✌️ Якщо Ви з нами, значить СПОРТ - Ваш вибір і Ви стали частиною ХАРКІВ СПОРТ-СІТІ!

📢 ГОТОВІ ДО БУДЬ-ЯКОГО ВИКЛИКУ!

📬 Напишіть нам @SportSendBot
🏐Помер головний тренер харківської "Юракадемії" Сергій Коваленко🥀🥀

Коваленко — у минулому професійний волейболіст, був універсалом. Виступав за клуби рідного Харкова "Юракадемію" (1999-2005 роки) та "Локомотив" (2006-2008 роки). Також волейболіст мав досвід гри на міжнародній арені – став чемпіоном Європи серед студентських команд 2002-го. Причини його смерті не повідомляються.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким. Світла памʼять 😢

Kharkiv Sport City | Надіслати новину
🥊Харківʼянки виграли міжнародний турнір з боксу серед юнаків та дівчат у Латвії🥊

«Baltic boxing cup 2024» відбувся 4-8 липня у Латвії.

Чемпіонками турніру стали харківські спортсменки Марія Рафальська (вагова категорія до 46 кг), Віра Василенко (до 57 кг) та Ангеліна Румянцева (до 54 кг).

Відзначимо, Румянцеву судді визнали кращою боксеркою турніру.

Загалом юні українські боксери здобули на цих змаганнях 24 золоті, 9 срібних медалей і посіли перше загальнокомандне місце.

#Спортсмени
#Бокс

🔥🏆Харківські ватерполістки – володарки Кубка України🤽‍♂️

З 8 по 10 липня у Львові відбувся фінал Кубка України з водного поло серед жінок.

Збірна Харківської області виграла усі свої чотири матчі, перемігши суперниць зі Львова, Києва та Донецької області, а у грі за перше місце з рахунком 9:8 здолала львівську команду "Динамо-Амазонки".

Третє місце посіла збірна Донецької області.

За підсумками Кубка України дві спортсменки харківської команди отримали індивідуальні кубки. Катерина Бабак визнана кращою гравчинею, а Поліна Синиця - кращою воротаркою.

#Спортсмени
#Водне_поло

🎾Світоліна поступилась Рибакіній та вилетіла з Вімблдону🎾

Почесна харківʼянка Еліна Світоліна зазнала поразки від четвертої ракетки світу Єлени Рибакіної у чвертьфіналі Вімблдону-2024.

На старті першого сету гравчині обмінялись брейками. Вирішальним став восьмий гейм на подачі Світоліної, коли українка не змогла заробити жодного очка і дозволила суперниці зробити брейк. Зрештою Рибакіна закрила сет на свою користь з рахунком 6:3.

В другій партії першою подавала Світоліна, однак вже у дебютному геймі українка дозволила представниці Казахстану зробити брейк на своїй подачі. Відновити паритет Еліна так і не змогла, натомість під час сьомого гейму ще раз припустилась помилки на своїй подачі.

Матч тривав 1:02 години, за цей час українка зробила вісім невимушених помилок до 15 в опонентки, однак поступилась за віннерами – 8:28.

#Теніс
#Спортсмени

🤔Не знаєш чим зайнятись ввечері на вихідних?

📺ДИВИМОСЯ НА ВИХІДНИХ – ГАРРІ ГАФТ: ТОЙ, ХТО ВИЖИВ

Жанр: Драма, Спорт, Біографія

Гаррі Гафт: той, хто вижив: Дія відбувається після Другої світової війни. Гаррі Хафт — боксер, який боровся з іншими ув’язненими в концентраційних таборах, щоб вижити. Переслідуваний спогадами і почуттям провини, він намагається використовувати гучні бої проти легенд боксу, таких як Роккі Марчіано, як спосіб знову знайти свою першу любов…

Чекаємо Ваших реакцій на цей фільм!

#Бокс
#Sport_Фільм

🚴‍♀️Білецька – бронзова призерка молодіжного Євро з велоспорту на треку🚴‍♀️

Харківська велосипедистка Алла Білецька піднялася на п’єдестал чемпіонату Європи з велоспорту на треку серед молоді та юніорів у німецькому Коттбусі.

21-річна підопічна ЗТУ Сергія Теліцина та Сергія Трофімова впевнено виграла свій півфінальний заїзд у кейрині, випередивши в ньому п’ятьох спортсменок – двох з Франції, а також з Нідерландів, Великої Британії та Італії.

У запеклому фіналі Алла Білецька фінішувала на третій підсумковій позиції й здобула бронзову нагороду. Позаду себе харківська «динамівка» залишила суперниць з Голландії, Франції та Німеччини. Швидше за українку з мінімальними відривами були місцева фаворитка, німкеня Клара Шнайдер та британка Маргарет Моір. Вони відповідно посіли перше та друге місця.

#Спортсмени
#Велоспорт

🏃‍♀️➡️Лапузова виграла Кубок України з легкої атлетики🏃‍♀️

Харківʼянка стала першою у стрибках із жердиною.

Кубок України з легкої атлетики розіграли на львівському стадіоні «Скіф». Участь у змаганнях взяли 214 атлетів та атлеток.

🏆Володаркою трофею у стрибках із жердиною серед жінок стала Ольга Лапузова.