Гражданин ✙ △
778 subscribers
530 photos
55 videos
2 files
60 links
Молодший офіцерський склад
Download Telegram
1. Взірвали
2. Застрелили
3. Взірвали
4. Взірвали

Кучно пішло. Гарно!
🔥446🤝4🤔1💯1
🤣21👍7😁2
Цікаво, а хто буде займати ці оборонні рубежі в чистому полі?
Як підтримувати логістику цих позицій?
😐29😢3👍1
Годину обговорювали на нараді подати мого бійця на «Хрест хоробрих». Служба МПЗ подала на медаль «Захистнику України».
Для більшості цивілів різниці ніякої. Але військові розуміють, що то відомча медаль зсу, а хрест це від головнокомандувача.
Мою пропозицію нагородити бійця «За мужність III ст» відклонили.
Адже у нас прийнято давати мужиків посмертно. І то не всім.
🫡29🤬6😢61🤔1
Тепер бойові групи замість простої електронної таблиці будуть вести журнал в чаті і робити інвентаризацію щоранку.
Журнал журналів soon 🤙🏻
😱9💩6🌚5🗿2❤‍🔥1
Тоді, в 2018 році, я ще не придавав всьому цьому значення і просто думав, що це дивно. Зараз я не думаю, бо не було команди думати
🫡33😁115❤‍🔥3🤯1🌚1🗿1
Вийшов уламок з ноги. Шмат дерева. Хірург відмовився його виймати, я вийняв сам 😅
😁29🤯10👍94🌚1
Заларіз 🔪
🔥45🥰73👍3🌚1
Гражданин ✙ △
Тепер бойові групи замість простої електронної таблиці будуть вести журнал в чаті і робити інвентаризацію щоранку. Журнал журналів soon 🤙🏻
«Систему характеризує не помилка, а реакція на неї»
(с) Томас Гоббс

Поговорив з комбатом і прийшли до висновку, що бойові екіпажі замість кожноденної інвентаризації, дублювання інформації, ведення записів вильотів в чати - записують в не складній таблиці данні про вильоти.
Таблиця в облаці, доступ має оперативні S-3, командир, начальники служб, сержант мз. Автоматичні розрахунки дають звіти в потрібній формі.
Там же інформація про облік рао, графік чергувань і ще багато чого.
Знайти би сили доробити це до кінця.
Якщо ви вже потрапили в армію, бачите хуйню і не боретесь з нею на своєму рівні - то ви є співучасником.
Бюрократичний колос на паперових ногах повинен пасти.
37👍9
Сміявся
😁25
Купив і вдягнув Merrell Moab 3 замість берців. Відчуття наче в капцях ходжу 🙃
31
Починай ранок не з кави, а зі штанги
26😁2🎉1🫡1💊1
На обід знесений забор
🥴9😁51👍1🥰1
Як боротись з відчуттям, що ти мало воюєш?
😢8🫡1
New York at New Year

#35mm
🔥406❤‍🔥4🫡1💊1
)))))
😁15
📢Центр Горловки обесточен.

@gorlovka - "Горловка.Сегодня". #горловка

#администрациягорода@gorlovka
🌚191
Пидоры отомстили и уебали кабом по нашей электростанции
Хароооош)
😢28🕊41🍾1💊1