СБУ знешкодила агентурну мережу рф, до складу якої входили діючий та колишні правоохоронці
Служба безпеки нейтралізувала російську агентурну мережу, яка діяла у Миколаївській, Дніпропетровській та Івано-Франківській областях. Зловмисники шпигували за Силами оборони та ключовими об’єктами критичної інфраструктури.
У результаті спецоперації в Миколаєві затримано двох учасників ворожого осередку, діяльність якого координували одразу дві російські спецслужби: фсб та воєнна розвідка країни-агресора.
Одним із затриманих є місцевий правоохоронець, який ще з 2015 року перебуває на зв’язку з резидентом (керівником) агентурної групи рф, колишнім посадовцем розформованої міліції Андрієм Шевченком.
За вказівкою Шевченка його агент у Миколаєві збирав дані про місця базування та переміщення підрозділів ЗСУ на території регіону.
Також фігурант намагався встановити локації стратегічних підприємств оборонно-промислового комплексу та «звітував» окупантам про кадрові рішення у правоохоронних органах України.
Щоб отримати розвіддані, зрадник використовував власне службове становище, а також випитував потрібні йому відомості у своїх колег по роботі під виглядом товариських розмов.
Також резидент російської агентури залучив до розвідувально-підривної діяльності свого батька – мешканця Миколаєва, який раніше працював у розформованій міліції.
За його координатами окупанти здійснили повторний обстріл одного з енергооб’єктів на Прикарпатті.
Для коригування ворожого вогню ексміліціонер «втемну» використав свого знайомого, який проживає на території західного регіону України.
Ще одним завданням цього агента був пошук потенційних кандидатів на вербування, зокрема серед колишніх та діючих правоохоронців та військових на Миколаївщині.
Контррозвідка Служби безпеки задокументувала його злочинні дії і затримала на спробі втечі до Криму. Одночасно було затримано правоохоронця-зрадника.
Встановлено, що кураторами осередку був керівник 161-го центру підготовки спеціалістів головного управління генштабу збройних сил рф (більш відомого як гру) і двоє співробітників «управління фсб у Криму». Їхні особи вже встановлено Службою безпеки.
Під час обшуків у затриманих вилучено мобільні телефони, комп’ютерну техніку, чорнові записи та документи із доказами злочинів. Також виявлено російську символіку та рублі.
Слідчі Служби безпеки повідомили затриманим агентам про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану). Наразі вони перебувають під вартою. Їм загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.
Крім того, за цією ж статтею Кримінального кодексу України заочну підозру отримав резидент агентурної групи – Шевченко.
Тривають комплексні заходи для притягнення його та інших учасників агентурної мережі до відповідальності за злочини проти нашої держави.
Спецоперацію проводили співробітники СБУ в Миколаївській області спільно з Національною поліцією за процесуального керівництва обласної прокуратури.
Служба безпеки нейтралізувала російську агентурну мережу, яка діяла у Миколаївській, Дніпропетровській та Івано-Франківській областях. Зловмисники шпигували за Силами оборони та ключовими об’єктами критичної інфраструктури.
У результаті спецоперації в Миколаєві затримано двох учасників ворожого осередку, діяльність якого координували одразу дві російські спецслужби: фсб та воєнна розвідка країни-агресора.
Одним із затриманих є місцевий правоохоронець, який ще з 2015 року перебуває на зв’язку з резидентом (керівником) агентурної групи рф, колишнім посадовцем розформованої міліції Андрієм Шевченком.
За вказівкою Шевченка його агент у Миколаєві збирав дані про місця базування та переміщення підрозділів ЗСУ на території регіону.
Також фігурант намагався встановити локації стратегічних підприємств оборонно-промислового комплексу та «звітував» окупантам про кадрові рішення у правоохоронних органах України.
Щоб отримати розвіддані, зрадник використовував власне службове становище, а також випитував потрібні йому відомості у своїх колег по роботі під виглядом товариських розмов.
Також резидент російської агентури залучив до розвідувально-підривної діяльності свого батька – мешканця Миколаєва, який раніше працював у розформованій міліції.
За його координатами окупанти здійснили повторний обстріл одного з енергооб’єктів на Прикарпатті.
Для коригування ворожого вогню ексміліціонер «втемну» використав свого знайомого, який проживає на території західного регіону України.
Ще одним завданням цього агента був пошук потенційних кандидатів на вербування, зокрема серед колишніх та діючих правоохоронців та військових на Миколаївщині.
Контррозвідка Служби безпеки задокументувала його злочинні дії і затримала на спробі втечі до Криму. Одночасно було затримано правоохоронця-зрадника.
Встановлено, що кураторами осередку був керівник 161-го центру підготовки спеціалістів головного управління генштабу збройних сил рф (більш відомого як гру) і двоє співробітників «управління фсб у Криму». Їхні особи вже встановлено Службою безпеки.
Під час обшуків у затриманих вилучено мобільні телефони, комп’ютерну техніку, чорнові записи та документи із доказами злочинів. Також виявлено російську символіку та рублі.
Слідчі Служби безпеки повідомили затриманим агентам про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану). Наразі вони перебувають під вартою. Їм загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.
Крім того, за цією ж статтею Кримінального кодексу України заочну підозру отримав резидент агентурної групи – Шевченко.
Тривають комплексні заходи для притягнення його та інших учасників агентурної мережі до відповідальності за злочини проти нашої держави.
Спецоперацію проводили співробітники СБУ в Миколаївській області спільно з Національною поліцією за процесуального керівництва обласної прокуратури.
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
На Курщині наші воїни визволяють домашніх «улюбленців», яких російські господарі покинули без їжі та під замком🤯
Л-людяність.
К-контраст.
Л-людяність.
К-контраст.
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Ось як зустрічає визволителів місцеве населення. Паралелі? Контрасти? 🤗
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Судженський сміттєвий бак звільнено!
СБУ затримала агента фсб, який готував нові удари рф по Одещині
Служба безпеки затримала в Одеській області ще одного агента фсб. Він коригував ракетно-дронові удари рф по одному з портових міст регіону.
Насамперед рашисти намагалися отримати координати базування особового складу та кораблів морської охорони Держприкордонслужби.
Також окупанти сподівалися одержати локації вогневих позицій ППО, яка обороняє повітряний простір південного регіону.
Для виконання цього завдання фсб залучила свого агента – 39-річного фельдшера місцевої станції екстреної медичної допомоги. У поле зору спецслужби рф чоловік потрапив ще у квітні цього року, коли публікував антиукраїнські коментарі в Телеграм-каналах країни-агресора.
За вказівкою окупантів їхній поплічник збирав розвідувальну інформацію у ході поїздок по прибережній території, зокрема під час викликів «швидкої».
Отримані відомості зрадник відображав на гугл-карті, а потім відправляв скріншоти своєму куратору з фсб.
Служба безпеки задокументувала злочинні дії російського агента і затримала його.
Під час обшуків у фігуранта виявлено два мобільні телефони, які він використовував для комунікації з фсб.
Слідчі Служби безпеки повідомили йому про підозру за ч. 2 ст. 111 (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України.
Наразі зловмисник перебуває під вартою. Йому загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.
Комплексні заходи проводили співробітники СБУ в Одеській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.
Служба безпеки затримала в Одеській області ще одного агента фсб. Він коригував ракетно-дронові удари рф по одному з портових міст регіону.
Насамперед рашисти намагалися отримати координати базування особового складу та кораблів морської охорони Держприкордонслужби.
Також окупанти сподівалися одержати локації вогневих позицій ППО, яка обороняє повітряний простір південного регіону.
Для виконання цього завдання фсб залучила свого агента – 39-річного фельдшера місцевої станції екстреної медичної допомоги. У поле зору спецслужби рф чоловік потрапив ще у квітні цього року, коли публікував антиукраїнські коментарі в Телеграм-каналах країни-агресора.
За вказівкою окупантів їхній поплічник збирав розвідувальну інформацію у ході поїздок по прибережній території, зокрема під час викликів «швидкої».
Отримані відомості зрадник відображав на гугл-карті, а потім відправляв скріншоти своєму куратору з фсб.
Служба безпеки задокументувала злочинні дії російського агента і затримала його.
Під час обшуків у фігуранта виявлено два мобільні телефони, які він використовував для комунікації з фсб.
Слідчі Служби безпеки повідомили йому про підозру за ч. 2 ст. 111 (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України.
Наразі зловмисник перебуває під вартою. Йому загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.
Комплексні заходи проводили співробітники СБУ в Одеській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.
👍1
СБУ та Нацполіція затримали ще три групи підпалювачів, які діяли у різних областях України
Служба безпеки та Національна поліція затримали ще три групи агентів російських спецслужб, які здійснювали підпали у Дніпропетровській та Закарпатській областях.
«Під прицілом» ворога були службові авто та приватні помешкання військовослужбовців Сил оборони.
Для вчинення підпалів окупанти дистанційно завербували молодиків, які шукали «легких грошей» у Телеграм-каналах.
За вказівкою спецслужб рф фігуранти спочатку розвідували локації потенційних цілей, а потім вчиняли підпали та фіксували їх на камери власних телефонів.
🔹 Так, у Києві:
затримано двох мешканців столиці, які організували серію підпалів авто співробітників ТЦК у Закарпатській області.
Серед організаторів злочину – київський рецидивіст, який раніше відбував покарання за наркоторгівлю. Саме він отримав «замовлення» рф на знищення військового транспорту ЗСУ у західному регіоні України.
Разом із спільником він залучив декількох мешканців з Ужгорода та Мукачева, які безпосередньо мали вчинити підпали автомобілів українських захисників.
Наступною ціллю ворога були приватні помешкання військових ЗСУ та їхніх сімей.
За інструкцією зловмисники мали облити легкозаймистою сумішшю та підпалити вхідні двері квартири українського військовослужбовця із Закарпаття.
Їх було затримано по гарячих слідах.
🔹 У Дніпрі:
затримано ще трьох жителів прифронтового регіону, які спалили п’ять авто ЗСУ на території обласного центру.
🔹 У Кривому Розі:
затримано двох ворожих поплічників, які намагалися спалити службовий мікроавтобус, котрий військові перегнали до міста після виконання бойових завдань на передовій.
Правоохоронці затримали всіх зловмисників по «гарячих» слідах» та повідомили їм (відповідно до вчинених злочинів) про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України:
▪ ч. 1 ст. 114-1 (перешкоджання законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань);
▪ ч. 2 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна, вчинене шляхом підпалу, вибуху чи іншим загальнонебезпечним способом).
Затримані перебувають під вартою. Їм загрожує до 10 років тюрми.
Комплексні заходи проводили співробітники СБУ у Дніпропетровській та Закарпатській областях спільно з Національною поліцією за процесуального керівництва обласних прокуратур.
Служба безпеки та Національна поліція затримали ще три групи агентів російських спецслужб, які здійснювали підпали у Дніпропетровській та Закарпатській областях.
«Під прицілом» ворога були службові авто та приватні помешкання військовослужбовців Сил оборони.
Для вчинення підпалів окупанти дистанційно завербували молодиків, які шукали «легких грошей» у Телеграм-каналах.
За вказівкою спецслужб рф фігуранти спочатку розвідували локації потенційних цілей, а потім вчиняли підпали та фіксували їх на камери власних телефонів.
🔹 Так, у Києві:
затримано двох мешканців столиці, які організували серію підпалів авто співробітників ТЦК у Закарпатській області.
Серед організаторів злочину – київський рецидивіст, який раніше відбував покарання за наркоторгівлю. Саме він отримав «замовлення» рф на знищення військового транспорту ЗСУ у західному регіоні України.
Разом із спільником він залучив декількох мешканців з Ужгорода та Мукачева, які безпосередньо мали вчинити підпали автомобілів українських захисників.
Наступною ціллю ворога були приватні помешкання військових ЗСУ та їхніх сімей.
За інструкцією зловмисники мали облити легкозаймистою сумішшю та підпалити вхідні двері квартири українського військовослужбовця із Закарпаття.
Їх було затримано по гарячих слідах.
🔹 У Дніпрі:
затримано ще трьох жителів прифронтового регіону, які спалили п’ять авто ЗСУ на території обласного центру.
🔹 У Кривому Розі:
затримано двох ворожих поплічників, які намагалися спалити службовий мікроавтобус, котрий військові перегнали до міста після виконання бойових завдань на передовій.
Правоохоронці затримали всіх зловмисників по «гарячих» слідах» та повідомили їм (відповідно до вчинених злочинів) про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України:
▪ ч. 1 ст. 114-1 (перешкоджання законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань);
▪ ч. 2 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна, вчинене шляхом підпалу, вибуху чи іншим загальнонебезпечним способом).
Затримані перебувають під вартою. Їм загрожує до 10 років тюрми.
Комплексні заходи проводили співробітники СБУ у Дніпропетровській та Закарпатській областях спільно з Національною поліцією за процесуального керівництва обласних прокуратур.
🔥 На нафтобазі у протеларську (ростовська область, рф) вже згоріло 14 цистерн
Детальніше про атаку на позначках:
➡️ рожевий колір — частково знищені(4 одиниці);
➡️ червоний — знищені(14 одиниць);
➡️ жовтий — невідомо(44 одиниці);
➡️ зелений — вцілілі(16 одиниць).
Детальніше про атаку на позначках:
➡️ рожевий колір — частково знищені(4 одиниці);
➡️ червоний — знищені(14 одиниць);
➡️ жовтий — невідомо(44 одиниці);
➡️ зелений — вцілілі(16 одиниць).