10.1K photos
1.04K videos
1 file
496 links
Українськомовна спілка фанатів Манчестер Юнайтед. Чутки, мемеси, трансфери, повсякдення клубу. Слідкуємо за матчами разом.

Канал журналіста Богдана Бондаренка.

Зворотній зв'язок - @Zorya_lg

👀Не писав тут новину про цей можливий перехід, адже спочатку про неї повідомляли "жовті" джерела.

Але з кожним днем все активніше більш відомі та правдиві рясніють заголовками: Юнайтед націлився на правого захисника французького Ланса Джонатана Клоса.

Хлопчина ні у якому разі не "сірий кардинал". Він провів топовий сезон у Лізі 1, отримав дебютний виклик у збірну Франції та непогано грає за національну команду.

Йому 29 років. Конкуренцію можуть скласти Челсі, Вулвергемптон та Марсель.

У другій половині дня напишу про те, хто такий Джонатан Клос.

🗞 Corriere dello Sport, Daily Mail
👹Склад на гру проти КП
⚽️Варан та Гарнер не вийдуть сьогодні на поле через невеликі пошкодження

Футболісти вже завтра повернуться у загальну групу.
🔥ПОЇХАЛИ🔴
ГОЛЛЛЛЛЛ! Марсіаль! Який пас Далота🔥
Як Мактермінатор тільки що сбив Джордана Айю...👀

В АПЛ за таке дають жовту 100 %.
Перший тайм закінчився!

Дуже цікаво спостерігати за грою. Комбінаційно грє Юнайтед, але поки що це "нове" не приносить максимального результату. Могли 2-3 забивати вже. Але могли і пропускати :)

Поки що 1:0. Гол на рахунку Марсіаля♥️
💥Їдемо далі. Другий тайм
Ван де Бек змінив Мактермінатора!
ГООООООЛ! МАРКУС РАШФОРД! 2:0!!!
Космічна комбінація! Який пас від Доні👌🔥
Конфлікт між Айю та Фредом після фолу гравця КП.

Кілька слів про побачене👀

Дуже сподобався перший тайм. Перший гол був забитий з крутої комбінації, яку напрацьовують на тренуваннях. Маласія на Далота, той скритний пас на Марсіаля, якому не було важко пробити Батленда - голландський стиль. Були ще моменти у першому таймі у того ж Марсіаля, але не вдалось.

Другий тайм - початок просто вогонь. Рашфорд забиває після чудової комбінації та пасу від Доні. Потім Джейдон Санчо робить рахунок 3:0, реалізувавши вихід віч-на-віч! Чудово. Прекрасно!

На 65 хвилині тен Хаг дає час молодим. Почались проблеми. Деякі футболісти показали, що прямо зараз вони нам не помічники. Знову не погана гра від Ікбала, Межбрі був активним, Амад. Але пропустили з кутового. Уорд пробив головою, захисники не додивились, а Де Хеа відбив прямо у ворота - 3:1.

В цілому, мінімальний борг за поразку в АПЛ з рахунком 1:0 ми віддали. Крута гра, гарний результат, їдемо далі! Всім дякую за увагу!❤️