Քիչ առաջ իմ սոցիալական էջերում ԱՄՆ-ում ելույթ ունեցող տաղանդավոր պատանի Նարեկ Հակոբյանի մասին հրապարակում արեցի, որը շատ մեծ հետաքրքրություն առաջացրեց Հայաստանում: Նախկինում էլ նման հրապարակումներ արել եմ, ու արտառոց ոչինչ չկա:
Վերջին 1 ժամվա ընթացքում բազմաթիվ ծնողներ են գրում ու վստահեցնում, որ Հայաստանում էլ կան նման տաղանդներ: Իհարկե, ես գիտեմ, որ մեզ մոտ էլ որակյալ պատանիների պակաս չկա, բայց ինչպես ծնողներից մի քանիսին պատասխանեցի, նույնը հիմա կասեմ. ծանր աշխատանքային գրաֆիկի պատճառով ես չեմ կարող անդրադառնալ մեր բոլոր տաղանդավոր պատանիներին: Ընթացքում որքան հասցնում եմ, անպայման անդրադառնում եմ: Բայց մի առաջարկ ունեմ ծնողներին՝ ⤵️
Ինձ ուղարկեք տեսանյութեր ձեր երեխաների խաղի վերաբերյալ, բայց ուղարկեք համոզիչ տեսանյութեր, ինչպիսին Նարեկինն էր, որ առանց մեկի ասելու ինձ տպավորեց: Եվ, եթե իսկապես համոզիչ լինի, ես անպայման իմ էջերում կանդրադառնամ ձեր երեխային ու բոլորիդ պես կուրախանամ ձեր երեխայի հաջողության համար: Շնորհակալ եմ ուշադրության համար:
👍446👎3👏3🔥1
Սիրելի հետևորդներ, սրտանց խորհուրդ եմ տալիս բաժանորդագրվել «В Армении есть футбол» ալիքին, որտեղ ոչ տրիվիալ խոսում են հայկական ֆուտբոլի մասին, ինչպես նաև աուդիոզրույցներ են վարում մեր ֆուտբոլի ներկայացուցիչների հետ։
Մարտի 5-ին ալիքի հյուրը կլինի «Նոա»-ի Զարգացման տնօրեն Աննա Օհանյանը՝ բաժանորդագրվեք և բաց մի թողեք հեռարձակումը։