Не описати які люди уходять від нас.
Впевнений, Апостол Петро пропустить Сергія через ворота до Раю. Він цього заслужив.
Памʼятаємо всіх, хто загинув.
Молимось за тих, хто в бою.
Впевнений, Апостол Петро пропустить Сергія через ворота до Раю. Він цього заслужив.
Памʼятаємо всіх, хто загинув.
Молимось за тих, хто в бою.
💔35🫡14
Forwarded from Авангард (АКС)
Арджуна - присутній!
На Куп‘янському напрямку загинув організаційний старшина Авангарду, бойовий товариш, вірний друг Сергій «Арджуна».
Сергій загинув рятуючи поранених побратимів. Останній бій він прийняв командуючи групою, яка штурмовала ворожі позиції під Кругляківкою.
Сергій був досвідченим, вмотивованим воїном та світлою людиною. В нього залишились дружина та донька.
Номер карти для допомоги родині:
4441 1144 5381 1331
На Куп‘янському напрямку загинув організаційний старшина Авангарду, бойовий товариш, вірний друг Сергій «Арджуна».
Сергій загинув рятуючи поранених побратимів. Останній бій він прийняв командуючи групою, яка штурмовала ворожі позиції під Кругляківкою.
Сергій був досвідченим, вмотивованим воїном та світлою людиною. В нього залишились дружина та донька.
Номер карти для допомоги родині:
4441 1144 5381 1331
🫡23😢11👍1🔥1
Forwarded from Батальйон Безпілотних Систем 12-ої бригади «Азов»
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Частина нашої результативної роботи за рік
Бронетехніка, РСЗВ, транспорт, фортифікації та піхота противника стала здобиччю для наших розрахунків FPV
Наздогнати та знищити!
ББпС
Бронетехніка, РСЗВ, транспорт, фортифікації та піхота противника стала здобиччю для наших розрахунків FPV
Наздогнати та знищити!
ББпС
🫡21❤6👏3
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Падав сніг на поріг
Кіт зліпив собі пиріг
Поки падав поки пік
То пиріг водою стік
Кіт зліпив собі пиріг
Поки падав поки пік
То пиріг водою стік
😢26❤🔥11❤5💯2🔥1
Хто придумав горіхи класти в шоколад? У всіх шоколадних батончиках горіхи, у всіх плитках, всюди
😁20🍾2
В тему про відео Маркуса про формування 47 омбр «Магура».
Не знаю хто був відповідальний за штурмові дії в районі н.п. Мала Токмачка. Шаламага, Сак, комбриг 33 омбр чи командування 9 АК, але 8 червня 2023 я побачив військову некомпетентність на власні очі.
Комбрига 33 омбр тоді зняли через пару днів (потім і другого), згодом 9 АК замінив 10 АК, а Шаламагу і ко "пронесло".
Знайти єдиного винного у зриву контрнаступу неможливо так як гнила майже вся військова вертикаль.
Починаючи від взводних, яких, як потім виявилось не було в цій колоні, закінчуючи ГК/ГШ/СВГ.
Чи варто робити розслідування і карати винних під час війни? Варто.
Тільки от хто буде проводити і судити?
Фото з власного архіву.
За хвилини до штурму.
08.06.23, Мала Токмачка
Не знаю хто був відповідальний за штурмові дії в районі н.п. Мала Токмачка. Шаламага, Сак, комбриг 33 омбр чи командування 9 АК, але 8 червня 2023 я побачив військову некомпетентність на власні очі.
Комбрига 33 омбр тоді зняли через пару днів (потім і другого), згодом 9 АК замінив 10 АК, а Шаламагу і ко "пронесло".
Знайти єдиного винного у зриву контрнаступу неможливо так як гнила майже вся військова вертикаль.
Починаючи від взводних, яких, як потім виявилось не було в цій колоні, закінчуючи ГК/ГШ/СВГ.
Чи варто робити розслідування і карати винних під час війни? Варто.
Тільки от хто буде проводити і судити?
Фото з власного архіву.
За хвилини до штурму.
08.06.23, Мала Токмачка
🫡70😢15🌚5👍2🤔2❤1👎1🔥1🤡1💯1
Спостереження за піхотними позиціями 9 опмп днр.
На фоні можна побачити саханські вітряки, з яких днрівці вели спостереження за нами.
н.п. Водяне, Маріупольський напрямок, листопад 2020
#архів
На фоні можна побачити саханські вітряки, з яких днрівці вели спостереження за нами.
н.п. Водяне, Маріупольський напрямок, листопад 2020
#архів
😢27❤5🔥1