Гражданин ✙ △
778 subscribers
530 photos
55 videos
2 files
60 links
Молодший офіцерський склад
Download Telegram
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Падав сніг на поріг
Кіт зліпив собі пиріг
Поки падав поки пік
То пиріг водою стік
😢26❤‍🔥115💯2🔥1
Forwarded from Stodnevka
Скільки разів на день ти думаєш про Римську Імперію?
🌚7
У нас командир однієї батареї приїхав на своїй беемве пятьоркі на вогневу. І її поцарапав леопард, який проїжджав повз. Від подряпин багажник в салоні опинився. Підйобуємо що його інший німець поцарапав, і йому від цього має бути легше

#історії #морпіхи
🤣43😁10😐4🌚2🫡1
Військовий шлях завів в канцелярію. Неочікувано, але необхідно вже
🌚11🫡71
-Вау, де ти цього навчився?
-Як тобі сказати…
🌚22👍6❤‍🔥3🗿3🤔1
Хто придумав горіхи класти в шоколад? У всіх шоколадних батончиках горіхи, у всіх плитках, всюди
😁20🍾2
Передавали привіт. Не сподобалось. Всі живі, бо боєприпас на FPV не здетотонував
❤‍🔥23🫡14🤯8💔75
В тему про відео Маркуса про формування 47 омбр «Магура».

Не знаю хто був відповідальний за штурмові дії в районі н.п. Мала Токмачка. Шаламага, Сак, комбриг 33 омбр чи командування 9 АК, але 8 червня 2023 я побачив військову некомпетентність на власні очі.
Комбрига 33 омбр тоді зняли через пару днів (потім і другого), згодом 9 АК замінив 10 АК, а Шаламагу і ко "пронесло".
Знайти єдиного винного у зриву контрнаступу неможливо так як гнила майже вся військова вертикаль.
Починаючи від взводних, яких, як потім виявилось не було в цій колоні, закінчуючи ГК/ГШ/СВГ.
Чи варто робити розслідування і карати винних під час війни? Варто.
Тільки от хто буде проводити і судити?

Фото з власного архіву.
За хвилини до штурму.
08.06.23, Мала Токмачка
🫡70😢15🌚5👍2🤔21👎1🔥1🤡1💯1
Спостереження за піхотними позиціями 9 опмп днр.
На фоні можна побачити саханські вітряки, з яких днрівці вели спостереження за нами.
н.п. Водяне, Маріупольський напрямок, листопад 2020

#архів
😢275🔥1
Пили каву. Рішалі вопросікі. Обговорювали війну і майбутнє 🤙🏻🤘🏻

Київ, Листопад 2024
#35mm
👍2112❤‍🔥2
З того, що я вчора побачив, мені здалось, що корейці не надають першої допомоги своїм пораненим. Бачив сцену: в скупчення з 3-х корейців прилітає FPV, двоє падають і не встають, але подають ознаки життя. Третій на них подивився, постояв, почекав поки підійдуть інші і пішов разом з ними далі по полю. Разом з цим, окремі корейці збирали своїх в полі і тащили їх на ношах по землі назад тим же маршрутом, по якому вони підходили. Бачив, як один натовп ще живих іде паралельно з потоком тих, хто волочив тіла. Такий собі конвеєр смерті.

Іноді я спостерігав, як в 20 метрах від їх груп розривається снаряд, на що ті ніяк не реагували і продовжували йти в тому ж темпі. На фото момент, коли одна з груп втомилась крокувати по полю під обстрілами і сіла відпочити. Враження таке, що вони ще не розуміли, чого варто боятись на війні.

#війна
😐21
Сьогодні майже всю світлу пору доби особисто спостерігав за корейським накатом людськими хвилями.

Єдине, що можу сказати - ті, хто встиг за першим враженням написати хайпові пости в стилі "та ми їх однією лівою" - неправі. Це серйозний противник, який знає, що робить.

#війна
👍11😢4🤔2🌚2😱1
Подарунок від сержанта 🫡
🫡28🔥81👍1🗿1
Когда уже другие ведомства 😐
😱9❤‍🔥3😁2
1. Взірвали
2. Застрелили
3. Взірвали
4. Взірвали

Кучно пішло. Гарно!
🔥446🤝4🤔1💯1
🤣21👍7😁2
Цікаво, а хто буде займати ці оборонні рубежі в чистому полі?
Як підтримувати логістику цих позицій?
😐29😢3👍1
Годину обговорювали на нараді подати мого бійця на «Хрест хоробрих». Служба МПЗ подала на медаль «Захистнику України».
Для більшості цивілів різниці ніякої. Але військові розуміють, що то відомча медаль зсу, а хрест це від головнокомандувача.
Мою пропозицію нагородити бійця «За мужність III ст» відклонили.
Адже у нас прийнято давати мужиків посмертно. І то не всім.
🫡29🤬6😢61🤔1