Forwarded from Батальйон Безпілотних Систем 12-ої бригади «Азов»
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Частина нашої результативної роботи за рік
Бронетехніка, РСЗВ, транспорт, фортифікації та піхота противника стала здобиччю для наших розрахунків FPV
Наздогнати та знищити!
ББпС
Бронетехніка, РСЗВ, транспорт, фортифікації та піхота противника стала здобиччю для наших розрахунків FPV
Наздогнати та знищити!
ББпС
🫡21❤6👏3
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Падав сніг на поріг
Кіт зліпив собі пиріг
Поки падав поки пік
То пиріг водою стік
Кіт зліпив собі пиріг
Поки падав поки пік
То пиріг водою стік
😢26❤🔥11❤5💯2🔥1
Хто придумав горіхи класти в шоколад? У всіх шоколадних батончиках горіхи, у всіх плитках, всюди
😁20🍾2
В тему про відео Маркуса про формування 47 омбр «Магура».
Не знаю хто був відповідальний за штурмові дії в районі н.п. Мала Токмачка. Шаламага, Сак, комбриг 33 омбр чи командування 9 АК, але 8 червня 2023 я побачив військову некомпетентність на власні очі.
Комбрига 33 омбр тоді зняли через пару днів (потім і другого), згодом 9 АК замінив 10 АК, а Шаламагу і ко "пронесло".
Знайти єдиного винного у зриву контрнаступу неможливо так як гнила майже вся військова вертикаль.
Починаючи від взводних, яких, як потім виявилось не було в цій колоні, закінчуючи ГК/ГШ/СВГ.
Чи варто робити розслідування і карати винних під час війни? Варто.
Тільки от хто буде проводити і судити?
Фото з власного архіву.
За хвилини до штурму.
08.06.23, Мала Токмачка
Не знаю хто був відповідальний за штурмові дії в районі н.п. Мала Токмачка. Шаламага, Сак, комбриг 33 омбр чи командування 9 АК, але 8 червня 2023 я побачив військову некомпетентність на власні очі.
Комбрига 33 омбр тоді зняли через пару днів (потім і другого), згодом 9 АК замінив 10 АК, а Шаламагу і ко "пронесло".
Знайти єдиного винного у зриву контрнаступу неможливо так як гнила майже вся військова вертикаль.
Починаючи від взводних, яких, як потім виявилось не було в цій колоні, закінчуючи ГК/ГШ/СВГ.
Чи варто робити розслідування і карати винних під час війни? Варто.
Тільки от хто буде проводити і судити?
Фото з власного архіву.
За хвилини до штурму.
08.06.23, Мала Токмачка
🫡70😢15🌚5👍2🤔2❤1👎1🔥1🤡1💯1
Спостереження за піхотними позиціями 9 опмп днр.
На фоні можна побачити саханські вітряки, з яких днрівці вели спостереження за нами.
н.п. Водяне, Маріупольський напрямок, листопад 2020
#архів
На фоні можна побачити саханські вітряки, з яких днрівці вели спостереження за нами.
н.п. Водяне, Маріупольський напрямок, листопад 2020
#архів
😢27❤5🔥1
Forwarded from Кирило Макаров ✙△
З того, що я вчора побачив, мені здалось, що корейці не надають першої допомоги своїм пораненим. Бачив сцену: в скупчення з 3-х корейців прилітає FPV, двоє падають і не встають, але подають ознаки життя. Третій на них подивився, постояв, почекав поки підійдуть інші і пішов разом з ними далі по полю. Разом з цим, окремі корейці збирали своїх в полі і тащили їх на ношах по землі назад тим же маршрутом, по якому вони підходили. Бачив, як один натовп ще живих іде паралельно з потоком тих, хто волочив тіла. Такий собі конвеєр смерті.
Іноді я спостерігав, як в 20 метрах від їх груп розривається снаряд, на що ті ніяк не реагували і продовжували йти в тому ж темпі. На фото момент, коли одна з груп втомилась крокувати по полю під обстрілами і сіла відпочити. Враження таке, що вони ще не розуміли, чого варто боятись на війні.
#війна
Іноді я спостерігав, як в 20 метрах від їх груп розривається снаряд, на що ті ніяк не реагували і продовжували йти в тому ж темпі. На фото момент, коли одна з груп втомилась крокувати по полю під обстрілами і сіла відпочити. Враження таке, що вони ще не розуміли, чого варто боятись на війні.
#війна
😐21
Forwarded from Кирило Макаров ✙△
Сьогодні майже всю світлу пору доби особисто спостерігав за корейським накатом людськими хвилями.
Єдине, що можу сказати - ті, хто встиг за першим враженням написати хайпові пости в стилі "та ми їх однією лівою" - неправі. Це серйозний противник, який знає, що робить.
#війна
Єдине, що можу сказати - ті, хто встиг за першим враженням написати хайпові пости в стилі "та ми їх однією лівою" - неправі. Це серйозний противник, який знає, що робить.
#війна
👍11😢4🤔2🌚2😱1
1. Взірвали
2. Застрелили
3. Взірвали
4. Взірвали
Кучно пішло. Гарно!
2. Застрелили
3. Взірвали
4. Взірвали
Кучно пішло. Гарно!
🔥44❤6🤝4🤔1💯1