UZBEKNEFTEGAZ JSC: TRANSFORMATION OF THE COMPANY'S BUSINESS MODEL ENTERS THE MAIN PHASE
В МИНЭНЕРГО ПРОШЛИ ПЕРЕГОВОРЫ С ANSALDO ENERGIA
ЭНЕРГЕТИКА ВАЗИРЛИГИДА «ANSALDO ENERGIA» БИЛАН МУЗОКАРАЛАР БЎЛИБ ЎТДИ
Энергетика соҳасида жорий йилда амалга оширилган ислоҳотлар, шунингдек, келгуси йилга мўлжалланган истиқболли лойиҳалар ҳақида янги ташкил этилган “Ўзбекистон 2020” информацион дастурида эфирга узатилган кўрсатувни томоша қилишга таклиф этамиз.
➡️
Уважаемые коллеги, дорогие друзья!
Разрешите поздравить всех вас с нашим профессиональным праздником – Днем работников энергетики!
Ваш профессионализм и нелегкий труд обеспечивают уют в домах миллионов узбекистанцев, дают возможность развиваться экономике Узбекистана – нашей общей Родины, которая за последние годы укрепила свой имидж в мире, как страна реформ и больших возможностей.
Каждому из вас желаем, прежде всего, здоровья, благополучия в семье, успехов! Пусть каждый ваш день будет наполнен пониманием той значимой роли, которую играет энергетика в жизни нашей страны!
Ҳурматли ҳамкасблар, азиз дўстлар!
Сизларни барчамизнинг касб байрамимиз – Энергетиклар куни билан табриклашга ижозат беринг.
Сизнинг касбий маҳоратингиз ва машаққатли меҳнатингиз билан миллионлаб ўзбекистонликларнинг уйларида қулайлик таъминланмоқда, ва бу Ўзбекистон – умумий Ватанимиз иқтисодиётини ривожлантиришга имкон бермоқда. Қувонарлиси, мамлакатимиз сўнгги йилларда дунёдаги ислоҳотлар ва катта имкониятлар юрти сифатида ўз нуфузини мустаҳкамламоқда.
Ҳар бирингизга, энг аввало сиҳат-саломатлик, оилангизга фаровонлик ва муваффақият тилаймиз! Ҳар бир кунингиз энергетика соҳаси мамлакатимиз иқтисодиётида қандай муҳим роль ўйнаётанлигини ҳис этиш туйғуси билан тўлиб-тошсин!
Channel name was changed to «Минэнерго матбуот котиби»