ManulCrypto
802 subscribers
701 photos
15 videos
725 links
Український криптохом... манул
Адмін @susfred
Манаг: Нема
Download Telegram
Forwarded from 🐥| Уточка Фліпає (𝗔𝗻𝗱𝗿𝘆𝘀𝗵𝗮𝗮 | уточка)
довгоочікуваний набір до нас в даошечку

хочемо побачити нових людей які готові 24/7 єбашити з нами, а не просто пиздити інформацію і заробляти самому

тому якщо ви пізда смарт і підходите під цю єдину критерію, заповніть форму, на днях звʼяжуся з вами особисто - лінк
5🤔4🆒2
ManulCrypto
З ДАО нашли НДА 250-300 на акаунт. Після виносу буде пост
Сорі мужики, але до літа я порша куплю.
Сон відміняється
6
+1к вже в кармані, але прінтиться.
Той хто найде це тому медалька
7👍1
ManulCrypto
+1к вже в кармані, але прінтиться. Той хто найде це тому медалька
Кста, всі хто вам приватку пушить і тд. Брешуть, інфа є тіки в нас на руках. Адекватні не зіллють в приватку за 20 баксів
7
Forwarded from in glovo with crypto
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
7
Грац, тіп 45 виніс. У мене поки 6к
8
Але свариться.

Піду чай попю і більше вас не буду драконити
6🤯3
😱⚡️Як ми з DUCK DAO винесли НДА на 750К$

😎Історія прям люта, тож читайте до кінця. Текст не великий бо я не люблю писати довгі пости.

Крч, сиджу я ввечері і думаю, а чому б не запустити фад по каналам шоб гої адміни підхопили і аудит прогріти(вибачте)
Почали ми фадити наше "люте НДА" на право і на ліво, нам спамлять в пп і питають за нда якої не існує.

Немаю шо більше сказати. всі хто образився і тд. То ваші проблеми, ніхто вам просто так сир не дасть, безкоштовний тіки в мишоловці. Прийміть це як рофл і урок, що вам ніхто просто так НДА не спалить.
Вибачаюся перед усіма за це, не поминайте лихим словом, посмійтеся.

Всім добра, цілую☺️

Manul | Чат | Абуз | X | BingX
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
20🆒11😁4🤡4🤯1🐳1💅1
Норм ви реакцій накидали😁
🤡85👍3🔥1
Forwarded from Ванька фліпає
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
⚡️Збір на ЗСУ + Розіграш

❗️Мені написав мій знайомий з проханням допомогти зібрати гроші, на ремонт машини, тому я вирішив що обовʼязково маю допомогти

📌Моя ціль, зібрати 30 тисяч гривень, і я дуже надіюсь що в нас вийде.
Збір проводиться на потреби 475 штурмового полку.

‼️Звіти минулих зборів‼️
Перший | другий | третій

🤲 Як взяти участь у розіграші:
— 1 квиток = 100 грн донату
— Наприклад: задонатив 1000 грн → отримуєш 10 квитків

І так, щодо призів:

1 місце:
— Футболка BingX
— Прапор, розписаний бійцями 🇺🇦

2 місце:
— Футболка BitMart
— Шапка BitMart
— Магазин, знятий з ворожого автомату

3 місце:
— Чашка з будь-яким обраним малюнком
— Відкривачка MEXC
— Шопер MEXC

Найбільший донат:
Тубус з авторською розмальовкою, але на самому тубусі плівка


❤️Реквізити для донатів:

Банка:
https://send.monobank.ua/jar/7NmgTyHyn3

Крипта:

Bep20:
0xc3f991274fc57ac33e19b071bd73b60446660b88

Aptos:
0xcc32487dcce7f86748270c47a1881361a4c53c8ca4c73851d2011449f7ff2c84

⚠️ОБОВʼЯЗКОВО!, якщо ви задонатили на банку,то пишіть свій юз в телеграмі в призначені, або пишіть в лс @Vanyyaaaa11
Якщо ж ви задонатили у крипті, просто надішліть скріншот вашого донату. Це робиться для того, щоб я нікого не пропустив і всіх зміг додати до розіграшу‼️

Всім буду дуже вдячний за репост, кожна ваша дія наближає нас до перемоги
Насамперед дякую вам за репости, та донати

Слава Україні
🇺🇦

Якщо вам цікаво як виглядають призи, фото будуть тут (зразу кажу там не всі призи, там немає прапору, та немає чашки)
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥5😁3🆒1
💻Цікава промка від MEXC

🎮Щодня ділимо пул і отримуємо нагороди, збираємо картки і комбінації.
Там все просто, щодня торгуємо на мекс 5к оберту і більше(Для тих хто там активно фліпає норм копійка буде)

1️⃣Реєструємся або маємо акунт MEXC
2️⃣Реєструємся тут
3️⃣Виконуємо завдання і збираємо комбінації

🚬Ще можна занести в пул тут (USAT) і мати собі через 30 днів 49$

Manul | Чат | Абуз | X | BingX
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
1🤯51🔥1
Пора переходити на форекс😂
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
😁6🤔2
⚡️Там новий Flash earn від OKX вийшов.

🪙Як раз можна копійку забрати поки все падає.

https://www.okx.com/ua/earn/flash-earn/67

🚀Також не забувайте за OKX Boost, він регулярно сипе копійку на булку і каву.
20% знижки на комісію

Manul | Чат | Абуз | X | BingX
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
6👍3🆒1
Поки вас не загнали інші адміни в цей скам, то це зроблю я

📝EdgeX - Декс біржа як астер, HP, лайтер і інші фігні які роздадут дроп і потім або вмруть або хз.
Нам то шо, заберем ізі бабкі і йдем далі.

1️⃣Коротше, регаємся за моїм посиланням(Для моїх рефів в майбутньому буде дешо цікаве)
2️⃣Регаємся на сайті і завантажуємо додаток на телефон
3️⃣Відкручуємо 50к оберту і отримуємо 10 поінтів і 50 $MARU (≈3$)

🤑Щосереди(як щотижневий дроп в кс) за 100к оберту нам дають 1 прокрут рулетки з якого падає від 10 до 1к токенів $MARU
*Мені випав 31 токен, що не покрило витрати, але то просто я лудік🙈

Думаю пояснювати як крутити оберт не треба, просто торгуємо і все.
З телефону крутити вигідніше так як нам дають 1.2х до обєму.
Я вже кілька днів кручу, і думаю ще 2 телефони відкручувати.

*Якщо вам лінь крутити, можете закинути свою альту туди і просто лутати поінти на пасиві

Тіпи які крутили Arkham, давайте сюди🤠

Manul | Чат | Абуз | X | BingX
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
😁8🤣4🍌2
Бокс від Бінанаса.

Лутайєм нда бокс від бінанаса😁
🤯42🤔1
Forwarded from Третя окрема Манулова
Вітаю з 8 березня, любі підписниці🥰

Дякую що ви є, радійте життю і не сумуйте.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
9💅3❤‍🔥1🤡1