Сьогодні передали Васильківській громаді 5 автобусів, які Київщина отримала від наших партнерів — французького регіону Іль-де-Франс.
Чотири автобуси працюватимуть на маршрутах Василькова. Найважливіше — проїзд у них буде безкоштовним для всіх мешканців. Це рішення допоможе підсилить транспортну систему в громаді. Радий, що з Наталією Баласинович зможемо це зробити першими на Київщині. Упевнений, що решта громад обовʼязково підтримує ініціативу створення для людей щоденного зручного пересування в регіоні.
Ще один автобус разом із партнерами VIDI переобладнали під «автобус незламності» — мобільний простір підтримки, який у разі потреби може швидко прибути туди, де людям необхідні тепло, зв’язок і базова допомога.
Усередині облаштовано все для автономної роботи: виносний генератор та EcoFlow, Starlink, стельові обігрівачі, зона кухні з холодильником, мікрохвильовкою та термопотом, телевізор, подовжувачі, органайзер із запасом їжі та води, аптечки та ковдри.
Таких автобусів з партнерами зробили 10 — по одному у найбільші громади.
Стійкість регіону сьогодні вимірюється не лише великими інфраструктурними об’єктами, а й здатністю оперативно реагувати на виклики та підтримувати людей у складних ситуаціях.
Щиро дякую президентці регіональної ради Іль-де-Франс Valérie Pécresse та всій команді партнерів за постійну підтримку України та Київщини.
Продовжуємо працювати, щоб наші громади залишалися сильними, стійкими й комфортними для життя навіть у часи випробувань.
@Mykola_Kalashnyk
Чотири автобуси працюватимуть на маршрутах Василькова. Найважливіше — проїзд у них буде безкоштовним для всіх мешканців. Це рішення допоможе підсилить транспортну систему в громаді. Радий, що з Наталією Баласинович зможемо це зробити першими на Київщині. Упевнений, що решта громад обовʼязково підтримує ініціативу створення для людей щоденного зручного пересування в регіоні.
Ще один автобус разом із партнерами VIDI переобладнали під «автобус незламності» — мобільний простір підтримки, який у разі потреби може швидко прибути туди, де людям необхідні тепло, зв’язок і базова допомога.
Усередині облаштовано все для автономної роботи: виносний генератор та EcoFlow, Starlink, стельові обігрівачі, зона кухні з холодильником, мікрохвильовкою та термопотом, телевізор, подовжувачі, органайзер із запасом їжі та води, аптечки та ковдри.
Таких автобусів з партнерами зробили 10 — по одному у найбільші громади.
Стійкість регіону сьогодні вимірюється не лише великими інфраструктурними об’єктами, а й здатністю оперативно реагувати на виклики та підтримувати людей у складних ситуаціях.
Щиро дякую президентці регіональної ради Іль-де-Франс Valérie Pécresse та всій команді партнерів за постійну підтримку України та Київщини.
Продовжуємо працювати, щоб наші громади залишалися сильними, стійкими й комфортними для життя навіть у часи випробувань.
@Mykola_Kalashnyk
❤44👍31🙏10
Цієї ночі ворог масовано атакує Київщину дронами та ракетами. Країна-терорист знову б’є по мирних населених пунктах.
На жаль, у Броварському районі загинуло двоє людей. Ще четверо отримали травми. Пошкоджені будівля гуртожитку, виробництва та складські приміщення.
Ще одна людина постраждала у Вишгородському районі.
Усім постраждалим надається необхідна медична допомога.
Щирі слова співчуття родинам та близьким загиблих.
В Обухівському районі пошкоджено технічне приміщення багатоповерхового будинку, біля будинку загорілися автомобілі.
У Бучанському районі внаслідок атаки виникла пожежа приватного будинку.
У Вишгородському районі горять складські приміщення, пошкоджено багатоквартирний житловий будинок.
На місцях працюють усі оперативні служби — рятувальники, медики, поліція. Робимо все можливе, щоб якнайшвидше ліквідувати наслідки атаки і допомогти людям.
Ворожа атака триває. Прошу всіх жителів області перебувати в безпечних місцях. Бережіть себе і своїх близьких.
@Mykola_Kalashnyk
На жаль, у Броварському районі загинуло двоє людей. Ще четверо отримали травми. Пошкоджені будівля гуртожитку, виробництва та складські приміщення.
Ще одна людина постраждала у Вишгородському районі.
Усім постраждалим надається необхідна медична допомога.
Щирі слова співчуття родинам та близьким загиблих.
В Обухівському районі пошкоджено технічне приміщення багатоповерхового будинку, біля будинку загорілися автомобілі.
У Бучанському районі внаслідок атаки виникла пожежа приватного будинку.
У Вишгородському районі горять складські приміщення, пошкоджено багатоквартирний житловий будинок.
На місцях працюють усі оперативні служби — рятувальники, медики, поліція. Робимо все можливе, щоб якнайшвидше ліквідувати наслідки атаки і допомогти людям.
Ворожа атака триває. Прошу всіх жителів області перебувати в безпечних місцях. Бережіть себе і своїх близьких.
@Mykola_Kalashnyk
🙏42😢27❤7👍1
На жаль, кількість загиблих на Київщині зросла до трьох.
Ще одну людину ворог убив у Вишгородському районі.
Висловлюю щирі співчуття рідним та близьким загиблих.
Наслідки ворожої атаки фіксуємо у чотирьох районах області. На місцях працюють усі екстрені служби.
Більш детальну інформацію повідомлю згодом.
@Mykola_Kalashnyk
Ще одну людину ворог убив у Вишгородському районі.
Висловлюю щирі співчуття рідним та близьким загиблих.
Наслідки ворожої атаки фіксуємо у чотирьох районах області. На місцях працюють усі екстрені служби.
Більш детальну інформацію повідомлю згодом.
@Mykola_Kalashnyk
😢47🙏16💔6
Київщина пережила чергову важку ніч.
На жаль, кількість загиблих зросла до 4 людей. 15 жителів області постраждали від ворожого обстрілу. Троє з них перебувають у важкому стані, двох зараз оперують. Усі вони отримують необхідну медичну допомогу.
Під ударом ворога — звичайні населені пункти області: житлові будинки, заклади освіти, підприємства та обʼєкти критичної інфраструктури. Найбільше пошкоджень у Обухівському та Броварському районах. Наразі вже маємо інформацію про близько 30 пошкоджених об’єктів.
Наслідки атаки фіксуємо у чотирьох районах області.
У Вишгородському районі пошкоджено багатоповерхівку та складські приміщення.
У Броварському районі — два приватні будинки, гуртожиток, нежитлові, офісні та виробничі будівлі, приміщення ресторану, гаражний кооператив. Пошкоджено також автомобілі.
В Обухівському районі пошкоджено дві школи та дитячий садок, три приватні житлові будинки, багатоповерхівку, нежитлові та виробничі приміщення.
У Бучанському районі пошкоджено приватний будинок.
Інформація щодо руйнувань продовжує надходити. Кількість постраждалих, на жаль, зростає.
На всіх місцях подій працюють рятівники, медики, поліція, комунальні служби. Розгортаються штаби допомоги. Люди отримують необхідну медичну та психологічну підтримку.
Прошу всіх жителів області не ігнорувати сигнали повітряної тривоги. Бережіть себе та своїх близьких.
@Mykola_Kalashnyk
На жаль, кількість загиблих зросла до 4 людей. 15 жителів області постраждали від ворожого обстрілу. Троє з них перебувають у важкому стані, двох зараз оперують. Усі вони отримують необхідну медичну допомогу.
Під ударом ворога — звичайні населені пункти області: житлові будинки, заклади освіти, підприємства та обʼєкти критичної інфраструктури. Найбільше пошкоджень у Обухівському та Броварському районах. Наразі вже маємо інформацію про близько 30 пошкоджених об’єктів.
Наслідки атаки фіксуємо у чотирьох районах області.
У Вишгородському районі пошкоджено багатоповерхівку та складські приміщення.
У Броварському районі — два приватні будинки, гуртожиток, нежитлові, офісні та виробничі будівлі, приміщення ресторану, гаражний кооператив. Пошкоджено також автомобілі.
В Обухівському районі пошкоджено дві школи та дитячий садок, три приватні житлові будинки, багатоповерхівку, нежитлові та виробничі приміщення.
У Бучанському районі пошкоджено приватний будинок.
Інформація щодо руйнувань продовжує надходити. Кількість постраждалих, на жаль, зростає.
На всіх місцях подій працюють рятівники, медики, поліція, комунальні служби. Розгортаються штаби допомоги. Люди отримують необхідну медичну та психологічну підтримку.
Прошу всіх жителів області не ігнорувати сигнали повітряної тривоги. Бережіть себе та своїх близьких.
@Mykola_Kalashnyk
😢38💔20🙏17❤4👍1
Унаслідок ворожої атаки на Обухівщині без газопостачання залишилося 6 населених пунктів, а саме: м. Українка, с. Верем'я, с. Жуківці, с. Трипілля, с. Халеп'я, с. Щербанівка. Усього 7911 абонентів, більшість з них в Українці. За оцінками фахівців газопостачання планується відновити протягом двох діб.
В Українці через ворожі обстріли також тимчасово припинено теплопостачання у 62 багатоквартирних будинках для 8367 абонентів. Частково теплопостачання відсутнє й в Обухові. Унаслідок пошкодження газопостачання до однієї з котелень міста, опалення припинено в 64 будинках для 9689 абонентів. Саме зараз комунальники зʼясовують час на ліквідацію наслідків та вже працюють над відновленням теплоносія в мережі.
У Броварському, Вишгородському та Обухівському районах Київщини знеживлено загалом 4600 абонентів. Енергетики працюють над відновленням.
Послуги централізованого водопостачання в усіх громадах області надаються у штатному режимі.
@Mykola_Kalashnyk
В Українці через ворожі обстріли також тимчасово припинено теплопостачання у 62 багатоквартирних будинках для 8367 абонентів. Частково теплопостачання відсутнє й в Обухові. Унаслідок пошкодження газопостачання до однієї з котелень міста, опалення припинено в 64 будинках для 9689 абонентів. Саме зараз комунальники зʼясовують час на ліквідацію наслідків та вже працюють над відновленням теплоносія в мережі.
У Броварському, Вишгородському та Обухівському районах Київщини знеживлено загалом 4600 абонентів. Енергетики працюють над відновленням.
Послуги централізованого водопостачання в усіх громадах області надаються у штатному режимі.
@Mykola_Kalashnyk
😢31🙏15💔5👍2❤1👏1
Працюю на місцях ліквідації наслідків нічної масованої атаки ворога на Київщину. Побував у Броварах та в Українці, де зафіксовано одні з найсерйозніших руйнувань.
Цієї ночі росія вкотре підступно вдарила по Київській області ракетами та дронами. Під ударом опинилися мирні населені пункти — житлові будинки, освітні заклади, підприємства та об’єкти критичної інфраструктури.
На жаль, маємо втрати. Внаслідок ворожої атаки загинули четверо людей. Ще 22 жителі області постраждали, серед них троє дітей.
У Броварській громаді двоє людей перебувають у важкому стані — лікарі надають їм всю необхідну допомогу, вони під постійним наглядом медиків.
Наслідки атаки зафіксовано у шести районах області — Броварському, Обухівському, Вишгородському, Бучанському, Бориспільському, Білоцерківському. Загалом пошкоджено 184 об’єкти. Серед них — 41 багатоповерхівка та 43 приватні будинки. Також пошкоджено гуртожитки, навчальні заклади, складські та виробничі приміщення, церква, недобудови, десятки нежитлових будівель і 60 транспортних засобів. У багатоповерхівках вибуховою хвилею вибито вікна та пошкоджено балкони — фактично йдеться про сотні квартир із пошкодженим склінням, в одному з них уламками пробито дах. Пошкоджено також окремі системи життєдіяльності населених пунктів.
Найбільших руйнувань зазнали Обухівський та Броварський райони.
У Броварському районі пошкоджено 67 об’єктів. Це приватні та багатоквартирні житлові будинки, гуртожитки, складські та виробничі приміщення, офісні й торгові будівлі. Значних пошкоджень зазнав і транспорт — знищено або пошкоджено десятки автомобілів.
У Вишгородському районі пошкоджено багатоповерховий будинок, приватні оселі та складські приміщення.
В Обухівському районі ворог вдарив по житловій забудові та соціальній інфраструктурі. Пошкоджено багатоповерхові та приватні будинки, освітні заклади — ліцеї та дитячий садок, нежитлові приміщення. Також унаслідок атаки пошкоджено церкву.
У Бучанському районі пошкоджено приватний будинок. Також фіксуємо руйнування у Білоцерківському та Бориспільському районах.
Ворожі удари спричинили і пошкодження енергетичної та газової інфраструктури.
На Обухівщині без газопостачання залишилися шість населених пунктів — Українка, Верем’я, Жуківці, Трипілля, Халеп’я та Щербанівка. Загалом це 7911 абонентів. Фахівці вже працюють над відновленням і планують повернути газопостачання протягом двох діб.
У місті Українка тимчасово припинено теплопостачання у 62 багатоквартирних будинках для понад 8300 абонентів.
Частково відсутнє опалення і в Обухові — там зупинено подачу тепла до 64 будинків. Комунальні служби працюють над ліквідацією наслідків пошкоджень. За попередніми оцінками, теплопостачання планують відновити протягом доби.
У Броварському, Вишгородському та Обухівському районах знеструмлено близько 1348 абонентів. Енергетики працюють, щоб якнайшвидше повернути світло людям. Частину вже відновлено.
Водночас, централізоване водопостачання та водовідведення в усіх громадах області забезпечується у штатному режимі.
На місцях працюють усі оперативні служби — рятувальники, медики, поліція, комунальні та соціальні служби. Розгорнуті штаби допомоги, людям надається медична та психологічна підтримка, залучені волонтери.
У Броварах для жителів працює автобус незламності, де люди можуть зігрітися, отримати допомогу та необхідну інформацію. Також організовано гаряче харчування для постраждалих мешканців.
Робимо все можливе, щоб якнайшвидше ліквідувати наслідки ворожої атаки та допомогти людям. Дякую всім службам, які без зупинки працюють на місцях.
Прошу всіх жителів області не ігнорувати сигнали повітряної тривоги та перебувати у безпечних місцях під час повітряних тривог.
Київщина тримається. Ми вистоїмо.
@Mykola_Kalashnyk
Цієї ночі росія вкотре підступно вдарила по Київській області ракетами та дронами. Під ударом опинилися мирні населені пункти — житлові будинки, освітні заклади, підприємства та об’єкти критичної інфраструктури.
На жаль, маємо втрати. Внаслідок ворожої атаки загинули четверо людей. Ще 22 жителі області постраждали, серед них троє дітей.
У Броварській громаді двоє людей перебувають у важкому стані — лікарі надають їм всю необхідну допомогу, вони під постійним наглядом медиків.
Наслідки атаки зафіксовано у шести районах області — Броварському, Обухівському, Вишгородському, Бучанському, Бориспільському, Білоцерківському. Загалом пошкоджено 184 об’єкти. Серед них — 41 багатоповерхівка та 43 приватні будинки. Також пошкоджено гуртожитки, навчальні заклади, складські та виробничі приміщення, церква, недобудови, десятки нежитлових будівель і 60 транспортних засобів. У багатоповерхівках вибуховою хвилею вибито вікна та пошкоджено балкони — фактично йдеться про сотні квартир із пошкодженим склінням, в одному з них уламками пробито дах. Пошкоджено також окремі системи життєдіяльності населених пунктів.
Найбільших руйнувань зазнали Обухівський та Броварський райони.
У Броварському районі пошкоджено 67 об’єктів. Це приватні та багатоквартирні житлові будинки, гуртожитки, складські та виробничі приміщення, офісні й торгові будівлі. Значних пошкоджень зазнав і транспорт — знищено або пошкоджено десятки автомобілів.
У Вишгородському районі пошкоджено багатоповерховий будинок, приватні оселі та складські приміщення.
В Обухівському районі ворог вдарив по житловій забудові та соціальній інфраструктурі. Пошкоджено багатоповерхові та приватні будинки, освітні заклади — ліцеї та дитячий садок, нежитлові приміщення. Також унаслідок атаки пошкоджено церкву.
У Бучанському районі пошкоджено приватний будинок. Також фіксуємо руйнування у Білоцерківському та Бориспільському районах.
Ворожі удари спричинили і пошкодження енергетичної та газової інфраструктури.
На Обухівщині без газопостачання залишилися шість населених пунктів — Українка, Верем’я, Жуківці, Трипілля, Халеп’я та Щербанівка. Загалом це 7911 абонентів. Фахівці вже працюють над відновленням і планують повернути газопостачання протягом двох діб.
У місті Українка тимчасово припинено теплопостачання у 62 багатоквартирних будинках для понад 8300 абонентів.
Частково відсутнє опалення і в Обухові — там зупинено подачу тепла до 64 будинків. Комунальні служби працюють над ліквідацією наслідків пошкоджень. За попередніми оцінками, теплопостачання планують відновити протягом доби.
У Броварському, Вишгородському та Обухівському районах знеструмлено близько 1348 абонентів. Енергетики працюють, щоб якнайшвидше повернути світло людям. Частину вже відновлено.
Водночас, централізоване водопостачання та водовідведення в усіх громадах області забезпечується у штатному режимі.
На місцях працюють усі оперативні служби — рятувальники, медики, поліція, комунальні та соціальні служби. Розгорнуті штаби допомоги, людям надається медична та психологічна підтримка, залучені волонтери.
У Броварах для жителів працює автобус незламності, де люди можуть зігрітися, отримати допомогу та необхідну інформацію. Також організовано гаряче харчування для постраждалих мешканців.
Робимо все можливе, щоб якнайшвидше ліквідувати наслідки ворожої атаки та допомогти людям. Дякую всім службам, які без зупинки працюють на місцях.
Прошу всіх жителів області не ігнорувати сигнали повітряної тривоги та перебувати у безпечних місцях під час повітряних тривог.
Київщина тримається. Ми вистоїмо.
@Mykola_Kalashnyk
🙏43❤11😢5
На жаль, кількість загиблих унаслідок нічного масованого удару росії по Київщині зросла до п’яти людей.
У Броварах підтвердилася смерть чоловіка 1970 року народження. Це вже четверта жертва цієї атаки в місті. Ще одну людину ворог убив у Вишгородському районі.
Мої щирі співчуття рідним і близьким загиблих. Розділяю ваш біль і схиляю голову у скорботі.
Ми пам’ятаємо кожне життя, яке забрав ворог. Пам’ятаємо все горе, яке російські окупанти принесли на нашу землю.
Не пробачимо.
@Mykola_Kalashnyk
У Броварах підтвердилася смерть чоловіка 1970 року народження. Це вже четверта жертва цієї атаки в місті. Ще одну людину ворог убив у Вишгородському районі.
Мої щирі співчуття рідним і близьким загиблих. Розділяю ваш біль і схиляю голову у скорботі.
Ми пам’ятаємо кожне життя, яке забрав ворог. Пам’ятаємо все горе, яке російські окупанти принесли на нашу землю.
Не пробачимо.
@Mykola_Kalashnyk
😢45🙏10💔9❤1