✌️ Якщо Ви з нами, значить СПОРТ - Ваш вибір і Ви стали частиною ХАРКІВ СПОРТ-СІТІ!

📢 ГОТОВІ ДО БУДЬ-ЯКОГО ВИКЛИКУ!

📬 Напишіть нам @SportSendBot
🥊У Харкові відбувся юнацький турнір з боксу памʼяті ЗТУ Валентина Мокрова🥊

За перемогу змагалися брали участь юнаки та дівчата (2010-2011 р. н), юніори та юніорки (2008-2009 р. н.) – всього більше 90 спортсменів та спортсменок.

Всіх юних спортсменів, які взяли участь у турнірі, відзначили грамотами і медалями. Найкращі у своїх вікових групах отримали грошові премії та кубки.

#Бокс

Kharkiv Sport City | Надіслати новину
⚠️Захід перенесено‼️

🕯11 лютого у Харкові оголошено днем жалоби за загиблими внаслідок атаки «шахедів»🥀

Дякуємо за розуміння🙏

🔥Головне за тиждень:

🔹Скуріхін виграв етап Кубку України з муей-тай

🔹Харківські борці здобули медалі Кубка України з самбо

🔹Харківські легкоатлети показали гідний результат на ЧУ

🔹Людмила Лященко виборола «золото» та «срібло» етапу Кубка світу

🔹Юрій Захарєєв - «Спортивна зірка Слобожанщини»

🔹Ковтун виграла ЧУ у багатоденній гонці

🔹Харківʼяни – бронзові призери VI зимової Гімназіаді України з лижних гонок

#Підсумки_тижня

🏸Браво, харківʼяни🫶

Бронзу міжнародного турніру з бадмінтону "Azerbaijan International-2024" везуть додому Євгенія Кантемир та Олексій Тітов. Наші спортсмени посіли третє місце у змішаному парному розряді.

На шляху до п'єдесталу українці здолали три пари, зокрема у чвертьфіналі Мінх Кван Фам та Аліне Мюллер зі Швейцарії (21:18, 21:8). Вже гарантувавши собі таким чином нагороду, вони зустрілися в 1/2 з другим номером посіву Сатхіш Кумар Карунакаран та Аадья Варіятх з Індії. Проте суперники виявилися сильнішими (12:21, 4:21).

👏Дякуємо за гарну гру та вітаємо нашу пару з вже другою міжнародною нагородою від початку року! Нагадаємо, що два тижні тому Кантемир і Тітов стали срібними призерами «RSL Iceland International 2024» у Рейкʼявіку!🇮🇸

#Бадмінтон
#Спортсмени

🏋️‍♀️Харківʼянки поборються за нагороди ЧЄ з важкої атлетики 🏋️‍♀️

У складі збірної України виступатимуть харківʼянки Каміла Конотоп і Світлана Самуляк.

Чемпіонат Європи з важкої атлетики, який буде важливим етапом відбору на Олімпійські ігри у Парижі-2024 з 12 по 20 лютого прийматиме столиця Болгарії Софія.

Україну на континентальній першості представлятимуть:
🙋Жінки: Катерина Малащук, Тетяна Буднікова (обидві - до 45 кг), Юлія Ковальова (до 49 кг), Конотоп Каміла (до 59 кг), Світлана Самуляк, Ганна Давидова (обидві - до 64 кг), Ольга Івженко (до 71 кг), Анастасія Манєвська (до 87 кг), Валентина Кісіль, Кристина Бородіна (понад 87 кг).

🙋🏻Чоловіки: Дмитро Вороновський (до 55 кг), Павло Заліпський (до 61 кг), Дмитро Кондратюк (до 81 кг), Максим Домбровський (до 89 кг), Антон Сердюков (до 96 кг), Євгеній Янцевич (до 102 кг), Микита Рубановський, Владислав Прилипко (до 109 кг), Олег Ганзенко (понад 109 кг).

#Важка_атлетика
#Спортсмени
#Вболіваємо_за_наших
🧜‍♀️🧜‍♀️💦Дует українських синхроністок буде представлений на Олімпійських іграх в Парижі🔥👏

Чемпіонат світу з водних видів спорту спорту в Досі став третім етапом відбору на Ігри-2024.

Шість дуетів з найвищим рейтингом, які ще не мали перепусток в Париж стали щасливими їх володарями. А це: Велика Британія, Нідерланди, Греція, Ізраїль, Україна, Республіка Корея!

#Синхронне_плавання
#Спортсмени

🥊Харківські боксери на міжнародному турнірні здобули 3 медалі🥊

З 4 по 11 лютого в Болгарії відбувся міжнародний турнір з боксу серед чоловіків та жінок «Кубок Странджа 2024».

Під час змагань наші спортсмени здобули 🥇 та 🥉 🥉медалі.

Переможцем турніру у вазі до 86 кг став Богдан Толмачов. Він успішно дійшов до фіналу, де в українському дербі переміг киянина Павла Мічковського.

Бронзовими призерами змагань стали Айдер Абдураімов (вагова категорія до 57 кг) та Ярослав Харциз (вагова категорія до 63,5 кг).

Загалом українські боксери здобули на «Кубку Странджа 2024» 1 🥇, 2 🥈 та 3 🥉 нагороди.

#Бокс
#Спортсмени

💪У Харкові пройшли змагання "Дитячі старти: до мира та перемоги"🙏

Під час змагань діти ВПО і малеча із малозабезпечених і багатодітних родин та інших вразливих категорій населення подолали смугу перешкод із 12 спортивних вправ, отримали багато яскравих емоцій, зміцнили своє фізичне і моральне здоров’я, а також підвищили стресостійкість👌

🏸Харківські бадмінтоністи здобули нагороди на ЧУ🏸

З 8 по 11 лютого у Києві відбувся чемпіонат України з бадмінтону U-15 серед юнаків та дівчат 2010 року народження та молодше, на якому харківські бадмінтоністи здобули 1 срібну та 3 бронзові нагороди.

У парній категорії серед юнаків харків’яни та Ігор Белінський, поступившись у фіналі суперникам з Дніпра Кондрату Железняку і Вадиму Сапожникову, посіли друге місце.

Крім того на рахунку Романа Каратанова були ще дві бронзові медалі, які він виборов в одиночній категорії та у змішаній парній разом з харків’янкою Єлизаветою Гусаренко.

У свою чергу, Єлизавета Гусаренко також стала бронзовою призеркою в одиночній категорії серед дівчат.

#Спортсмени
#Бадмінтон

🤺Сич виграла медалі етапу Європейського кадетського циклу з фехтування на шпагах у Кракові🤺

Харківʼянка Тамара Сич відзначила в особистій і командній першості.

В індивідуальній першості на п’єдестал підійнялись одразу троє українських фехтувальниць: Марія Середа виборола «золото», срібною призеркою стала Тамара Сич, коли Аліна Дмитрук виграла «бронзу».

Не менш медальним був виступ українських кадеток і в командному турнірі – одразу дві збірні потрапили до переліку призерок.

Так, у фіналі команда «Україна» в складі Маргарити Ангарської, Аліни Дмитрук, Марії Середи й Тамари Сич була сильнішою за збірну «Україна – 3» (45:35), яку представили Валерія Білоус-Гріджак, Ангеліна Чорна, Софія Махлай-Шемякіна й Марія Мальчевська.

Щодо українських шпажистів, то вони додали до активу національної команди ще дві нагороди.

#Фехтування
#Спортсмени

🏸Вихованки ХБСК виграли престижний турнір з бадмінтону в Угорщині🏸

Чемпіонками змагань в угорському місті Печ стали Анастасія Алимова — Раія Альмалалха.

Загалом на міжнародному турнірі 14th MULTI ALARM Hungarian Junior Championships 2024 presented by VICTOR українські бадмінтоністи вибороли 7 медалей:
🥇 Анастасія Алимова — Раія Альмалалха (парний розряд, жінки).
🥈 Марія Корягіна (одиночний розряд); Марія Корягіна — Ярослава Ванцаровська (парний розряд, жінки); Владислав Кунін — Ярослава Ванцаровська (змішаний розряд).
🥉 Раія Альмалалха (одиночний розряд); Олександр Чирун — Антон Дружченко (парний розряд, чоловіки); Олександра Боцман — Вікторія Полийчук (парний розряд, жінки).

У турнірі взяли участь 217 спортсменів з 29 країн.

#Спортсмени
#Бадмінтон
🏋️‍♂️Заліпський – віцечемпіон континенту у ривку🏋️‍♂️

Харківʼянин Павло Заліпський приніс збірній України перше срібло чемпіонату Європи з важкої атлетики, який зараз проходить у болгарській Софії.

У ваговій категорії до 61 кг Павло у запеклій боротьби виборов срібло у ривку, посів 6 місце у поштовху та 4 місце у сумі двоборства (126 кг + 145 кг = 271 кг).

Вітаємо Павла та його тренерів з чудовим виступом та бажаємо подальших перемог💙💛