✌️ Якщо Ви з нами, значить СПОРТ - Ваш вибір і Ви стали частиною ХАРКІВ СПОРТ-СІТІ!

📢 ГОТОВІ ДО БУДЬ-ЯКОГО ВИКЛИКУ!

📬 Напишіть нам @SportSendBot
🏸Харківʼянки вийшли у чвертьфінал Uganda International Challenge 2024🏸

Поліна Бугрова в одиночні та в парі з Євгенією Кантемир вийшли у Чвертьфінал міжнародного турніру з бадмінтону в Уганді.

#Бадмінтон
#Спортсмени
#Вболіваємо_за_наших

Kharkiv Sport City | Надіслати новину
🥀🥀24 лютого 2024 року. Друга річниця жахливої війни.

Друга річниця болю та стійкості, гніву та любові. Річниця суму та вдячності загиблим героям.

У Харкові відбувся реквієм за загиблими захисниками та захисницями. Всіх, хто віддав своє життя згадали хвилиною мовчання.

🔥Головне за тиждень:

🔹Харківські боксери вибороли медалі на «Open Dracula 2024»

🥊Харківські боксери здобули перемогу на товариському турнірі у Познані🥊

24 лютого у Польщі відбувся товариський турнір з боксу на Кубок мерів міст-побратимів Харкова та Познані.

Збірна команда Харкова, у складі якої виступали юнаки 2009-2012 років народження у 12-ти вагових категоріях, провела найбільшу кількість переможних боїв і здобула головний трофей змагань – Кубок мерів. Однак харківʼяни вирішили залишити приз у Польщі. Таким чином юні спортсмени продемонстрували свою повагу і вдячність полякам за теплий прийом і незабутні враження, отримані під час змагань👏

Подробиці тут.

#Бокс

🏆🏹Харківські лучники - переможці Чемпіонату Європи🏹

З 19 по 24 лютого у хорватському Вараждині відбувся чемпіонат Європи зі стрільби з лука в приміщенні.

Під час змагань спортсмени Харківської області двічі підіймалися на найвищий щабель п'єдесталу пошани.

Обидві золоті медалі були здобуті в командних змаганнях зі стрільби з класичного лука.

Чоловіча команда України, до складу якої увійшли Іван Кожокарь, Михайло Усач та харків'янин Віктор Рубан, успішно дійшли до фіналу, де перемогли збірну Італії з рахунком 5:3.

В свою чергу, харків'янка Ірина Третьякова у складі жіночої збірної України разом з Анастасією Павловою та Соломією Гнип у фіналі з рахунком 5:1 перемогли італійок.

#Спортсмени
#Стрільба_з_лука
🏸Вихованки ХБСК виграли бронзу міжнародного турніру з бадмінтону "Uganda International Challenge"🏸

У жіночій парній категорії переможно виступили Поліна Бугрова та Євгенія Кантемир.

Місце на п'єдесталі наші спортсменки гарантували собі перемогою у чвертьфіналі над парою з Австралії Тіффані Хо та Гроніа Сомервілль (21:14, 21:16). Розвинути успіх їм не дозволили у наступному раунді перші сіяні американки Франческа Корбетт та Еллісон Лі (11:21, 14:21).

Вітаємо з нагородою і бажаємо успіхів на наступних змаганнях👏

#Бадмінтон
#Спортсмени

💪Юні харківʼяни – переможці і призери відкритого чемпіонату Хмельницької області з військово-спортивних багатоборств🥊

Учасники змагалися у дисципліні «бойове двоборство» (стрільба і всестильовий бій).

У запеклій боротьбі харківські діти завоювали чотирнадцять нагород. Вітаємо Артема Путрю, Ярослава Германа, Єгора Скібу, Максима Тєлєгу, Олексія Хвостенка, Назарія Франіца і Даніїла Федака👏🏆

#Військово_спортивні_багатоборства
#Спортсмени
🏊Харківські спартаківці виграли зимовий ЧУ з плавання🏊‍♀️

Чемпіонат України з плавання серед юніорів та юнаків відбувся у Броварах 22-25 лютого.

Вихованці Харківської СДЮСШОР Спартак цього разу спільниии зусиллями здобули 🔟 медалей.

Дякуємо нашим спортсменам та їхнім тренерам за медальний виступ на ЧУ і бажаємо нових яскравих перемог🏆

Детальніше 👀 тут.

#Плавання
#Спортсмени

🥋Харківські дзюдоїсти виграли медалі кадетського ЧУ🥋

Перший цьогоріч чемпіонат України з дзюдо відбувся у Києві 23 лютого.

За перемогу змагалися спортсмени 2007-2009 років народження. Загалом змагання зібрали 573 учасника з 23 областей України та міста Києва.

Харківʼяни відзначилися на старті пʼятьма бронзовими нагородами. Їх завоювали:
🥉Карпусь Дар'я (вагова категорія до 48 кг, тренери Блудов В. М., Логачов А. О.)
🥉Багмет Кіра (70+ кг, тренери Оберемок Р. І., Логачов А. О.)
🥉Кострикін Ростислав (до 50 кг, тренери Лозова Н. С., Курцев О. С., Маханьков Г. І.)
🥉Гейдаров Хазар (до 55 кг, тренери Лозова Н. С., Курцев О. С., Маханьков Г. І.)
🥉Спиридонов Данііл (до 90 кг, тренери Крівчач В. К., Логачов А. О.)

Всі спортсмени – вихованці Харківського фахового коледжу спорту.

#Спортсмени
#Дзюдо

Троє працівників служби безпеки КП «Харківські теплові мережі» успішно виступили на чемпіонаті України з таеквондо, який днями пройшов у Вінниці.

Так, Микита Скороходов завоював два «золота» у дисциплінах «спаринг» та «туль» (вагова категорія - до 58 кг). Владислав Бажинов, який виступає у категорії до 85 кг, виборов у цих же дисциплінах срібні нагороди. А Микола Нараєвський завоював «срібло» у спарингу серед спортсменів до 78 кг. Зараз у складі збірної України вони готуються до чемпіонату Європи, який відбудеться у квітні в місті Копер (Словенія).

Загалом у змаганнях взяли участь понад 500 таеквондистів з 12 областей України. Харків'яни посіли друге місце серед 13-ти команд, виборовши по 19 золотих та срібних нагород, а також 15 бронзових.