Гражданин ✙ △
778 subscribers
530 photos
55 videos
2 files
60 links
Молодший офіцерський склад
Download Telegram
Амстердам. Частина 2.
Як і будь-яка столиця Амстер англомовний, інтернаціональний, з багатьма туристами, мігрантами і жебраками. Навідміну від Шарлеруа безхатьки тут наглі і нахабні. Один у мене просив 2 євро хвилин 5 (не дав звісно), тому тримайте гаманці і телефони в такому місці, щоб не смикнули.
Взагалі центр бажано б прибрати від сміття і зробити публічні туалети закритими (так, вони виглядають як роздягальня на пляжі).
Ціни. Кусаються, але терпимо. Хочеш зекономити - купляй і бронюй раніше, харчуйся не в закладах і не купуй сувеніри.
Також раджу відвідати Зансе-Сханс, там прикольні млини, сироварні і краєвиди.
Цікаво було зустріти вірменську церкву і меморіал геноциду вірмен. Цікаво, бо відчуття, ніби більшість церков - тепер заклади харчування та жилі приміщення.
🔥121
Всі в укриття.
🗿152
Окремий пост про громадський транспорт, тому що він мені подобається і я люблю поїздки ним, хоч і маю авто.
Що в Бельгії, що в Нідерландах, що в Польщі він реально чистий, транспорті хаби максимально зручні для пересування, а ще він тихий (!), світлий, без реклами… і дотаційний. Це є абсолютно нормальною практикою в ЄС згідно моделі PSO, на яку Україна поступово, але переходить. Самоокупність залізничного транспорту Польщі, яким я їздив, тримається на рівні 30-35%.
Купити квиток можна просто через додаток, в спеціальних боксах або ж просто використати Apple Pay. Зауважу, що амстердамська система приймає не всі банки (mono, наприклад), тому прийшлось купувати абонементу пластикову картку.
Також зважайте, що система в кожній країні різна і в деяких випадках "пікати" треба ще і на виході, якщо не хочете лишити багато грошей 😅
Зауважу, що в Бельгії страйки робітників і громадський транспорт (особливо залізничний) може просто так бути відмінений ¯\_(ツ)_/¯
Висновків не буде, дивіться фото :)
16👍4🔥3
Архикнязь🇦🇹 Вільгельм Габсбург у 👕, весна 1919 р.

#УНРЗХ #особистостіЗХ

Ласкаво просимо, друже 🔫📍
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🫡103
Вистачило мене десь на 2 тижні. Знову не хочу займати пост який я займаю. Навколо крінж тотальний. Якість всього впала максимально. Здоровий глузд в дефіциті.
Підкажіть куди краще перевестись.
😢25😁21
ПриватБанк - параша повна.
😁454💯3🌚1
Гарний топ-10 від Азовців. Але топ-1 це як тіп перерізав собі горлянку ягозою 😅
💯111