Forwarded from Горловка.Сегодня 🇷🇺
🌚19❤1
Пидоры отомстили и уебали кабом по нашей электростанции
Хароооош)
Хароооош)
😢28🕊4❤1🍾1💊1
Важко бути вихователем в дитячому садочку. Просто пізда
Не передати
Не передати
😢26🫡10😁3❤1🤯1
Forwarded from Nord Division
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Працює «АЗОВ» 😈
🔥34👍5
Ученье свет, а неученье чуть свет и на пост оперативного чергового
❤13🫡7😢4🤝1💊1
Forwarded from LOS SOLOMAS . КИЇВ
Нам пишуть:
Більше ніж район! 🫡
Добрий вечір, хочу поділитись проєктом моїх дітей на урок в школу, де завдання було на створення купюри неіснуючої країни - було вигадано купюру Соломянського району з Романом Ратушним, а на звороті Протасів Яр.
Більше ніж район! 🫡
🫡33❤9😁3🤔2🤯1
Forwarded from Кирило Макаров ✙△
"Велика мета - досягнення миру - могла бути здійснена лише енергійним веденням війни".
//Еріх Людендорф, "Мої спогади 1914-18"//
#книги
//Еріх Людендорф, "Мої спогади 1914-18"//
#книги
❤18🔥5🤣3
Сьогодні День добровольця. Сядьте зараз наодинці. Подякуйте тим, хто пішов воювати за ідею, без грошей, забезпечення, пільг, озброєння, амуніції, підготовки і залагодження. Згадайте тих, хто віддав своє життя або здоровʼя не просячи нічого взамін ні від вас ні від держави.
Добровольці - ті, хто врятував країну в 2014. В 2022 вони зробили це знову. І тому наша держава досі існує.
Хтось вже не з нами, хтось став кадровим військовим, а хтось продовжує на добровольчих засадах воювати далі. Сила нації вимірюється кількістю людей, які готові за неї боротись. І я щиро радий, що у нас є хоч і невелика, але незламна нація. Адже держави може і не бути, а нація живе поки є добровольці.
Добровольці - ті, хто врятував країну в 2014. В 2022 вони зробили це знову. І тому наша держава досі існує.
Хтось вже не з нами, хтось став кадровим військовим, а хтось продовжує на добровольчих засадах воювати далі. Сила нації вимірюється кількістю людей, які готові за неї боротись. І я щиро радий, що у нас є хоч і невелика, але незламна нація. Адже держави може і не бути, а нація живе поки є добровольці.
❤53🫡16❤🔥6👍1
Той момент коли ти розумієш, що твої сонечки прогуляли уроки по чистці зброї на бкбп….
Я рік користувався цим набором і не міг уявити, що з ним може трапитись щось подібне)
З шомпола фарба злізла як терли ствол… господи допоможи цим спецпризначенцям…
Я рік користувався цим набором і не міг уявити, що з ним може трапитись щось подібне)
З шомпола фарба злізла як терли ствол… господи допоможи цим спецпризначенцям…
😁42❤4🥰1😐1💊1
Війна 2025 це коли не встигаєш на штурм бо противника розʼїбали ще на виході з району зосередження ¯\_(ツ)_/¯
🔥41❤8💯2🥰1
Дивлюсь стрім в гугл-міте. Також там представлені різні оперативні, отушні, осувні тощо
Хтось приєдався і забув вимкнути мікрофон. Діалог.
- Гєнадьович (змінено), завтра будем кутіть?
- Конєшна, головне, щоб завтра канадці ото роздулились
- Панове, мікрофон
*тиша в ефірі*
Хтось приєдався і забув вимкнути мікрофон. Діалог.
- Гєнадьович (змінено), завтра будем кутіть?
- Конєшна, головне, щоб завтра канадці ото роздулились
- Панове, мікрофон
*тиша в ефірі*
🙉19😁15🌚2❤1💊1
Коротка історія про дрони і людей. Частина 1.
На одній з позицій піхоти був бій. Після бою позиція не виходить на звʼязок по рації.
Було прийнято рішення залетіти фпвшкою на оптоволокні без бк в середину споруди де були наші хлопці і розвідати.
Залетівши всередну ми побачили нашого важкого 300 який не був ходячим і вилетіли, щоб зайвий раз не лякати його.
Другим (точніше третім, бо другий не долетів) бортом на оптиці залетіли всередину до нашого важкого 300 і передали аптечку, воду і рацію.
Він тримав звʼязок ще пару годин поки по дню М113 не залетіла і забрала його.
Але нажаль він помер десь на етапі евакуації. Не дотягнув.
Світла памʼять воїну.
Дрони не тільки смерть несуть
На одній з позицій піхоти був бій. Після бою позиція не виходить на звʼязок по рації.
Було прийнято рішення залетіти фпвшкою на оптоволокні без бк в середину споруди де були наші хлопці і розвідати.
Залетівши всередну ми побачили нашого важкого 300 який не був ходячим і вилетіли, щоб зайвий раз не лякати його.
Другим (точніше третім, бо другий не долетів) бортом на оптиці залетіли всередину до нашого важкого 300 і передали аптечку, воду і рацію.
Він тримав звʼязок ще пару годин поки по дню М113 не залетіла і забрала його.
Але нажаль він помер десь на етапі евакуації. Не дотягнув.
Світла памʼять воїну.
Дрони не тільки смерть несуть
🫡68💔23❤2👍2🤯1