🥉Пошук свого ❤️ спорту

✌️ Якщо Ви з нами, значить СПОРТ - Ваш вибір і Ви стали частиною ХАРКІВ СПОРТ-СІТІ!

📢 ГОТОВІ ДО БУДЬ-ЯКОГО ВИКЛИКУ!

📬 Напишіть нам @SportSendBot
Учениця Харківського ліцею №144 (Салтівський район) Марія Козуб у складі національної збірної України з хокею посіла перше місце на Чемпіонаті світу-2024 у дивізіоні 3А.
​​💪🤼Харківські борці успішно виступили на чемпіонатах України U23🤼‍♂️

Змагання відбулися 16 та 17 березня у Дніпрі та Луцьку.

На ЧУ з греко-римської боротьби серед спортсменів до 23-х років у місті Дніпро збірна Харківської області здобула 1 🥇, 2 🥈🥈 та 4 🥉 медалі.

Чемпіоном України у вазі до 130 кг став Михайло Вишнивецький. У фіналі харків’янин переміг одесита Івана Погорєлова.

Дмитро Васильєв посів 2️⃣ місце у вазі до 72 кг, поступившись «золотом» Владиславу Євтушенко з Донецької області.

Також 🥈 медаль здобув Руслан Абдієв. В ваговій категорії до 82 кг він успішно дійшов до фіналу, де поступився Івану Чмирю із Закарпатської області.

🥉 призерами стали Артем Лиско (вагова категорія до 60 кг), Ярослав Кулинич (вагова категорія до 67 кг), Станіслав Соболь (вагова категорія до 77 кг) та Владислав Дягілев (вагова категорія до 87 кг).

За підсумками Чемпіонату у Дніпрі збірна Харківської області посіла 1️⃣ загальнокомандне місце.

В свою чергу, у Луцьку відбувся ЧУ з вільної боротьби серед спортсменів до 23-х років, на якому харківські борці здобули 1 🥇 та 2 🥈 медалі.

У фіналі вагової категорії до 125 кг на килимі зустрілися два харківських борця Володимир Кочанов та Дмитро Гаміловський. Перемога дісталася Володимиру, який став чемпіоном України. Дмитро посів 2️⃣ місце.

Також 🥈 призером чемпіонату став Руслан Соловей. У ваговій категорії до 57 кг він поступився у фіналі киянину Владиславу Абрамову.

#Боротьба
#Спортсмени

Kharkiv Sport City | Надіслати новину
🧗Харківські скелелази – чемпіони і призери ЧУ🧗

Чемпіонат України зі скелелазіння відбувся у Києві. На рахунку харківʼян 4 медалі різного гатунку.

Чемпіоном України у дисципліні «трудність» став Микита Мироненко. Також на його рахунку 🥈 у двоборстві та 🥉 на боулдеринговій трасі.

Ще одну 🥉 виграла Дар'я Нестеренко, яка посіла 3️⃣ місце у боулдерингу. В двоборстві та трудності вона стала п’ятою.

Загалом участь у чемпіонаті взяли спортсмени з 10 регіонів країни. Команда Харківської області представляли 17 спортсменів, які посіли 2️⃣ командне місце у двоборстві, 3️⃣ – у трудності та болдерінгу і 4️⃣ - у швидкості.

#Скелелазіння
#Спортсмени

🎳Триває відбірковий етап Харківської спортивної шкільної ліги з боулінгу🎳

Сьогодні, 19 березня, змагалися учні Новобаварського та Шевченківського районів.

До участі у турнірі вже зареєструвалися 83 команди із 64 загальноосвітніх закладів міста.

З наступними командами зустрінемося за тиждень, 26 березня😎

Найсильніших визначимо у травні✔️

Любі учасники і вчителі! З вами весело і позитивно! Дякуємо за участь і шалене бажання перемогти. Так тримати👏

#Боулінг
🥋Спиридонов виграв Кубок Європи з дзюдо серед кадетів🥋

Змагання відбулися 15-17 березня у хорватському Поречі.

Харківський дзюдоїст Данііл Спиридонов виборов золоту нагороду у вазі до 90 кг.

Вітаємо Данііла та його тренерів Антона Логачова та Віктора Крівчача з медаллю та виконанням нормативу «Майстер спорту України»🔥

#Дзюдо
#Спортсмени

🚴Харківські велосипедисти відзначилися у серії нацзмагань з велокросу🚴‍♀️

Чергові національні змагання з велосипедного кросу (2-й етап ЧУ в індивідуальній гонці серед усіх вікових категорій, Кубок України в груповій гонці (чоловіки-жінки), а також Всеукраїнські змагання у груповій гонці (юніори, юніорки, юнаки, дівчата) відбулися 15-17 березня у Кропивницькому.

За нагороди змагалися 200 учасників з 18 команд, які представляли 10 областей країни.Велосипедисти Харківської обласної команди спільними зусиллями здобули 1 🥇, 2 🥈 та 3 🥉 нагороди.

Детальніше 👀 тут.

#Велоспорт
#Спортсмени

🤸‍♀️🤸‍♂️Харківські спортсменки стали призерками ЧУ з черліденгу👍

У Львові, 16-17 березня, відбувся ХХ ювілейний Чемпіонат України з черліденгу🤸‍♀️🤸‍♂️ За нагороди змагалися понад 1800 черлідерів з 15-ти областей України та міста Київ.

Це перший всеукраїнський старт💙💛 для черлідерів у 2024 році, на якому було розіграно 68 комплектів медалей 🥇🥈🥉 у різних вікових категоріях.

Харківська команда Kharkiv INFINITY Cheer Studio повернулася з такими нагородами:
2️⃣ місце - 🥈 джаз дует Дехтяр Анна, Бруцька Карина.