Гражданин ✙ △
778 subscribers
530 photos
55 videos
2 files
60 links
Молодший офіцерський склад
Download Telegram
Заларіз 🔪
🔥45🥰73👍3🌚1
Гражданин ✙ △
Тепер бойові групи замість простої електронної таблиці будуть вести журнал в чаті і робити інвентаризацію щоранку. Журнал журналів soon 🤙🏻
«Систему характеризує не помилка, а реакція на неї»
(с) Томас Гоббс

Поговорив з комбатом і прийшли до висновку, що бойові екіпажі замість кожноденної інвентаризації, дублювання інформації, ведення записів вильотів в чати - записують в не складній таблиці данні про вильоти.
Таблиця в облаці, доступ має оперативні S-3, командир, начальники служб, сержант мз. Автоматичні розрахунки дають звіти в потрібній формі.
Там же інформація про облік рао, графік чергувань і ще багато чого.
Знайти би сили доробити це до кінця.
Якщо ви вже потрапили в армію, бачите хуйню і не боретесь з нею на своєму рівні - то ви є співучасником.
Бюрократичний колос на паперових ногах повинен пасти.
37👍9
Сміявся
😁25
Купив і вдягнув Merrell Moab 3 замість берців. Відчуття наче в капцях ходжу 🙃
31
Починай ранок не з кави, а зі штанги
26😁2🎉1🫡1💊1
На обід знесений забор
🥴9😁51👍1🥰1
Як боротись з відчуттям, що ти мало воюєш?
😢8🫡1
New York at New Year

#35mm
🔥406❤‍🔥4🫡1💊1
)))))
😁15
📢Центр Горловки обесточен.

@gorlovka - "Горловка.Сегодня". #горловка

#администрациягорода@gorlovka
🌚191
Пидоры отомстили и уебали кабом по нашей электростанции
Хароооош)
😢28🕊41🍾1💊1
Важко бути вихователем в дитячому садочку. Просто пізда
Не передати
😢26🫡10😁31🤯1
Випадкові перехожі зробили салют в Горлівці
🔥15
🫡31💯123😢1💩1
Нічого не придумав з тексту до третьої річниці повномасштабної війни. В ахує з того що несеться зараз.
Тому просто тримайте фото з 24.02 від 2017 року
45🫡5
Ученье свет, а неученье чуть свет и на пост оперативного чергового
13🫡7😢4🤝1💊1
Forwarded from LOS SOLOMAS . КИЇВ
Нам пишуть:

Добрий вечір, хочу поділитись проєктом моїх дітей на урок в школу, де завдання було на створення купюри неіснуючої країни - було вигадано купюру Соломянського району з Романом Ратушним, а на звороті Протасів Яр.


Більше ніж район! 🫡
🫡339😁3🤔2🤯1