✌️ Якщо Ви з нами, значить СПОРТ - Ваш вибір і Ви стали частиною ХАРКІВ СПОРТ-СІТІ!

📢 ГОТОВІ ДО БУДЬ-ЯКОГО ВИКЛИКУ!

📬 Напишіть нам @SportSendBot
🥋Харківські дзюдоїсти – призери Кубку Європи серед кадетів в Шаморіні🥋

За нагороди турніру на Словацькому татамі змагалися 527 учасників з 21 країн.

У ваговій категорії до 50 кг 🥈 призером став Ростислав Кострикін. Він провів 4 переможних поєдинки. У фіналі харківʼянин поступився представнику Казахстану.

У цій же ваговій Арсеній Агєєв зупинився на 7 місці.

У вазі до 66 кг 🥉 нагороду здобув Богдан Остапенко. Він упевнено дійшов до півфіналу, де поступився майбутньому чемпіону Олександру Мартинчуку. У вирішальному поєдинку за бронзу Богдан виявився сильнішим за ізраїльського спортсмена.

Ще два харківських спортсмени, Хазар Гейдаров (-55 кг) і Григорій Черемхов (-73 кг) посіли на турнірі 5⃣ місця.

Загалом збірна України стала першою у медальному заліку серед 21 команди, вигравши 5 🥇, дві 🥈 та 6 🥉 нагород.

#Дзюдо
#Спортсмени
🚁 У Харкові пройшли дитячі змагання з вертолітного спорту 🚁

Захід з використанням авіаційних моделей «Дитячі польоти: до миру, до перемоги» відбувся 24 березня.

Під час заключного етапу змагань діти ВПО, малеча із малозабезпечених, багатодітних родин та інших вразливих категорій населення виконували різні спортивні вправи, а ще отримали багато яскравих емоцій, зміцнили своє фізичне і моральне здоров’я, а також підвищили стресостійкість💪

Kharkiv Sport City | Надіслати новину
🏒🏆🥅«Харківські пантери» - чемпіонки України🔥

«Харківські пантери» здобули золоті медалі жіночого чемпіонату України з хокею сезону 2023-2024

В заключному турі 23 та 24 березня харків’янки на виїзді зіграли проти команди «Київ Кепіталз» – своїх основних суперниць в боротьбі за чемпіонський титул.

Перший матч був за киянками, який вони виграли з рахунком 5:1, але у другому – «Пантери» не залишили шансів суперницям та взяли реванш 6:0.

Ця перемога дозволила «Харківським пантерам» залишитися на 1⃣ місці турнірної таблиці та вчетверте стати чемпіонками України.

#Хокей

🤼‍♀️👍Харківські борці та борчині - переможці та призери ЧУ🤼‍♀️

Спортсмени Харківської області вибороли медалі чемпіонату України з пляжної боротьби серед дорослих. Змагання відбулися з 22 по 23 березня в Києві.

На рахунку харківських борців 5 🥇, 4 🥈 та 2 🥉 медалі.

🏆Чемпіонами України стали: Кароліна Поплавська (вагова категорія до 55 кг), Анастасія Кравченко (вагова категорія до 60 кг), Тетяна Караченко (вагова категорія до 65 кг), Олена Нікітінська (вагова категорія до 70 кг) та Денис Михнюк (вагова категорія до 65 кг).

🥈 медалі здобули: Алефтина Ляшенко (вагова категорія до 50 кг), Оксана Кухта (вагова категорія до 70 кг), Дар’я Константинова (вагова категорія понад 70 кг) та Демід Караченко (вагова категорія до 90 кг).

🥉 нагороди вибороли: Софія Бординських (вагова до 60 кг) та Станіслав Луценко (вагова до 65 кг).

В загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла 1⃣ місце.

#Боротьба
#Спортсмени
🚴‍♂️Харківські велосипедисти заїхали в призи ЧУ з велокросу🚴‍♀️

23-24 березня у Житомирі відбувся фінальний тур чемпіонату України з велокросу в індивідуальній гонці та чемпіонат країни з велокросу в естафеті на короткому колі. За нагороди в усіх вікових групах змагалися близько двохсот учасників з 12 областей.

Спортсмени збірної Харківської області, які представляли Харківський Фаховий коледж спорту, КСДЮШОР "Динамо", Пісочинську ДЮСШ та велоклуб "Майстер-сервіс", спільними зусиллями вибороли 13 медалей різного ґатунку.

Детальніше 👀 тут.

#Велоспорт
#Спортсмени

🥊🥉Боксер Матвій Ражба - бронзовий призер міжнародних змагань🥊

Міжнародний турнір з боксу імені Альгірдаса Шоцікаса відбулися з 20 по 24 березня в литовському Каунасі.

Участь в змаганнях взяли 72 спортсмена з 10 країн. У складі збірної України Харківщину представляли два боксери, учні тренерів Валерія Даниленка та Богдана Даниленка.

У ваговій категорії до 80 кг «бронзу» здобув Матвій Ражба. Він успішно дійшов до півфіналу, де поступився супернику з Казахстану, який у підсумку став переможцем турніру.

Ще один харківських боксер Даниїл Дрижак у ваговій категорії до 63,5 кг посів 5️⃣ місце.

Загалом збірна України виборола на цьому турнірі 3 🥇, 4 🥈 та 6 🥉 медалей.

#Бокс
#Спортсмени

Збірна України вийшла у фінал Евро-2024

Українська збірна з футболу здобула перемогу з рахунком 2:1 у важливому матчі. Гол Гудмундссона на 30-й хвилині не став перешкодою для наших футболістів, які відповіли голами Циганкова та Мудрика.

Ця перемога дозволила нашій збірній потрапити у фінальну частину чемпіонату Європи. Україна опинилась у групі E, де зіграє проти збірних Бельгії, Словаччини та Румунії.

#Футбол
#Спортсмени

🏸Поліна Бугрова в одиночній жіночій категорії та в парі з Євгенією Кантемир пройшли кваліфікаційні ігри і вийшли до основної сітки Madrid Spain Masters 2024🥳