Амстердам. Частина 1.
Моє прибуття в Нідерланди мали б були потягом з Брюсселю, але через постійні страйки і забастовки у сфері транспорту, потяги були відмінені на невизначений термін. Прийшлось брати фліксбас як перевірений варіант. Якби б не допомога дуже світлої людини і волонтера на імʼя Павло, то я би так і не дістався би нікуди.
Саме місто дуже кіношне. Ти відчуваєш, наче це якісь декорації, до яких не встигаєш звикнути. Навіть звичні тобі вузькі вулички не виглядають типово. Звертаючи з центральних маршрутів можна годинами сидіти у затишних двориках. Затишний. Саме це слово описує Амстердам. Тобі не треба бігти на метро, немає метушні та мільйонів авто. Місто для пішоходів, і, звісно, велосипедистів. Велодоріжок тут більше ніж автомобільних доріг. І це розйоб. Самокатів тут не бачив, здається вони тут забороні, інформація уточнюється.
Легалайз трави та грибів. Жодної хімії. Але в перший вечір мені хотіли продати кокс і пропонували дівчат (ті, що нелегальні). Але у мене була своя програма 😅
Офіційні дівчата, які за склом на вулиці червоних ліхтарів як на мене тягнуть максимум на 2,5/5, бо україночки найкращі, це однозначно. Але для умовного турка чи араба вони будуть секс-бомбою. Для мене вони якісь повненькі та масивні. Фотографувати не став.
А ще місто максимально зелене і без 25-поверхівок.
Моє прибуття в Нідерланди мали б були потягом з Брюсселю, але через постійні страйки і забастовки у сфері транспорту, потяги були відмінені на невизначений термін. Прийшлось брати фліксбас як перевірений варіант. Якби б не допомога дуже світлої людини і волонтера на імʼя Павло, то я би так і не дістався би нікуди.
Саме місто дуже кіношне. Ти відчуваєш, наче це якісь декорації, до яких не встигаєш звикнути. Навіть звичні тобі вузькі вулички не виглядають типово. Звертаючи з центральних маршрутів можна годинами сидіти у затишних двориках. Затишний. Саме це слово описує Амстердам. Тобі не треба бігти на метро, немає метушні та мільйонів авто. Місто для пішоходів, і, звісно, велосипедистів. Велодоріжок тут більше ніж автомобільних доріг. І це розйоб. Самокатів тут не бачив, здається вони тут забороні, інформація уточнюється.
Легалайз трави та грибів. Жодної хімії. Але в перший вечір мені хотіли продати кокс і пропонували дівчат (ті, що нелегальні). Але у мене була своя програма 😅
Офіційні дівчата, які за склом на вулиці червоних ліхтарів як на мене тягнуть максимум на 2,5/5, бо україночки найкращі, це однозначно. Але для умовного турка чи араба вони будуть секс-бомбою. Для мене вони якісь повненькі та масивні. Фотографувати не став.
А ще місто максимально зелене і без 25-поверхівок.
❤26🔥5🕊1🍾1💊1
Амстердам. Частина 2.
Як і будь-яка столиця Амстер англомовний, інтернаціональний, з багатьма туристами, мігрантами і жебраками. Навідміну від Шарлеруа безхатьки тут наглі і нахабні. Один у мене просив 2 євро хвилин 5 (не дав звісно), тому тримайте гаманці і телефони в такому місці, щоб не смикнули.
Взагалі центр бажано б прибрати від сміття і зробити публічні туалети закритими (так, вони виглядають як роздягальня на пляжі).
Ціни. Кусаються, але терпимо. Хочеш зекономити - купляй і бронюй раніше, харчуйся не в закладах і не купуй сувеніри.
Також раджу відвідати Зансе-Сханс, там прикольні млини, сироварні і краєвиди.
Цікаво було зустріти вірменську церкву і меморіал геноциду вірмен. Цікаво, бо відчуття, ніби більшість церков - тепер заклади харчування та жилі приміщення.
Як і будь-яка столиця Амстер англомовний, інтернаціональний, з багатьма туристами, мігрантами і жебраками. Навідміну від Шарлеруа безхатьки тут наглі і нахабні. Один у мене просив 2 євро хвилин 5 (не дав звісно), тому тримайте гаманці і телефони в такому місці, щоб не смикнули.
Взагалі центр бажано б прибрати від сміття і зробити публічні туалети закритими (так, вони виглядають як роздягальня на пляжі).
Ціни. Кусаються, але терпимо. Хочеш зекономити - купляй і бронюй раніше, харчуйся не в закладах і не купуй сувеніри.
Також раджу відвідати Зансе-Сханс, там прикольні млини, сироварні і краєвиди.
Цікаво було зустріти вірменську церкву і меморіал геноциду вірмен. Цікаво, бо відчуття, ніби більшість церков - тепер заклади харчування та жилі приміщення.
🔥12❤1
Окремий пост про громадський транспорт, тому що він мені подобається і я люблю поїздки ним, хоч і маю авто.
Що в Бельгії, що в Нідерландах, що в Польщі він реально чистий, транспорті хаби максимально зручні для пересування, а ще він тихий (!), світлий, без реклами… і дотаційний. Це є абсолютно нормальною практикою в ЄС згідно моделі PSO, на яку Україна поступово, але переходить. Самоокупність залізничного транспорту Польщі, яким я їздив, тримається на рівні 30-35%.
Купити квиток можна просто через додаток, в спеціальних боксах або ж просто використати Apple Pay. Зауважу, що амстердамська система приймає не всі банки (mono, наприклад), тому прийшлось купувати абонементу пластикову картку.
Також зважайте, що система в кожній країні різна і в деяких випадках "пікати" треба ще і на виході, якщо не хочете лишити багато грошей 😅
Зауважу, що в Бельгії страйки робітників і громадський транспорт (особливо залізничний) може просто так бути відмінений ¯\_(ツ)_/¯
Висновків не буде, дивіться фото :)
Що в Бельгії, що в Нідерландах, що в Польщі він реально чистий, транспорті хаби максимально зручні для пересування, а ще він тихий (!), світлий, без реклами… і дотаційний. Це є абсолютно нормальною практикою в ЄС згідно моделі PSO, на яку Україна поступово, але переходить. Самоокупність залізничного транспорту Польщі, яким я їздив, тримається на рівні 30-35%.
Купити квиток можна просто через додаток, в спеціальних боксах або ж просто використати Apple Pay. Зауважу, що амстердамська система приймає не всі банки (mono, наприклад), тому прийшлось купувати абонементу пластикову картку.
Також зважайте, що система в кожній країні різна і в деяких випадках "пікати" треба ще і на виході, якщо не хочете лишити багато грошей 😅
Зауважу, що в Бельгії страйки робітників і громадський транспорт (особливо залізничний) може просто так бути відмінений ¯\_(ツ)_/¯
Висновків не буде, дивіться фото :)
❤16👍4🔥3