🥉Пошук свого ❤️ спорту

✌️ Якщо Ви з нами, значить СПОРТ - Ваш вибір і Ви стали частиною ХАРКІВ СПОРТ-СІТІ!

📢 ГОТОВІ ДО БУДЬ-ЯКОГО ВИКЛИКУ!

📬 Напишіть нам @SportSendBot
🥋🥇🔥"Я планувала завершувати свою кар'єру в грепплінгу, але не могла цього зробити без перемоги на Всесвітніх іграх"

Перші слова професійного бойця з ММА та багаторазової чемпіонки світу з греплінгу та панкратіону, харків'янки, Катерини Степанової після чемпіонського виступу на Всесвітніх іграх єдиноборств-2023

#Єдиноборства
#Спортсмени

Kharkiv Sport City | Надіслати новину
🔥24 жовтня 2023 року Департамент сімʼї молоді та спорту, управління менеджменту та маркетингу ХМР і міжнародна гуманітарна організація «Данська Рада у справах біженців» (DRC) на базі Харківськоі міськоі федерації спортивних танців провели сесію з інформування про ризики, пов’язані з мінами та вибухонебезпечними залишками війни (ІНРМ) для дітей та спортсменів🔥

Юних танцівників ознайомили з алгоритмами безпечної поведінки, що робити і як діяти, якщо людина зрозуміла, що опинилися на замінованій території, або натрапила на боєприпас💣

Діти дізналися про правила безпечної поведінки, як виглядають попереджувальні знаки, небезпечні території та їхні ознаки, а також запам'ятали екстрені телефонні номери 101 і 103☎️

Сесії відбулися за підтримки Європейського Союзу🇪🇺

🔥🥋👍Анді Насратшоєв, учень 8 класу Харківського ліцею №12 переміг на Кубку України з таеквондо ІТФ.

Анді виступав у категорії “Спаринг” до 40 кг серед юнаків віком 11-13 років.

#Таеквондо
#Спортсмени

🥋👍Команда КДЮСШ №13 успішно виступила на турнірі з дзюдо “Competition of Miklós Nagy”🥋

Змагання пройшли в угорському місті Залаегерсег. За підсумками виступів, вихованці КДЮСШ вибороли 🥇🥇🥇🥇та 🥉🥉🥉 медалі.

Так, чемпіонами турніру стали Ярослав Шумєєв (вагова категорія до 35 кг), Арман Хачатурян (66 кг), Владислав Зіновьев (55 кг) та Станіслав Сіліонов (+81 кг).

3⃣ місце посіли Павло Цапко (вагова категорія 45 кг), Ігор Слюсаренко та Тимур Шевченко (60 кг).

#Дзюдо
#Спортсмени

⚽️У Харкові визначили найсильніших футболістів серед вихованців ФК і ДЮСШ⚽️

Дитячий турнір з футболу "Мій рідний Харків" пройшов за підтримки Харківського міського голови Ігоря Терехова сьогодні, 25 жовтня.

Участь у змаганнях взяли 8 команд гравців 2015 року народження. Всі вони – вихованці провідних харківських комплексних дитячо-юнацьких спортивних шкіл та футбольних клубів:

Футбольний клуб "Арсенал".

Чемпіонами турніру стала команда ФК "Металіст". Директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Олександр Власенко нагородив переможців і призерів кубками та медалями.

Відзначимо, організатори турніру – харківська міська федерація футболу й Управління з питань фізичної культури та спорту Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту ХМР.

#Футбол

⚽️У Харкові пройде благодійний турнір з міні-футболу⚽️

Турнір з міні-футболу "Єдність для перемоги" відбудеться у Харкові 29 жовтня.

Управління менеджменту і маркетингу у сфері спорту Департаменту у справах сімʼї, молоді та спорту спільно з громадською організацією "Я врятований" проведуть у місті благодійний турнір з міні-футболу "Єдність для перемоги". Участь у змаганнях братимуть наступні команди:

🔥Жовнір виборов бронзу Всесвітніх ігор з єдиноборств✌️

Планетарний турнір триває у Саудівській Аравії.

Харківʼянин Ігор Жовнір завоював бронзову нагороду у панкратіоні. Готував спортсмена до змагань його тренер Владислав Сорока.

Нагадаємо, Україну в Ер-Ріяді представляють 57 спортсменів у 9 дисциплінах. Загалом за нагороди Всесвітніх ігор з єдиноборств у 16 видах спорту змагаються більше 1500 атлетів з 120+ країн світу.

#Спортсмени

🎱У Харкові визначили найсильніших більярдистів спартакіади з масових видів спорту🎱

У місті триває спартакіада з масових видів спорту "Битва Департаментів, КП та районних адміністрацій міста-героя Харкова".

Переможців в етапі з більярду спартакіади з масових видів спорту "Битва Департаментів, КП та районних адміністрацій міста-героя Харкова" визначили у клубі "Morris" 26 жовтня.

Чемпіоном стала команда КП "Ритуал". Друге місце посів колектив "Комплексу з вивозу побутових відходів". На третій сходинці розташувалися співробітники адміністрації Київського району харківської міської ради.

Загалом участь у змаганнях взяли 22 команди.

Дякуємо всім, хто боровся за перемогу! Вітаємо переможців і призерів💪

Більше фото👇

#Більярд
#Яхарківспортивний

🏀"Харківські Соколи" готуються до матчів другого баблу🏀

Другий тур регулярного чемпіонату чоловічої Вищої ліги відбудеться з 27 по 29 жовтня.

Цього разу ігри проходитимуть у баблах у Кропивницькому та на майданчику спортивної бази "Сокіл" в Пущі-Водиці.

Розклад матчів підопічних харківʼян:

П'ятниця, 27 жовтня
18:00 "Харківські Соколи" – "ДіДіБао"

Субота, 28 жовтня
14:30 "Львівська Політехніка" – "Харківські Соколи"

Неділя, 29 жовтня
10:00 "Харківські Соколи" – "Самбір".

#Баскетбол

Учні ліцею №2 Немишлянського району Микола Косар та Михайло Гапоненко увійшли до складу збірної команди з хокею «Forus/Sandes», яка бере участь у чемпіонаті Норвергії (вікова категорія - U18 elit).

Команда вже зіграла п'ять ігор та посідає четверте рейтингове місце.
У Полтаві пройшов відкритий Всеукраїнський турнір з тхеквондо "Кращий з кращих".

За його підсумками призові місця посіли учні ліцею №48 Основ'янського району.

Перемогу здобули Марія Боєва та Владислав Світличний, другі місця посіли Владислав Бекетов, Іван Близнюк, Віра Канцедал, Дмитро Борох, Дар'я Козіна та Єгор Янголенко. Бронзовими призерами стали Олександр Ларін, Анатолій Третяк, Богдан Томах, Катерина Козлова та Кирило Пліско.