Гражданин ✙ △
778 subscribers
530 photos
55 videos
2 files
60 links
Молодший офіцерський склад
Download Telegram
Нічого не придумав з тексту до третьої річниці повномасштабної війни. В ахує з того що несеться зараз.
Тому просто тримайте фото з 24.02 від 2017 року
45🫡5
Ученье свет, а неученье чуть свет и на пост оперативного чергового
13🫡7😢4🤝1💊1
Forwarded from LOS SOLOMAS . КИЇВ
Нам пишуть:

Добрий вечір, хочу поділитись проєктом моїх дітей на урок в школу, де завдання було на створення купюри неіснуючої країни - було вигадано купюру Соломянського району з Романом Ратушним, а на звороті Протасів Яр.


Більше ніж район! 🫡
🫡339😁3🤔2🤯1
Багато хочеться писати, але немає нажаль вже сил.
Памʼятайте. Ми сильніше, ніж ми думаємо. Ми мстимось і будемо мстити за кожного полеглого і закатованого українця. Ми перевернемо світ, якщо треба буде. Ми переможемо. У нас немає іншого вибору.
46🫡15💯8👍2🥰1🥴1
"Велика мета - досягнення миру - могла бути здійснена лише енергійним веденням війни".

//Еріх Людендорф, "Мої спогади 1914-18"//

#книги
18🔥5🤣3
Опис придумайте самі. Переможцю - додаткові посадові обовʼязки
🫡14🥰32😁1🤔1
Сьогодні День добровольця. Сядьте зараз наодинці. Подякуйте тим, хто пішов воювати за ідею, без грошей, забезпечення, пільг, озброєння, амуніції, підготовки і залагодження. Згадайте тих, хто віддав своє життя або здоровʼя не просячи нічого взамін ні від вас ні від держави.
Добровольці - ті, хто врятував країну в 2014. В 2022 вони зробили це знову. І тому наша держава досі існує.
Хтось вже не з нами, хтось став кадровим військовим, а хтось продовжує на добровольчих засадах воювати далі. Сила нації вимірюється кількістю людей, які готові за неї боротись. І я щиро радий, що у нас є хоч і невелика, але незламна нація. Адже держави може і не бути, а нація живе поки є добровольці.
53🫡16❤‍🔥6👍1
Той момент коли ти розумієш, що твої сонечки прогуляли уроки по чистці зброї на бкбп….
Я рік користувався цим набором і не міг уявити, що з ним може трапитись щось подібне)
З шомпола фарба злізла як терли ствол… господи допоможи цим спецпризначенцям…
😁424🥰1😐1💊1
Війна 2025 це коли не встигаєш на штурм бо противника розʼїбали ще на виході з району зосередження ¯\_(ツ)_/¯
🔥418💯2🥰1
Дивлюсь стрім в гугл-міте. Також там представлені різні оперативні, отушні, осувні тощо
Хтось приєдався і забув вимкнути мікрофон. Діалог.
- Гєнадьович (змінено), завтра будем кутіть?
- Конєшна, головне, щоб завтра канадці ото роздулились
- Панове, мікрофон
*тиша в ефірі*
🙉19😁15🌚21💊1
Коротка історія про дрони і людей. Частина 1.

На одній з позицій піхоти був бій. Після бою позиція не виходить на звʼязок по рації.
Було прийнято рішення залетіти фпвшкою на оптоволокні без бк в середину споруди де були наші хлопці і розвідати.
Залетівши всередну ми побачили нашого важкого 300 який не був ходячим і вилетіли, щоб зайвий раз не лякати його.
Другим (точніше третім, бо другий не долетів) бортом на оптиці залетіли всередину до нашого важкого 300 і передали аптечку, воду і рацію.
Він тримав звʼязок ще пару годин поки по дню М113 не залетіла і забрала його.
Але нажаль він помер десь на етапі евакуації. Не дотягнув.
Світла памʼять воїну.

Дрони не тільки смерть несуть
🫡68💔232👍2🤯1
Ці штуки переслідують мене з дитинства
🤝36💯144🤣3👍1
Forwarded from In Factum
Bodbe6 поділився не змонтованим сирим відео, на якому підрозділи Міжнародного легіону один із перших в'їжджає до Бучі з Ірпеня.

Можете побачити ситуацію в цих містах (особливо в Бучі) станом на 2 квітня 2022 року. Тут ще лежать тіла цивільних прямо на вулицях, яких раніше вбили/закатували росіяни.

Відео записав боєць Міжнародного легіону франко-бразильського походження Andre Kirvaitis

Промалював маршрут руху бійців.
😢14👍2🔥2❤‍🔥1
Люблю сніг в квітні
Головне, щоб до відпустки він закінчився
21🫡2
Господи, какой же Сырский долбоеб вместе со всем ГШ
😁19💯65👍4❤‍🔥3🤡1
Щодня я бачу з десяток (іноді більше) свіжих вбитих русаків. Щодня. І так вже декілька місяців (раніше я просто не управляв на кп). Звісно, бувають дні коли ця цифра то менша то більша. Все це як в кіно, яке ти дивишся і іноді коригуєш.
Така сама картина +/- по всій лбз. Десь більше десь менше.
Так ось до чого я.

Війна на виснаження це коли в тебе закінчуються дрони і снаряди, а люди в них ні.
Війна на виснаження це коли обидві сторони вже без техніки, але продовжують воювати на ногах.
Війна на виснаження це коли один боєць веде оборону, а один русак веде штурм.
До останнього снаряда, до останньої техніки, до останнього фпв-дрона і останнього мавіка, до останньої нервої клітини і останньої сотні гривень на донат.
Війна йде не між арміями України та рф. Війна між народами.
Вчить медицину, вогневу, тактику, йдіть в армію, донатьте. Не живіть наче вас це не стосується.
Краще вмерти зі зброєю в руках, ніж без зброї.
👍37🫡24❤‍🔥1011