Гражданин ✙ △
778 subscribers
530 photos
55 videos
2 files
60 links
Молодший офіцерський склад
Download Telegram
Спостереження за піхотними позиціями 9 опмп днр.
На фоні можна побачити саханські вітряки, з яких днрівці вели спостереження за нами.
н.п. Водяне, Маріупольський напрямок, листопад 2020

#архів
😢275🔥1
Пили каву. Рішалі вопросікі. Обговорювали війну і майбутнє 🤙🏻🤘🏻

Київ, Листопад 2024
#35mm
👍2112❤‍🔥2
З того, що я вчора побачив, мені здалось, що корейці не надають першої допомоги своїм пораненим. Бачив сцену: в скупчення з 3-х корейців прилітає FPV, двоє падають і не встають, але подають ознаки життя. Третій на них подивився, постояв, почекав поки підійдуть інші і пішов разом з ними далі по полю. Разом з цим, окремі корейці збирали своїх в полі і тащили їх на ношах по землі назад тим же маршрутом, по якому вони підходили. Бачив, як один натовп ще живих іде паралельно з потоком тих, хто волочив тіла. Такий собі конвеєр смерті.

Іноді я спостерігав, як в 20 метрах від їх груп розривається снаряд, на що ті ніяк не реагували і продовжували йти в тому ж темпі. На фото момент, коли одна з груп втомилась крокувати по полю під обстрілами і сіла відпочити. Враження таке, що вони ще не розуміли, чого варто боятись на війні.

#війна
😐21
Сьогодні майже всю світлу пору доби особисто спостерігав за корейським накатом людськими хвилями.

Єдине, що можу сказати - ті, хто встиг за першим враженням написати хайпові пости в стилі "та ми їх однією лівою" - неправі. Це серйозний противник, який знає, що робить.

#війна
👍11😢4🤔2🌚2😱1
Подарунок від сержанта 🫡
🫡28🔥81👍1🗿1
Когда уже другие ведомства 😐
😱9❤‍🔥3😁2
1. Взірвали
2. Застрелили
3. Взірвали
4. Взірвали

Кучно пішло. Гарно!
🔥446🤝4🤔1💯1
🤣21👍7😁2
Цікаво, а хто буде займати ці оборонні рубежі в чистому полі?
Як підтримувати логістику цих позицій?
😐29😢3👍1
Годину обговорювали на нараді подати мого бійця на «Хрест хоробрих». Служба МПЗ подала на медаль «Захистнику України».
Для більшості цивілів різниці ніякої. Але військові розуміють, що то відомча медаль зсу, а хрест це від головнокомандувача.
Мою пропозицію нагородити бійця «За мужність III ст» відклонили.
Адже у нас прийнято давати мужиків посмертно. І то не всім.
🫡29🤬6😢61🤔1
Тепер бойові групи замість простої електронної таблиці будуть вести журнал в чаті і робити інвентаризацію щоранку.
Журнал журналів soon 🤙🏻
😱9💩6🌚5🗿2❤‍🔥1
Тоді, в 2018 році, я ще не придавав всьому цьому значення і просто думав, що це дивно. Зараз я не думаю, бо не було команди думати
🫡33😁115❤‍🔥3🤯1🌚1🗿1
Вийшов уламок з ноги. Шмат дерева. Хірург відмовився його виймати, я вийняв сам 😅
😁29🤯10👍94🌚1
Заларіз 🔪
🔥45🥰73👍3🌚1
Гражданин ✙ △
Тепер бойові групи замість простої електронної таблиці будуть вести журнал в чаті і робити інвентаризацію щоранку. Журнал журналів soon 🤙🏻
«Систему характеризує не помилка, а реакція на неї»
(с) Томас Гоббс

Поговорив з комбатом і прийшли до висновку, що бойові екіпажі замість кожноденної інвентаризації, дублювання інформації, ведення записів вильотів в чати - записують в не складній таблиці данні про вильоти.
Таблиця в облаці, доступ має оперативні S-3, командир, начальники служб, сержант мз. Автоматичні розрахунки дають звіти в потрібній формі.
Там же інформація про облік рао, графік чергувань і ще багато чого.
Знайти би сили доробити це до кінця.
Якщо ви вже потрапили в армію, бачите хуйню і не боретесь з нею на своєму рівні - то ви є співучасником.
Бюрократичний колос на паперових ногах повинен пасти.
37👍9
Сміявся
😁25
Купив і вдягнув Merrell Moab 3 замість берців. Відчуття наче в капцях ходжу 🙃
31