Чому про одні web3-проекти постять усім чатом, а інші не помічають навіть з гарним продуктом?
Про це і розповім в суботу. Виступаю з лекцією про віральний дизайн web3-проектів.
Хто ще без квитка: https://incryptedconference.com/
Промокод на -15% → hotburo
Побачимось у залі 👀
Про це і розповім в суботу. Виступаю з лекцією про віральний дизайн web3-проектів.
Хто ще без квитка: https://incryptedconference.com/
Промокод на -15% → hotburo
Побачимось у залі 👀
🔥2
Тако за 2 дні встиг побувати на дні народженні Bing X, виступити на Інкріптед, познайомитись з дуже цікавими людьми та розповісти як тяжко дизайнерам в веб3