бригади з комплектацією нижче 30%?
Хто не зрозумів, то я про 36 обрмп, де мав честь колись бути. Бригада без піхоти вже більше року. Чому замість відновлення і злаго…. ай, хоча б просто відновлення її знов кидають в пиздак?
На одну посадку (1 км) сидять 2 піхотинця, а село тримають не більше 10. Дійсно.
"Штурмів" насправді ніяких немає. Підори просто йдуть бо немає опору окрім дронів і арти.
Ось і все.
Сирок лох
Чому ГК та ГШ відправляють сюди і так знекровлені бригади з комплектацією нижче 30%?
Хто не зрозумів, то я про 36 обрмп, де мав честь колись бути. Бригада без піхоти вже більше року. Чому замість відновлення і злаго…. ай, хоча б просто відновлення її знов кидають в пиздак?
На одну посадку (1 км) сидять 2 піхотинця, а село тримають не більше 10. Дійсно.
"Штурмів" насправді ніяких немає. Підори просто йдуть бо немає опору окрім дронів і арти.
Ось і все.
Сирок лох
😢33🫡7👍3❤1🙈1💊1
Бригади, які не втримали лінію бо не мали ніхуя і в тому числі організацію: 109, 111, 157
Треба більше новостворених бригад!
Треба більше новостворених бригад!
😢32❤3😁1
Ах да. Замість того, щоб контратакувати у фланг атакуючих ми атакуємо Тьоткіно, де оборона вибудована роками 👏🏻
Заїбало
Заїбало
💔29❤8
Загандонили 14 мотоциклів і мʼясо що було зверху. Шкода деякі сховались в кущах і їх розшукують.
Штурм на мотоциклах пішов не по плану. Або по плану.
Не зрозуміло.
Штурм на мотоциклах пішов не по плану. Або по плану.
Не зрозуміло.
❤40🫡10🔥1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Краще вже не буде. Це топ-1
❤🔥34😁3👍1🗿1