✌️ Якщо Ви з нами, значить СПОРТ - Ваш вибір і Ви стали частиною ХАРКІВ СПОРТ-СІТІ!

📢 ГОТОВІ ДО БУДЬ-ЯКОГО ВИКЛИКУ!

📬 Напишіть нам @SportSendBot
🚁У Харкові пройшли дитячі змагання з вертолітного спорту 🚁

Захід з використанням авіаційний моделей «Дитячі польоти: до миру, до перемоги» відбувся 3 березня.

Під час змагань діти ВПО, малеча із малозабезпечених, багатодітних родин та інших вразливих категорій населення виконали 5 спортивних вправ, отримали багато яскравих емоцій, зміцнили своє фізичне і моральне здоров’я, а також підвищили стресостійкість💪

Kharkiv Sport City | Надіслати новину
🤼‍♀️Кравченко здобула бронзу першого етапу світової серії з пляжної боротьби в мексиканському Акапулько💪

У змаганнях взяли участь 49 борців з 14 країн світу. Харківʼянка Анастасія Кравченко була єдиною представницею Європи.

Наша дворазова віце-чемпіонка світу з пляжної боротьби у поєдинку за бронзову медаль вагової категорії 60 кг перемогла Арелі Ніктеху Новело Гомез з Мексики — 3:1.

Наступний етап змагань відбудеться 7-8 травня в Аргентині.

#Спортсмени
#Боротьба

🥋Харківський тхеквондист здобув «бронзу» міжнародних змагань🥋

Олександр Єфімов виборов 🥉 медаль на міжнародних рейтингових змаганнях з тхеквондо ВТФ «Bulgaria Open 2024», які 3 та 4 березня відбулися у болгарській столиці місті Софія.

В змаганнях серед юніорів у ваговій категорії до 78 кг вихованець харківської КДЮСШ №6 успішно дійшов до півфіналу, де поступився майбутньому володарю золотої медалі Луїджі Фегатіллі з Італії. Срібна нагорода в цій вазі дісталася українцю Кирилу Гончарову.

Загалом українські тхеквондисти здобули на цих змаганнях 2 🥇, 3 🥈 та 3 🥉 медалі.

#Спортсмени
#Тхеквондо

Адріан Ромушкевич, учень ліцею №153 (Новобаварський район), успішно виступив на Чемпіонаті України з таеквондо ІТФ серед юніорів, де посів третє місце.

А ще, крім занять спортивною діяльністю, хлопець з батьками з першого дня повномасштабної війни займається волонтерством, допомагаючи фасувати продуктові набори.
🎳Стартувала Харківська спортивна шкільна ліга з боулінгу🎳

Сьогодні, 5 березня, розпочався відбірковий етап змагань.

Шкільна ліга з боулінгу проводиться за ініціативи Харківського міського голови Ігоря Терехова. Загалом, участь у турнірі беруть 76 команд із 61 загальноосвітнього закладу міста. Сьогодні до змагань приступили учні 8-9 класів Салтівського району.

З наступними командами зустрінемося за тиждень, 12 березня.

#Боулінг

🏆🔥Юні гімнастки Харківщини перемогли на міжнародному турнірі «Miss Valentine»🫶

Перемогу спортсменки здобули в рамках Гран Прі з естетичної групової гімнастики. Змагання відбувалися з 1 по 3 березня в естонському місті Тарту.

Участь в турнірі взяли спортсменки з 45 країн світу. У віковій категорії 10-12 років Україну гідно представила команда Харківської області, до складу якої увійшли Мішель Киянська, Марія Фоменко, Ксенія Кондратенко, Любов Менів, Катерина Ткач, Варвара Харківська, Софія Черепанова та Варвара Бондар.

Дівчата підкорили серця суддів та впевнено посіли 1️⃣ місце, залишивши позаду місцевих спортсменок з Естонії, які стали срібними та бронзовими призерками.

#Гімнастика
#Спортсмени

🏸Харківські бадмінтоністи стартують на Portugal International Championships 2024🏸

Підтримуємо наших спортсменів у їхній боротьбі за перемогу!

У складі команди збірної України виступатимуть Євгенія Кантемир та Олексій Тітов. Вони змагатимуться окремо в одиночці та разом у змішаній парній категоріях. Марія Столяренко зіграє у жіночій парі разом із Кінг Кієн.

#Бадмінтон
#Спортсмени
#Вболіваємо_за_наших

🧜‍♀️🧜‍♀️💦Синхроністки з Харкова почали підготовку до Олімпіади-2028

Із новою програмою та в оновленому складі тренується збірна України з артистичного плавання у Харкові.

Команда повернулася додому з Чемпіонату світу з водних видів спорту. Змагання проходили у Катарі – вони стали фінальним етапом відбору на Олімпійські ігри 2024 року. На Олімпіаду поїде дует українських синхроністок.

#Синхронне_плавання
#Спортсмени

🤼Юні харківські греко-римляни відзначилися на ЧУ👍

Чемпіонат України U-15 з греко-римської боротьби 2-3 березня відбувся в Ужгороді.

У ваговій категорії 75 кг переможцем став харківʼянин Назар Байстрюченко. Ще два наших спортсмени Тихон Кузнецов (44 кг) та Максим Макаров виграли 🥉 нагороди.

Відзначимо, що цей турнір був відбірковим до чемпіонату Європи U-15, який 11-12 травня відбудеться у грецькому місті Лутракі.