Сьогодні пів дня їбали підорські взльотки та антени
Ви би бачили їх візгі (бо я бачив 😍)
Торецьк, спиш?
Ви би бачили їх візгі (бо я бачив 😍)
Торецьк, спиш?
🥰25❤10🫡5👍2🔥2
По балах ми сьогодні піднялись на 7 місце серед усіх підрозділів і зʼєднань.
Минулий місяць закрили на 8-му місці.
Воюємо далі. На нас почалась охота кращих пілотів рф. Подивимось хто кого)
Минулий місяць закрили на 8-му місці.
Воюємо далі. На нас почалась охота кращих пілотів рф. Подивимось хто кого)
😱19🫡19❤12🔥5😢1
Зустрів в плацкарті укранських рускіх:
- а ви військовий? У мене кум воює
- а вас пускають закордон? А на якій підставі?
- візьміть банку пива (відмовився)
*відкривають упаковку мʼяса, сиру, хлібу, їсти почали як потяг тільки тронувся*
- а можна помінятись? Мені незручно спати зверху
Ще не доїхав, але вже заїбало
- а ви військовий? У мене кум воює
- а вас пускають закордон? А на якій підставі?
- візьміть банку пива (відмовився)
*відкривають упаковку мʼяса, сиру, хлібу, їсти почали як потяг тільки тронувся*
- а можна помінятись? Мені незручно спати зверху
Ще не доїхав, але вже заїбало
🤝34🤣10❤4👍2
Ленточка позади
Прикордонники сильно не дивились і не зайобували
Більше не повезло ухілєсам, їх зняли з потяга бо шось там не вистачило одного зі 100500 папірців (а у мене всього два гг).
Шкода, що зняли з потягу тіпа за позивним Циган. 1 бат 47 омбр. Вже списаний по стану здоровʼя через поранення. Тцкшники не оновили дані в резерв+ і оберегу.
Триматиму в курсі далі.
Прикордонники сильно не дивились і не зайобували
Більше не повезло ухілєсам, їх зняли з потяга бо шось там не вистачило одного зі 100500 папірців (а у мене всього два гг).
Шкода, що зняли з потягу тіпа за позивним Циган. 1 бат 47 омбр. Вже списаний по стану здоровʼя через поранення. Тцкшники не оновили дані в резерв+ і оберегу.
Триматиму в курсі далі.
❤33👍6❤🔥2
Познайомився з голландцем в раменній в Кракові. Розпизділись. Розповів йому про війну, йому було дуже цікаво, адже він підтримує нас як і більшість голландців (з його слів).
А сам він переїхав з Амстердаму у східну європу через велику кількість мігрантів. Каже, що стало жити некомфортно і що таких як він багато. Люди покидають рідну країну бо країна перестала бути рідна.
Сумно це.
Запросив його на рамен в Київ на Кловську 😅
А сам він переїхав з Амстердаму у східну європу через велику кількість мігрантів. Каже, що стало жити некомфортно і що таких як він багато. Люди покидають рідну країну бо країна перестала бути рідна.
Сумно це.
Запросив його на рамен в Київ на Кловську 😅
❤54🔥5
Польщею вже нікого не здивуєш. Другий раз в Кракові і буду втретє. Охайне місто, чисте, бруківка, вузькі вулички. Люблю це атмосферне місто. Але польська залізниця підвела двічі за 1,5 доби. Українські інтерсіті як на мене трішки краще.
Питання взаємовідносин українців і поляків складе. Під це буду писати окремий пост колись.
Питання взаємовідносин українців і поляків складе. Під це буду писати окремий пост колись.
❤33😐1
Бельгія. Шарлеруа зустрів величезною кількістю жебраків. Навіть вночі була їх активність, коли сидів їв шаурму в центрі біля гей-клубу. Місто настільки невелике, що можна обійти за пару годин. Потрапивши в нього у вихідний день на вулицях майже нікого не зустрічав, наче всі вимерли. Цікаво було дивитись на поєднання сучасного трц з церквою 18 ст. А щоб занести меблі в квартиру, треба відчиняти не двері, а вікна і викликати кран, бо ліфти метр на метр.
За моїми спостереженнями, по всій Бельгії величезна кількість памʼяток солдатам І світової війни. Чому так, то треба читати канал мого друга Макарова.
Брюссель інший. Многолюдний, багато туристів, зручна транспортна розвʼязка.
Переважна більшість говорить французькою, але мінімум половина говорить англійською відносно вільно, навіть мігранти, яких… 50% серед тих, хто йде тобі на зустріч. Колоніальне минуле лишає слід в майбутньому.
За моїми спостереженнями, по всій Бельгії величезна кількість памʼяток солдатам І світової війни. Чому так, то треба читати канал мого друга Макарова.
Брюссель інший. Многолюдний, багато туристів, зручна транспортна розвʼязка.
Переважна більшість говорить французькою, але мінімум половина говорить англійською відносно вільно, навіть мігранти, яких… 50% серед тих, хто йде тобі на зустріч. Колоніальне минуле лишає слід в майбутньому.
❤34✍1🤣1🍾1💊1