Гражданин ✙ △
778 subscribers
530 photos
55 videos
2 files
60 links
Молодший офіцерський склад
Download Telegram
Київ - залупа
👍18😁8❤‍🔥3😢3💯3😱1🫡1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Падав сніг на поріг
Кіт зліпив собі пиріг
Поки падав поки пік
То пиріг водою стік
😢26❤‍🔥115💯2🔥1
Forwarded from Stodnevka
Скільки разів на день ти думаєш про Римську Імперію?
🌚7
У нас командир однієї батареї приїхав на своїй беемве пятьоркі на вогневу. І її поцарапав леопард, який проїжджав повз. Від подряпин багажник в салоні опинився. Підйобуємо що його інший німець поцарапав, і йому від цього має бути легше

#історії #морпіхи
🤣43😁10😐4🌚2🫡1
Військовий шлях завів в канцелярію. Неочікувано, але необхідно вже
🌚11🫡71
-Вау, де ти цього навчився?
-Як тобі сказати…
🌚22👍6❤‍🔥3🗿3🤔1
Хто придумав горіхи класти в шоколад? У всіх шоколадних батончиках горіхи, у всіх плитках, всюди
😁20🍾2
Передавали привіт. Не сподобалось. Всі живі, бо боєприпас на FPV не здетотонував
❤‍🔥23🫡14🤯8💔75
В тему про відео Маркуса про формування 47 омбр «Магура».

Не знаю хто був відповідальний за штурмові дії в районі н.п. Мала Токмачка. Шаламага, Сак, комбриг 33 омбр чи командування 9 АК, але 8 червня 2023 я побачив військову некомпетентність на власні очі.
Комбрига 33 омбр тоді зняли через пару днів (потім і другого), згодом 9 АК замінив 10 АК, а Шаламагу і ко "пронесло".
Знайти єдиного винного у зриву контрнаступу неможливо так як гнила майже вся військова вертикаль.
Починаючи від взводних, яких, як потім виявилось не було в цій колоні, закінчуючи ГК/ГШ/СВГ.
Чи варто робити розслідування і карати винних під час війни? Варто.
Тільки от хто буде проводити і судити?

Фото з власного архіву.
За хвилини до штурму.
08.06.23, Мала Токмачка
🫡70😢15🌚5👍2🤔21👎1🔥1🤡1💯1
Спостереження за піхотними позиціями 9 опмп днр.
На фоні можна побачити саханські вітряки, з яких днрівці вели спостереження за нами.
н.п. Водяне, Маріупольський напрямок, листопад 2020

#архів
😢275🔥1
Пили каву. Рішалі вопросікі. Обговорювали війну і майбутнє 🤙🏻🤘🏻

Київ, Листопад 2024
#35mm
👍2112❤‍🔥2
З того, що я вчора побачив, мені здалось, що корейці не надають першої допомоги своїм пораненим. Бачив сцену: в скупчення з 3-х корейців прилітає FPV, двоє падають і не встають, але подають ознаки життя. Третій на них подивився, постояв, почекав поки підійдуть інші і пішов разом з ними далі по полю. Разом з цим, окремі корейці збирали своїх в полі і тащили їх на ношах по землі назад тим же маршрутом, по якому вони підходили. Бачив, як один натовп ще живих іде паралельно з потоком тих, хто волочив тіла. Такий собі конвеєр смерті.

Іноді я спостерігав, як в 20 метрах від їх груп розривається снаряд, на що ті ніяк не реагували і продовжували йти в тому ж темпі. На фото момент, коли одна з груп втомилась крокувати по полю під обстрілами і сіла відпочити. Враження таке, що вони ще не розуміли, чого варто боятись на війні.

#війна
😐21
Сьогодні майже всю світлу пору доби особисто спостерігав за корейським накатом людськими хвилями.

Єдине, що можу сказати - ті, хто встиг за першим враженням написати хайпові пости в стилі "та ми їх однією лівою" - неправі. Це серйозний противник, який знає, що робить.

#війна
👍11😢4🤔2🌚2😱1
Подарунок від сержанта 🫡
🫡28🔥81👍1🗿1
Когда уже другие ведомства 😐
😱9❤‍🔥3😁2
1. Взірвали
2. Застрелили
3. Взірвали
4. Взірвали

Кучно пішло. Гарно!
🔥446🤝4🤔1💯1
🤣21👍7😁2
Цікаво, а хто буде займати ці оборонні рубежі в чистому полі?
Як підтримувати логістику цих позицій?
😐29😢3👍1