Гражданин ✙ △
778 subscribers
530 photos
55 videos
2 files
60 links
Молодший офіцерський склад
Download Telegram
Щодня я бачу з десяток (іноді більше) свіжих вбитих русаків. Щодня. І так вже декілька місяців (раніше я просто не управляв на кп). Звісно, бувають дні коли ця цифра то менша то більша. Все це як в кіно, яке ти дивишся і іноді коригуєш.
Така сама картина +/- по всій лбз. Десь більше десь менше.
Так ось до чого я.

Війна на виснаження це коли в тебе закінчуються дрони і снаряди, а люди в них ні.
Війна на виснаження це коли обидві сторони вже без техніки, але продовжують воювати на ногах.
Війна на виснаження це коли один боєць веде оборону, а один русак веде штурм.
До останнього снаряда, до останньої техніки, до останнього фпв-дрона і останнього мавіка, до останньої нервої клітини і останньої сотні гривень на донат.
Війна йде не між арміями України та рф. Війна між народами.
Вчить медицину, вогневу, тактику, йдіть в армію, донатьте. Не живіть наче вас це не стосується.
Краще вмерти зі зброєю в руках, ніж без зброї.
👍37🫡24❤‍🔥1011
Боже яка 111 обртро слаба.
Це пізда, господа.
Тіпи не мають ні ху я.
Чому так? Я не знаю.
Згідно моїй філософії, винне командування 111 та командування ОТУ+ГШ. Бо командири не догляділи.
Поки ми знищуємо цілі в Горлівці, вони не можуть вбити підорів біля себе.
🤯31😢62🙉2
Сьогодні пів дня їбали підорські взльотки та антени
Ви би бачили їх візгі (бо я бачив 😍)
Торецьк, спиш?
🥰2510🫡5👍2🔥2
По балах ми сьогодні піднялись на 7 місце серед усіх підрозділів і зʼєднань.
Минулий місяць закрили на 8-му місці.
Воюємо далі. На нас почалась охота кращих пілотів рф. Подивимось хто кого)
😱19🫡1912🔥5😢1
Шахід летить в Краматорськ
Я лечу в Амстердам
Кукуха улетіла вже давно
👍2511🌚4❤‍🔥1🤯1
Зустрів в плацкарті укранських рускіх:
- а ви військовий? У мене кум воює
- а вас пускають закордон? А на якій підставі?
- візьміть банку пива (відмовився)

*відкривають упаковку мʼяса, сиру, хлібу, їсти почали як потяг тільки тронувся*

- а можна помінятись? Мені незручно спати зверху

Ще не доїхав, але вже заїбало
🤝34🤣104👍2
Ленточка позади
Прикордонники сильно не дивились і не зайобували
Більше не повезло ухілєсам, їх зняли з потяга бо шось там не вистачило одного зі 100500 папірців (а у мене всього два гг).
Шкода, що зняли з потягу тіпа за позивним Циган. 1 бат 47 омбр. Вже списаний по стану здоровʼя через поранення. Тцкшники не оновили дані в резерв+ і оберегу.
Триматиму в курсі далі.
33👍6❤‍🔥2
Трохи вернемось назад. Прикупив собі арку нову і помпу полуавтомат (бо такі часи)
Всі, хто допомог копійкою - величезне дякую. Особливо другу Греку з 6 бсп 🫡
Тепер лишилось накопити гроші на тріджикон аког і лцу 😅
45
Дістатись Кракова
Нагодувати польського безхатька
🫡244👍1💔1
Старбакс дорого і посередньо. В Києві кава краще :)
28👍6💯2
Познайомився з голландцем в раменній в Кракові. Розпизділись. Розповів йому про війну, йому було дуже цікаво, адже він підтримує нас як і більшість голландців (з його слів).
А сам він переїхав з Амстердаму у східну європу через велику кількість мігрантів. Каже, що стало жити некомфортно і що таких як він багато. Люди покидають рідну країну бо країна перестала бути рідна.
Сумно це.
Запросив його на рамен в Київ на Кловську 😅
54🔥5
Не літав з 2020. Сиджу в хвості. Екстрений вихід тільки за елюмінатор без парашута.
На рамці піщав, хоча все металеве виклав 🌚
34🌚11
Польщею вже нікого не здивуєш. Другий раз в Кракові і буду втретє. Охайне місто, чисте, бруківка, вузькі вулички. Люблю це атмосферне місто. Але польська залізниця підвела двічі за 1,5 доби. Українські інтерсіті як на мене трішки краще.
Питання взаємовідносин українців і поляків складе. Під це буду писати окремий пост колись.
33😐1
Бельгія. Шарлеруа зустрів величезною кількістю жебраків. Навіть вночі була їх активність, коли сидів їв шаурму в центрі біля гей-клубу. Місто настільки невелике, що можна обійти за пару годин. Потрапивши в нього у вихідний день на вулицях майже нікого не зустрічав, наче всі вимерли. Цікаво було дивитись на поєднання сучасного трц з церквою 18 ст. А щоб занести меблі в квартиру, треба відчиняти не двері, а вікна і викликати кран, бо ліфти метр на метр.
За моїми спостереженнями, по всій Бельгії величезна кількість памʼяток солдатам І світової війни. Чому так, то треба читати канал мого друга Макарова.
Брюссель інший. Многолюдний, багато туристів, зручна транспортна розвʼязка.
Переважна більшість говорить французькою, але мінімум половина говорить англійською відносно вільно, навіть мігранти, яких… 50% серед тих, хто йде тобі на зустріч. Колоніальне минуле лишає слід в майбутньому.
341🤣1🍾1💊1