СБУ та Нацполіція затримали ще три групи підпалювачів, які діяли у різних областях України
Служба безпеки та Національна поліція затримали ще три групи агентів російських спецслужб, які здійснювали підпали у Дніпропетровській та Закарпатській областях.
«Під прицілом» ворога були службові авто та приватні помешкання військовослужбовців Сил оборони.
Для вчинення підпалів окупанти дистанційно завербували молодиків, які шукали «легких грошей» у Телеграм-каналах.
За вказівкою спецслужб рф фігуранти спочатку розвідували локації потенційних цілей, а потім вчиняли підпали та фіксували їх на камери власних телефонів.
🔹 Так, у Києві:
затримано двох мешканців столиці, які організували серію підпалів авто співробітників ТЦК у Закарпатській області.
Серед організаторів злочину – київський рецидивіст, який раніше відбував покарання за наркоторгівлю. Саме він отримав «замовлення» рф на знищення військового транспорту ЗСУ у західному регіоні України.
Разом із спільником він залучив декількох мешканців з Ужгорода та Мукачева, які безпосередньо мали вчинити підпали автомобілів українських захисників.
Наступною ціллю ворога були приватні помешкання військових ЗСУ та їхніх сімей.
За інструкцією зловмисники мали облити легкозаймистою сумішшю та підпалити вхідні двері квартири українського військовослужбовця із Закарпаття.
Їх було затримано по гарячих слідах.
🔹 У Дніпрі:
затримано ще трьох жителів прифронтового регіону, які спалили п’ять авто ЗСУ на території обласного центру.
🔹 У Кривому Розі:
затримано двох ворожих поплічників, які намагалися спалити службовий мікроавтобус, котрий військові перегнали до міста після виконання бойових завдань на передовій.
Правоохоронці затримали всіх зловмисників по «гарячих» слідах» та повідомили їм (відповідно до вчинених злочинів) про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України:
▪ ч. 1 ст. 114-1 (перешкоджання законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань);
▪ ч. 2 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна, вчинене шляхом підпалу, вибуху чи іншим загальнонебезпечним способом).
Затримані перебувають під вартою. Їм загрожує до 10 років тюрми.
Комплексні заходи проводили співробітники СБУ у Дніпропетровській та Закарпатській областях спільно з Національною поліцією за процесуального керівництва обласних прокуратур.
Служба безпеки та Національна поліція затримали ще три групи агентів російських спецслужб, які здійснювали підпали у Дніпропетровській та Закарпатській областях.
«Під прицілом» ворога були службові авто та приватні помешкання військовослужбовців Сил оборони.
Для вчинення підпалів окупанти дистанційно завербували молодиків, які шукали «легких грошей» у Телеграм-каналах.
За вказівкою спецслужб рф фігуранти спочатку розвідували локації потенційних цілей, а потім вчиняли підпали та фіксували їх на камери власних телефонів.
🔹 Так, у Києві:
затримано двох мешканців столиці, які організували серію підпалів авто співробітників ТЦК у Закарпатській області.
Серед організаторів злочину – київський рецидивіст, який раніше відбував покарання за наркоторгівлю. Саме він отримав «замовлення» рф на знищення військового транспорту ЗСУ у західному регіоні України.
Разом із спільником він залучив декількох мешканців з Ужгорода та Мукачева, які безпосередньо мали вчинити підпали автомобілів українських захисників.
Наступною ціллю ворога були приватні помешкання військових ЗСУ та їхніх сімей.
За інструкцією зловмисники мали облити легкозаймистою сумішшю та підпалити вхідні двері квартири українського військовослужбовця із Закарпаття.
Їх було затримано по гарячих слідах.
🔹 У Дніпрі:
затримано ще трьох жителів прифронтового регіону, які спалили п’ять авто ЗСУ на території обласного центру.
🔹 У Кривому Розі:
затримано двох ворожих поплічників, які намагалися спалити службовий мікроавтобус, котрий військові перегнали до міста після виконання бойових завдань на передовій.
Правоохоронці затримали всіх зловмисників по «гарячих» слідах» та повідомили їм (відповідно до вчинених злочинів) про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України:
▪ ч. 1 ст. 114-1 (перешкоджання законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань);
▪ ч. 2 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна, вчинене шляхом підпалу, вибуху чи іншим загальнонебезпечним способом).
Затримані перебувають під вартою. Їм загрожує до 10 років тюрми.
Комплексні заходи проводили співробітники СБУ у Дніпропетровській та Закарпатській областях спільно з Національною поліцією за процесуального керівництва обласних прокуратур.
🔥 На нафтобазі у протеларську (ростовська область, рф) вже згоріло 14 цистерн
Детальніше про атаку на позначках:
➡️ рожевий колір — частково знищені(4 одиниці);
➡️ червоний — знищені(14 одиниць);
➡️ жовтий — невідомо(44 одиниці);
➡️ зелений — вцілілі(16 одиниць).
Детальніше про атаку на позначках:
➡️ рожевий колір — частково знищені(4 одиниці);
➡️ червоний — знищені(14 одиниць);
➡️ жовтий — невідомо(44 одиниці);
➡️ зелений — вцілілі(16 одиниць).
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Відвідав прикордоння Сумщини та провів нараду з Головнокомандувачем Сирським і начальником Сумської військової адміністрації.
Головком доповів про оперативну обстановку в усіх районах активних дій, і зокрема на найжорсткіших напрямках фронту. Повідомив про кроки з посилення оборони на Торецькому та Покровському напрямках. У визначених районах Курської області під контролем України ще один населений пункт, і маємо поповнення обмінного фонду.
Начальник ОВА доповів про ситуацію на Сумщині після початку Курської операції. Спостерігається зменшення обстрілів зі ствольної зброї та зменшення жертв серед цивільних.
Окрема увага − координації дій між військовими, поліцією та ДСНС у прикордонні, зокрема для організації гуманітарних конвоїв у визначені райони Курської області.
Головком доповів про оперативну обстановку в усіх районах активних дій, і зокрема на найжорсткіших напрямках фронту. Повідомив про кроки з посилення оборони на Торецькому та Покровському напрямках. У визначених районах Курської області під контролем України ще один населений пункт, і маємо поповнення обмінного фонду.
Начальник ОВА доповів про ситуацію на Сумщині після початку Курської операції. Спостерігається зменшення обстрілів зі ствольної зброї та зменшення жертв серед цивільних.
Окрема увага − координації дій між військовими, поліцією та ДСНС у прикордонні, зокрема для організації гуманітарних конвоїв у визначені райони Курської області.
Доброї ночі, мене звільнили з посади тому в дані моменти я відсторонений від служби дякую всім!
🫡3
Доброго день, мене звільнили з посади, тому в дані моменти я відсторонений від служби, дякую всім! (ВІДСТАВКА З 01.09.2024)
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Воїни СБУ до Дня Незалежності влаштували «святкові феєрверки» окупантам
Лише за тиждень ударними дронами та іншими вогневими засобами спецпризначенці Служби безпеки вразили:
▪️14 танків
▪️14 ББМ
▪️ 25 артсистем та 3 РСЗВ
▪️ 1 систему ППО та 3 системи радіоелектронної боротьби
▪️ 214 одиниць автотранспорту
▪️ 23 БпЛА та 20 антен зв’язку
▪️ 181 ворожу фортифікаційну споруду та вогневу позицію
▪️ 3 склади з боєприпасами та паливо-мастильними матеріалами
А також було знищено 241 окупанта.
Слава Україні!
Лише за тиждень ударними дронами та іншими вогневими засобами спецпризначенці Служби безпеки вразили:
▪️14 танків
▪️14 ББМ
▪️ 25 артсистем та 3 РСЗВ
▪️ 1 систему ППО та 3 системи радіоелектронної боротьби
▪️ 214 одиниць автотранспорту
▪️ 23 БпЛА та 20 антен зв’язку
▪️ 181 ворожу фортифікаційну споруду та вогневу позицію
▪️ 3 склади з боєприпасами та паливо-мастильними матеріалами
А також було знищено 241 окупанта.
Слава Україні!
🇺🇦Незалежність – це спільна мета всього українського народу, як століття тому, так і в нинішні часи. Так склалося, що виборювати волю нам доводиться протягом всього нашого існування. Ця боротьба народжувала багато сильних і гордих людей, чиї звитяга і завзятість відомі всьому світові.
Такими є воїни Сил спеціальних операцій. Горді у бою за Незалежність. Талановиті у знищенні ворогів. Нескорені і завзяті у боротьбі за волю України.
3 Днем Незалежності України!
Такими є воїни Сил спеціальних операцій. Горді у бою за Незалежність. Талановиті у знищенні ворогів. Нескорені і завзяті у боротьбі за волю України.
3 Днем Незалежності України!
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🇺🇦 На бєлгородщині (рф) підняли прапор України
Відео зняте в грайворонському окрузі, в селі новостроївка. Прапор майоріє на водонапірній вежі.
Відео зняте в грайворонському окрузі, в селі новостроївка. Прапор майоріє на водонапірній вежі.
СБУ та Нацполіція знешкодили наркосиндикат, який щомісяця виробляв до 100 кг важких психотропів
Служба безпеки та Національна поліція нейтралізували міжнародну злочинну організацію, яка виготовляла та продавала оптові партії важких наркотиків і психотропів.
У результаті спецоперації в Одесі на інших регіонах України одночасно затримано 10 учасників наркосиндикату, зокрема двох його організаторів.
За матеріалами справи, щомісяця зловмисники виготовляли від 60 до 100 кг «товару» на суму понад 20 млн грн за цінами чорного ринку.
При цьому, в межах кримінального провадження задокументовано контрабанду 120 кг психотропних речовин.
Серед вилученого у фігурантів – великі партії амфетаміну, мефедрону та особливо небезпечного психотропу PVP.
У ході комплексних заходів встановлено локацію нарколабораторії угруповання, яку фігуранти облаштували на одному з дачних кооперативів Одеси.
Усі компоненти для виготовлення заборонених речовин вони отримували контрабандою від своїх спільників з країни Східної Азії, а також закуповували через спеціалізовані інтернет-форуми.
Готову «продукцію» наркоділки збували по найбільших містах України, використовуючи так звані «закладки».
Також для оптової наркоторгівлі учасники угруповання створили власну мережу Телеграм-каналів, де рекламували свій «товар». Крім цього фігуранти активно шукали потенційних покупців у даркнеті.
Для відправлення наркотиків використовували поштові сервіси, а «замовлення» ховали в контейнерах серед продуктів харчування.
За даними слідства, однією із організаторок угруповання виявилася рецидивістка, яка раніше вже притягувалася до кримінальної відповідальності за наркоторгівлю.
Під час 44 обшуків у затриманих виявлено:
◾ 280 літрів прекурсорів для виробництва наркотиків і психотропів;
◾ майже 17 кг заборонених речовин;
◾ технологічне обладнання нарколабораторії.
Наразі всім затриманим повідомлено про підозру за такими статтями Кримінального кодексу України:
◾ чч. 1, 2 ст. 255 (створення, керівництво злочинною спільнотою або злочинною організацією, а також участь у ній);
◾ ч. 2 ст. 311 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання прекурсорів);
◾ ч. 3 ст. 305 (контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів або фальсифікованих лікарських засобів);
◾ ч. 4 ст. 28 та чч. 2, 3 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, вчинене злочинною організацією).
Зловмисники перебувають під вартою. Їм загрожує до 12 років тюрми з конфіскацією майна. Триває розслідування для притягнення до відповідальності всіх учасників угруповання.
Спецоперацію проводили за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.
Служба безпеки та Національна поліція нейтралізували міжнародну злочинну організацію, яка виготовляла та продавала оптові партії важких наркотиків і психотропів.
У результаті спецоперації в Одесі на інших регіонах України одночасно затримано 10 учасників наркосиндикату, зокрема двох його організаторів.
За матеріалами справи, щомісяця зловмисники виготовляли від 60 до 100 кг «товару» на суму понад 20 млн грн за цінами чорного ринку.
При цьому, в межах кримінального провадження задокументовано контрабанду 120 кг психотропних речовин.
Серед вилученого у фігурантів – великі партії амфетаміну, мефедрону та особливо небезпечного психотропу PVP.
У ході комплексних заходів встановлено локацію нарколабораторії угруповання, яку фігуранти облаштували на одному з дачних кооперативів Одеси.
Усі компоненти для виготовлення заборонених речовин вони отримували контрабандою від своїх спільників з країни Східної Азії, а також закуповували через спеціалізовані інтернет-форуми.
Готову «продукцію» наркоділки збували по найбільших містах України, використовуючи так звані «закладки».
Також для оптової наркоторгівлі учасники угруповання створили власну мережу Телеграм-каналів, де рекламували свій «товар». Крім цього фігуранти активно шукали потенційних покупців у даркнеті.
Для відправлення наркотиків використовували поштові сервіси, а «замовлення» ховали в контейнерах серед продуктів харчування.
За даними слідства, однією із організаторок угруповання виявилася рецидивістка, яка раніше вже притягувалася до кримінальної відповідальності за наркоторгівлю.
Під час 44 обшуків у затриманих виявлено:
◾ 280 літрів прекурсорів для виробництва наркотиків і психотропів;
◾ майже 17 кг заборонених речовин;
◾ технологічне обладнання нарколабораторії.
Наразі всім затриманим повідомлено про підозру за такими статтями Кримінального кодексу України:
◾ чч. 1, 2 ст. 255 (створення, керівництво злочинною спільнотою або злочинною організацією, а також участь у ній);
◾ ч. 2 ст. 311 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання прекурсорів);
◾ ч. 3 ст. 305 (контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів або фальсифікованих лікарських засобів);
◾ ч. 4 ст. 28 та чч. 2, 3 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, вчинене злочинною організацією).
Зловмисники перебувають під вартою. Їм загрожує до 12 років тюрми з конфіскацією майна. Триває розслідування для притягнення до відповідальності всіх учасників угруповання.
Спецоперацію проводили за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.
👍1