Хто придумав горіхи класти в шоколад? У всіх шоколадних батончиках горіхи, у всіх плитках, всюди
😁20🍾2
В тему про відео Маркуса про формування 47 омбр «Магура».
Не знаю хто був відповідальний за штурмові дії в районі н.п. Мала Токмачка. Шаламага, Сак, комбриг 33 омбр чи командування 9 АК, але 8 червня 2023 я побачив військову некомпетентність на власні очі.
Комбрига 33 омбр тоді зняли через пару днів (потім і другого), згодом 9 АК замінив 10 АК, а Шаламагу і ко "пронесло".
Знайти єдиного винного у зриву контрнаступу неможливо так як гнила майже вся військова вертикаль.
Починаючи від взводних, яких, як потім виявилось не було в цій колоні, закінчуючи ГК/ГШ/СВГ.
Чи варто робити розслідування і карати винних під час війни? Варто.
Тільки от хто буде проводити і судити?
Фото з власного архіву.
За хвилини до штурму.
08.06.23, Мала Токмачка
Не знаю хто був відповідальний за штурмові дії в районі н.п. Мала Токмачка. Шаламага, Сак, комбриг 33 омбр чи командування 9 АК, але 8 червня 2023 я побачив військову некомпетентність на власні очі.
Комбрига 33 омбр тоді зняли через пару днів (потім і другого), згодом 9 АК замінив 10 АК, а Шаламагу і ко "пронесло".
Знайти єдиного винного у зриву контрнаступу неможливо так як гнила майже вся військова вертикаль.
Починаючи від взводних, яких, як потім виявилось не було в цій колоні, закінчуючи ГК/ГШ/СВГ.
Чи варто робити розслідування і карати винних під час війни? Варто.
Тільки от хто буде проводити і судити?
Фото з власного архіву.
За хвилини до штурму.
08.06.23, Мала Токмачка
🫡70😢15🌚5👍2🤔2❤1👎1🔥1🤡1💯1
Спостереження за піхотними позиціями 9 опмп днр.
На фоні можна побачити саханські вітряки, з яких днрівці вели спостереження за нами.
н.п. Водяне, Маріупольський напрямок, листопад 2020
#архів
На фоні можна побачити саханські вітряки, з яких днрівці вели спостереження за нами.
н.п. Водяне, Маріупольський напрямок, листопад 2020
#архів
😢27❤5🔥1
Forwarded from Кирило Макаров ✙△
З того, що я вчора побачив, мені здалось, що корейці не надають першої допомоги своїм пораненим. Бачив сцену: в скупчення з 3-х корейців прилітає FPV, двоє падають і не встають, але подають ознаки життя. Третій на них подивився, постояв, почекав поки підійдуть інші і пішов разом з ними далі по полю. Разом з цим, окремі корейці збирали своїх в полі і тащили їх на ношах по землі назад тим же маршрутом, по якому вони підходили. Бачив, як один натовп ще живих іде паралельно з потоком тих, хто волочив тіла. Такий собі конвеєр смерті.
Іноді я спостерігав, як в 20 метрах від їх груп розривається снаряд, на що ті ніяк не реагували і продовжували йти в тому ж темпі. На фото момент, коли одна з груп втомилась крокувати по полю під обстрілами і сіла відпочити. Враження таке, що вони ще не розуміли, чого варто боятись на війні.
#війна
Іноді я спостерігав, як в 20 метрах від їх груп розривається снаряд, на що ті ніяк не реагували і продовжували йти в тому ж темпі. На фото момент, коли одна з груп втомилась крокувати по полю під обстрілами і сіла відпочити. Враження таке, що вони ще не розуміли, чого варто боятись на війні.
#війна
😐21
Forwarded from Кирило Макаров ✙△
Сьогодні майже всю світлу пору доби особисто спостерігав за корейським накатом людськими хвилями.
Єдине, що можу сказати - ті, хто встиг за першим враженням написати хайпові пости в стилі "та ми їх однією лівою" - неправі. Це серйозний противник, який знає, що робить.
#війна
Єдине, що можу сказати - ті, хто встиг за першим враженням написати хайпові пости в стилі "та ми їх однією лівою" - неправі. Це серйозний противник, який знає, що робить.
#війна
👍11😢4🤔2🌚2😱1
1. Взірвали
2. Застрелили
3. Взірвали
4. Взірвали
Кучно пішло. Гарно!
2. Застрелили
3. Взірвали
4. Взірвали
Кучно пішло. Гарно!
🔥44❤6🤝4🤔1💯1
Годину обговорювали на нараді подати мого бійця на «Хрест хоробрих». Служба МПЗ подала на медаль «Захистнику України».
Для більшості цивілів різниці ніякої. Але військові розуміють, що то відомча медаль зсу, а хрест це від головнокомандувача.
Мою пропозицію нагородити бійця «За мужність III ст» відклонили.
Адже у нас прийнято давати мужиків посмертно. І то не всім.
Для більшості цивілів різниці ніякої. Але військові розуміють, що то відомча медаль зсу, а хрест це від головнокомандувача.
Мою пропозицію нагородити бійця «За мужність III ст» відклонили.
Адже у нас прийнято давати мужиків посмертно. І то не всім.
🫡29🤬6😢6❤1🤔1