🇨🇳QUALITTY STORE🇺🇦
Худі Off White 🥹 Розмір: S,M🩷 Ціна: 1800 💎 Зацікавились - пишіть📦 Менеджер: @QualittyManager🩷
1650✌️
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🇨🇳QUALITTY STORE🇺🇦
Джинси Gallery Dept🌈 Розмір: S,M🩷 Ціна: 1700 💎 Люкс якість⚡️ Зацікавились - пишіть📦 Менеджер: @QualittyManager 🩷
Залишилась остання пара С Голубі 1650✌️
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🇨🇳QUALITTY STORE🇺🇦
3100🤯 🤯 🤯
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🇨🇳QUALITTY STORE🇺🇦
🚫ПРОДАНО🚫 Off White😍😍😍 Розміри: S,M,L❤️ Футболки виконані 1:1 до оригіналу,все можно побачити на фото🔥 ціна: 1000💸 замовити: @QualittyManager ❤️
знову в наявності😍
950🤯
також є чорна)
950
також є чорна)
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤🔥3❤1👍1🥴1
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🥰5❤3❤🔥2🥴1
готуємо масштабний розіграш😄 🤫
(Шопи які бажають взяти участь в такому масштабному гіві та получити нову аудиторію,чекаю вас в лс💖 )
(Шопи які бажають взяти участь в такому масштабному гіві та получити нову аудиторію,чекаю вас в лс
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤3❤🔥1🥰1
сьогодні в 18:00,буде щось дуже масштабне😄
є догадки?😃
є догадки?
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤3❤🔥2🔥1
🇨🇳QUALITTY STORE🇺🇦
Футболка Bape Tigruini 🙈 Розмір: S,M 🩷 Ціна: 850 💎 Зацікавились - пишіть 📦 Менеджер: @QualittyManager 🩷
біла та чорна з оранжевим тигром S
750
750
🥰1
Всім привіт!)
Сьогодні зробив відправлення,чесно кажучи дуже часто в шоці зі своїх клієнтів,людина замовляє одяг/кросівки,та якщо їй не підходить позиція,кидає її лише щоб кинути,приходжу на віділення і бачу що пильник від кросівок весь грязний,змяцканий,все складенно так не акуратно,просто кинули і забили,теж саме з худі,просто склали в клубок,і сказали - повернення,розумійте будьласка інколи нас продавців,ми стараємось доглядати щоб товар прийшов до вас у хорошому стані,і наш труд просто вбивають за долі секунд,коли вам щось не підходить,хочаб при поверненні складайте речі гарно,за це вам будуть більш ніж вдячні,дякую за розуміння)❤️
НЕ ЗАБУВАЙТЕ ПРО РОЗІГРАШ!!!
Сьогодні зробив відправлення,чесно кажучи дуже часто в шоці зі своїх клієнтів,людина замовляє одяг/кросівки,та якщо їй не підходить позиція,кидає її лише щоб кинути,приходжу на віділення і бачу що пильник від кросівок весь грязний,змяцканий,все складенно так не акуратно,просто кинули і забили,теж саме з худі,просто склали в клубок,і сказали - повернення,розумійте будьласка інколи нас продавців,ми стараємось доглядати щоб товар прийшов до вас у хорошому стані,і наш труд просто вбивають за долі секунд,коли вам щось не підходить,хочаб при поверненні складайте речі гарно,за це вам будуть більш ніж вдячні,дякую за розуміння)
НЕ ЗАБУВАЙТЕ ПРО РОЗІГРАШ!!!
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤3👏2🤯1
