Forwarded from In Factum
Bodbe6 поділився не змонтованим сирим відео, на якому підрозділи Міжнародного легіону один із перших в'їжджає до Бучі з Ірпеня.
Можете побачити ситуацію в цих містах (особливо в Бучі) станом на 2 квітня 2022 року. Тут ще лежать тіла цивільних прямо на вулицях, яких раніше вбили/закатували росіяни.
Відео записав боєць Міжнародного легіону франко-бразильського походження Andre Kirvaitis
Промалював маршрут руху бійців.
Можете побачити ситуацію в цих містах (особливо в Бучі) станом на 2 квітня 2022 року. Тут ще лежать тіла цивільних прямо на вулицях, яких раніше вбили/закатували росіяни.
Відео записав боєць Міжнародного легіону франко-бразильського походження Andre Kirvaitis
Промалював маршрут руху бійців.
😢14👍2🔥2❤🔥1
Щодня я бачу з десяток (іноді більше) свіжих вбитих русаків. Щодня. І так вже декілька місяців (раніше я просто не управляв на кп). Звісно, бувають дні коли ця цифра то менша то більша. Все це як в кіно, яке ти дивишся і іноді коригуєш.
Така сама картина +/- по всій лбз. Десь більше десь менше.
Так ось до чого я.
Війна на виснаження це коли в тебе закінчуються дрони і снаряди, а люди в них ні.
Війна на виснаження це коли обидві сторони вже без техніки, але продовжують воювати на ногах.
Війна на виснаження це коли один боєць веде оборону, а один русак веде штурм.
До останнього снаряда, до останньої техніки, до останнього фпв-дрона і останнього мавіка, до останньої нервої клітини і останньої сотні гривень на донат.
Війна йде не між арміями України та рф. Війна між народами.
Вчить медицину, вогневу, тактику, йдіть в армію, донатьте. Не живіть наче вас це не стосується.
Краще вмерти зі зброєю в руках, ніж без зброї.
Така сама картина +/- по всій лбз. Десь більше десь менше.
Так ось до чого я.
Війна на виснаження це коли в тебе закінчуються дрони і снаряди, а люди в них ні.
Війна на виснаження це коли обидві сторони вже без техніки, але продовжують воювати на ногах.
Війна на виснаження це коли один боєць веде оборону, а один русак веде штурм.
До останнього снаряда, до останньої техніки, до останнього фпв-дрона і останнього мавіка, до останньої нервої клітини і останньої сотні гривень на донат.
Війна йде не між арміями України та рф. Війна між народами.
Вчить медицину, вогневу, тактику, йдіть в армію, донатьте. Не живіть наче вас це не стосується.
Краще вмерти зі зброєю в руках, ніж без зброї.
👍37🫡24❤🔥10✍1❤1
Боже яка 111 обртро слаба.
Це пізда, господа.
Тіпи не мають ні ху я.
Чому так? Я не знаю.
Згідно моїй філософії, винне командування 111 та командування ОТУ+ГШ. Бо командири не догляділи.
Поки ми знищуємо цілі в Горлівці, вони не можуть вбити підорів біля себе.
Це пізда, господа.
Тіпи не мають ні ху я.
Чому так? Я не знаю.
Згідно моїй філософії, винне командування 111 та командування ОТУ+ГШ. Бо командири не догляділи.
Поки ми знищуємо цілі в Горлівці, вони не можуть вбити підорів біля себе.
🤯31😢6❤2🙉2
Сьогодні пів дня їбали підорські взльотки та антени
Ви би бачили їх візгі (бо я бачив 😍)
Торецьк, спиш?
Ви би бачили їх візгі (бо я бачив 😍)
Торецьк, спиш?
🥰25❤10🫡5👍2🔥2
По балах ми сьогодні піднялись на 7 місце серед усіх підрозділів і зʼєднань.
Минулий місяць закрили на 8-му місці.
Воюємо далі. На нас почалась охота кращих пілотів рф. Подивимось хто кого)
Минулий місяць закрили на 8-му місці.
Воюємо далі. На нас почалась охота кращих пілотів рф. Подивимось хто кого)
😱19🫡19❤12🔥5😢1
Зустрів в плацкарті укранських рускіх:
- а ви військовий? У мене кум воює
- а вас пускають закордон? А на якій підставі?
- візьміть банку пива (відмовився)
*відкривають упаковку мʼяса, сиру, хлібу, їсти почали як потяг тільки тронувся*
- а можна помінятись? Мені незручно спати зверху
Ще не доїхав, але вже заїбало
- а ви військовий? У мене кум воює
- а вас пускають закордон? А на якій підставі?
- візьміть банку пива (відмовився)
*відкривають упаковку мʼяса, сиру, хлібу, їсти почали як потяг тільки тронувся*
- а можна помінятись? Мені незручно спати зверху
Ще не доїхав, але вже заїбало
🤝34🤣10❤4👍2
Ленточка позади
Прикордонники сильно не дивились і не зайобували
Більше не повезло ухілєсам, їх зняли з потяга бо шось там не вистачило одного зі 100500 папірців (а у мене всього два гг).
Шкода, що зняли з потягу тіпа за позивним Циган. 1 бат 47 омбр. Вже списаний по стану здоровʼя через поранення. Тцкшники не оновили дані в резерв+ і оберегу.
Триматиму в курсі далі.
Прикордонники сильно не дивились і не зайобували
Більше не повезло ухілєсам, їх зняли з потяга бо шось там не вистачило одного зі 100500 папірців (а у мене всього два гг).
Шкода, що зняли з потягу тіпа за позивним Циган. 1 бат 47 омбр. Вже списаний по стану здоровʼя через поранення. Тцкшники не оновили дані в резерв+ і оберегу.
Триматиму в курсі далі.
❤33👍6❤🔥2
Познайомився з голландцем в раменній в Кракові. Розпизділись. Розповів йому про війну, йому було дуже цікаво, адже він підтримує нас як і більшість голландців (з його слів).
А сам він переїхав з Амстердаму у східну європу через велику кількість мігрантів. Каже, що стало жити некомфортно і що таких як він багато. Люди покидають рідну країну бо країна перестала бути рідна.
Сумно це.
Запросив його на рамен в Київ на Кловську 😅
А сам він переїхав з Амстердаму у східну європу через велику кількість мігрантів. Каже, що стало жити некомфортно і що таких як він багато. Люди покидають рідну країну бо країна перестала бути рідна.
Сумно це.
Запросив його на рамен в Київ на Кловську 😅
❤54🔥5
Польщею вже нікого не здивуєш. Другий раз в Кракові і буду втретє. Охайне місто, чисте, бруківка, вузькі вулички. Люблю це атмосферне місто. Але польська залізниця підвела двічі за 1,5 доби. Українські інтерсіті як на мене трішки краще.
Питання взаємовідносин українців і поляків складе. Під це буду писати окремий пост колись.
Питання взаємовідносин українців і поляків складе. Під це буду писати окремий пост колись.
❤33😐1