СБУ та Нацполіція затримали чиновників, які вимагали хабарі за нарахування соцвиплат для поранених воїнів ЗСУ
Служба безпеки та Національна поліція у взаємодії з управлінням внутрішньої безпеки Міністерства оборони та керівництвом Збройних Сил України ліквідували корупційну схему при нарахуванні соцвиплат військовим ЗСУ.
У результаті комплексних заходів затримано керівника відділу Департаменту фінансів Міноборони і двох його спільників – начальника фінслужби військової частини та колишнього військовослужбовця.
Як встановило розслідування, фігуранти налагодили злочинний механізм отримання грошей від бійців ЗСУ, які отримали поранення на передовій.
В обмін на хабарі фігуранти обіцяли важкопораненим воїнам безперешкодне нарахування встановлених законом виплат через отриману інвалідність.
Задокументовано факти одержання зловмисниками неправомірної вигоди у розмірі понад 300 тис. грн.
Наразі всіх трьох фігурантів затримано «на гарячому» після передачі їм одного з траншів.
На підставі зібраних доказів очільнику відділу Міноборони повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).
Злочинні дії двох його спільників кваліфіковано за ч. 5 ст. 27 та ст. 368 Кримінального кодексу України (пособництво у прийнятті пропозиції, обіцянки або одержанні неправомірної вигоди службовою особою).
Вирішується питання про обрання зловмисникам запобіжного заходу. Триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину.
Фігурантам загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Комплексні заходи проводили співробітники Головного управління СБУ у м. Києві та Київській області за процесуального керівництва прокурорів спецпрокуратури Центрального регіону.
Служба безпеки та Національна поліція у взаємодії з управлінням внутрішньої безпеки Міністерства оборони та керівництвом Збройних Сил України ліквідували корупційну схему при нарахуванні соцвиплат військовим ЗСУ.
У результаті комплексних заходів затримано керівника відділу Департаменту фінансів Міноборони і двох його спільників – начальника фінслужби військової частини та колишнього військовослужбовця.
Як встановило розслідування, фігуранти налагодили злочинний механізм отримання грошей від бійців ЗСУ, які отримали поранення на передовій.
В обмін на хабарі фігуранти обіцяли важкопораненим воїнам безперешкодне нарахування встановлених законом виплат через отриману інвалідність.
Задокументовано факти одержання зловмисниками неправомірної вигоди у розмірі понад 300 тис. грн.
Наразі всіх трьох фігурантів затримано «на гарячому» після передачі їм одного з траншів.
На підставі зібраних доказів очільнику відділу Міноборони повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).
Злочинні дії двох його спільників кваліфіковано за ч. 5 ст. 27 та ст. 368 Кримінального кодексу України (пособництво у прийнятті пропозиції, обіцянки або одержанні неправомірної вигоди службовою особою).
Вирішується питання про обрання зловмисникам запобіжного заходу. Триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину.
Фігурантам загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Комплексні заходи проводили співробітники Головного управління СБУ у м. Києві та Київській області за процесуального керівництва прокурорів спецпрокуратури Центрального регіону.
Дим та порох: робота артилеристів на Харківщині у фото.
Пече тут не тільки сонце, а й гармата М119, якою бійці запускають снаряди по ворогу. Мить прохолоди — тільки у земляних бліндажах.
Кожен снаряд у бік окупантів — за наших людей. І на відтинках Харківщини заряджають бійці 1-го мехбату Третьої штурмової бригади.
Пече тут не тільки сонце, а й гармата М119, якою бійці запускають снаряди по ворогу. Мить прохолоди — тільки у земляних бліндажах.
Кожен снаряд у бік окупантів — за наших людей. І на відтинках Харківщини заряджають бійці 1-го мехбату Третьої штурмової бригади.
Коли земля горить під ногами ворога – це означає, що хлопці з Центру спецоперацій «А» СБУ виконують бойові завдання.
Вчора у східній частині Латвії розбився російський військовий безпілотник
Триває розслідування, повідомив президент Латвії.
Триває розслідування, повідомив президент Латвії.
😁1
👀🇱🇻На сході Латвії 7 вересня розбився російський військовий дрон, — латвійське Міноборони
Інцидент було зафіксовано в Резекненському краї на сході країни. Відповідні служби продовжують з'ясовувати обставини інциденту, але, за попередніми даними, дрон влетів у повітряний простір Латвії з території Білорусі.
Інцидент було зафіксовано в Резекненському краї на сході країни. Відповідні служби продовжують з'ясовувати обставини інциденту, але, за попередніми даними, дрон влетів у повітряний простір Латвії з території Білорусі.
СБУ затримала експосадовця Куп’янської міськради та агітаторку з Херсона, які працювали на рашистів
Служба безпеки затримала на Харківщині та в Херсоні ще двох колаборантів, які на початку повномасштабної війни співпрацювали з рф.
Одним із фігурантів є колишній посадовець Куп’янської міськради, який після захоплення громади добровільно вступив до місцевої окупаційної адміністрації росії.
Там його призначили «головним спеціалістом відділу будівництва».
На цій «посаді» колаборант займався реконструкцією зруйнованих рашистами будівель для їх подальшої передачі на потреби країни-агресора.
Насамперед на таких об’єктах ворог «розквартировував» особовий склад окупаційних угруповань росії та облаштовував їхні склади з боєприпасами.
Після деокупації громади колаборант втік до Харкова, де переховувався як «переселенець».
Співробітники СБУ встановили його місцеперебування та затримали в орендованій квартирі.
Ще однією поплічницею ворога виявилася жителька Херсона. Після захоплення обласного центру вона влаштувалася до окупаційного «виборчкому».
Перебуваючи у складі псевдоустанови, жінка була членом так званих «мобільних груп голосування», які обходили помешкання місцевих жителів та агітували їх підтримати фейковий референдум.
Одночасно колаборантка вимагала від людей поставити підпис у «бюлетенях щодо приєднання» регіону до складу рф.
Після звільнення обласного центру зловмисниця залишилася у місті, де намагалася «залягти на дно» та уникнути правосуддя.
Служба безпеки задокументувала злочинні дії фігурантки та затримала її.
Слідчі Служби безпеки повідомили обом фігурантам (відповідно до вчинених злочинів) про підозру за такими статтями Кримінального кодексу України:
◾ ч. 2 ст. 111-1 (колабораційна діяльність);
◾ ч. 2 ст. 28, ч. 5 ст. 111-1 (колабораційна діяльність, вчинена за попередньою змовою групою осіб).
Зловмисникам загрожує до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна.
Комплексні заходи проводили співробітники СБУ в Харківській та Херсонській областях спільно з Національною поліцією за процесуального керівництва органів прокуратури.
Служба безпеки затримала на Харківщині та в Херсоні ще двох колаборантів, які на початку повномасштабної війни співпрацювали з рф.
Одним із фігурантів є колишній посадовець Куп’янської міськради, який після захоплення громади добровільно вступив до місцевої окупаційної адміністрації росії.
Там його призначили «головним спеціалістом відділу будівництва».
На цій «посаді» колаборант займався реконструкцією зруйнованих рашистами будівель для їх подальшої передачі на потреби країни-агресора.
Насамперед на таких об’єктах ворог «розквартировував» особовий склад окупаційних угруповань росії та облаштовував їхні склади з боєприпасами.
Після деокупації громади колаборант втік до Харкова, де переховувався як «переселенець».
Співробітники СБУ встановили його місцеперебування та затримали в орендованій квартирі.
Ще однією поплічницею ворога виявилася жителька Херсона. Після захоплення обласного центру вона влаштувалася до окупаційного «виборчкому».
Перебуваючи у складі псевдоустанови, жінка була членом так званих «мобільних груп голосування», які обходили помешкання місцевих жителів та агітували їх підтримати фейковий референдум.
Одночасно колаборантка вимагала від людей поставити підпис у «бюлетенях щодо приєднання» регіону до складу рф.
Після звільнення обласного центру зловмисниця залишилася у місті, де намагалася «залягти на дно» та уникнути правосуддя.
Служба безпеки задокументувала злочинні дії фігурантки та затримала її.
Слідчі Служби безпеки повідомили обом фігурантам (відповідно до вчинених злочинів) про підозру за такими статтями Кримінального кодексу України:
◾ ч. 2 ст. 111-1 (колабораційна діяльність);
◾ ч. 2 ст. 28, ч. 5 ст. 111-1 (колабораційна діяльність, вчинена за попередньою змовою групою осіб).
Зловмисникам загрожує до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна.
Комплексні заходи проводили співробітники СБУ в Харківській та Херсонській областях спільно з Національною поліцією за процесуального керівництва органів прокуратури.
👍1