1. Взірвали
2. Застрелили
3. Взірвали
4. Взірвали
Кучно пішло. Гарно!
2. Застрелили
3. Взірвали
4. Взірвали
Кучно пішло. Гарно!
🔥44❤6🤝4🤔1💯1
Годину обговорювали на нараді подати мого бійця на «Хрест хоробрих». Служба МПЗ подала на медаль «Захистнику України».
Для більшості цивілів різниці ніякої. Але військові розуміють, що то відомча медаль зсу, а хрест це від головнокомандувача.
Мою пропозицію нагородити бійця «За мужність III ст» відклонили.
Адже у нас прийнято давати мужиків посмертно. І то не всім.
Для більшості цивілів різниці ніякої. Але військові розуміють, що то відомча медаль зсу, а хрест це від головнокомандувача.
Мою пропозицію нагородити бійця «За мужність III ст» відклонили.
Адже у нас прийнято давати мужиків посмертно. І то не всім.
🫡29🤬6😢6❤1🤔1
Вийшов уламок з ноги. Шмат дерева. Хірург відмовився його виймати, я вийняв сам 😅
😁29🤯10👍9❤4🌚1
Гражданин ✙ △
Тепер бойові групи замість простої електронної таблиці будуть вести журнал в чаті і робити інвентаризацію щоранку. Журнал журналів soon 🤙🏻
«Систему характеризує не помилка, а реакція на неї»
(с) Томас Гоббс
Поговорив з комбатом і прийшли до висновку, що бойові екіпажі замість кожноденної інвентаризації, дублювання інформації, ведення записів вильотів в чати - записують в не складній таблиці данні про вильоти.
Таблиця в облаці, доступ має оперативні S-3, командир, начальники служб, сержант мз. Автоматичні розрахунки дають звіти в потрібній формі.
Там же інформація про облік рао, графік чергувань і ще багато чого.
Знайти би сили доробити це до кінця.
Якщо ви вже потрапили в армію, бачите хуйню і не боретесь з нею на своєму рівні - то ви є співучасником.
Бюрократичний колос на паперових ногах повинен пасти.
(с) Томас Гоббс
Поговорив з комбатом і прийшли до висновку, що бойові екіпажі замість кожноденної інвентаризації, дублювання інформації, ведення записів вильотів в чати - записують в не складній таблиці данні про вильоти.
Таблиця в облаці, доступ має оперативні S-3, командир, начальники служб, сержант мз. Автоматичні розрахунки дають звіти в потрібній формі.
Там же інформація про облік рао, графік чергувань і ще багато чого.
Знайти би сили доробити це до кінця.
Якщо ви вже потрапили в армію, бачите хуйню і не боретесь з нею на своєму рівні - то ви є співучасником.
Бюрократичний колос на паперових ногах повинен пасти.
❤37👍9
Купив і вдягнув Merrell Moab 3 замість берців. Відчуття наче в капцях ходжу 🙃
❤31
Forwarded from Горловка.Сегодня 🇷🇺
🌚19❤1
Пидоры отомстили и уебали кабом по нашей электростанции
Хароооош)
Хароооош)
😢28🕊4❤1🍾1💊1