✌️ Якщо Ви з нами, значить СПОРТ - Ваш вибір і Ви стали частиною ХАРКІВ СПОРТ-СІТІ!

📬 Напишіть нам @SportSendBot
​​🔥На Харківщині провели військово-спортивну гру для дітей і підлітків💪

Діючі військовослужбовці збройних сил України, працівники спецпідрозділу "Схід" МВС України та інструктори федерації військово спортивних багатоборств провели заняття з військової справи з майбутніми захисниками Батьківщини.

"Військово-спортивна гра" відбулася на Зміївщині. Дітлахи змагалися у стрільбі з пневматичної зброї, споряджали магазин АК учбовими патронами та метали на дальність учбові гранати. Напружена боротьба розгорнулась під час тактико-спеціальної гри із застосуванням точних копій реальної зброї, практично виконували переміщення в полі бою, маскування, виявлення супротивника та ураження його за допомогою страйкбольного обладнання.

В перервах між заняттями фахівці національного університету цивільного захисту України пояснили дітям заходи безпеки при поводженні з вибухонебезпечними речами. Крім цього діти ознайомились з бойової зброєю ЗСУ, навчались збирати та розбирати учбовий автомат Калашникова та надавати первинну медичну допомогу потерпілому.

#Військово_спортивні_багатоборства

Kharkiv Sport City | Надіслати новину
🔥Харківʼяни виграли бронзу у командному ЧУ з хортингу🇺🇦

У змаганнях взяли участь близько 200 учасників із різних областей України.

За результатами чемпіонату командний залік виграли спортсмени зі столиці України. Команда Київщини посіла друге місце. На третьому розташувалася Харківська область.

Вітаємо! Пишаємось💙💛

#Хортинг

​​🤼‍♀️Кравченко і Нікітінська здобули медалі епату світової серії з пляжної боротьби у Турції✌️

На фінальному етапі світової серії-2023, який проходив у турецькому місті Мугла, визначили переможців турніру і абсолютних чемпіонів світу за результатами попередніх етапів.

Чемпіонками фінального епату світової серії з пляжної боротьби стали українки Дарʼя Медвецька (до 60 кг) та Оксана Кухта (до 70 кг), срібними призерками – Юлія Засульська (до 50 кг) та Людмила Павловець (+70 кг), бронза в активі – Софії Кушнір (до 60 кг), Олексія Борути (до 70 кг) та харківʼянки Олени Нікітінської (до 70 кг), яку, зауважимо, цього разу було визнано переможницею у номінації "Top Technique".

Також за підсумками виступів на чотирьох етапах Світової серії та фіналу в Муглі були визначені чемпіони світу з пляжної боротьби-2023. У п'ятьох з восьми вагових категорій до трійки загального заліку увійшли представники України. Відзначимо, перше місце Оксани Кухти у вазі до 70 кг та український п'єдестал у категорії до 60 кг: Дарʼя Медвецька (🥇), Анастасія Кравченко (🥈) та Софія Кушнір (🥉).

#Боротьба
#Спортсмени

🎳У Харкові визначили переможців з боулінгу спартакіади з масових видів спорту🎳

Вчора у боулінг клубі "Магніт" відбувся фінал з боулінгу спартакіади з масових видів спорту "Битва Департаментів, КП та районних адміністрацій міста-героя Харкова".

Чемпіонами стала команда Департаменту у справах сімʼї, молоді та спорту. На другому місці розташувалися співробітники метрополітену, на третьому - КП "Харківводоканалу".

#Боулінг
#Sport_у_Великому_місті
#Харківспортивний

Перший етап Ліги Чемпіонів з велоспорту на треку відбудеться вже цього вік-енду в Іспанії!

Вболіваємо за провідну харківську спортсменку, дебютантку цих престижних світових змагань Аллу Білецьку! 💙💛🚴‍♀️💪🇺🇦

#Спортсмени
#Велоспорт

Харківський фігурист став переможцем міжнародного турніру👍

Харківський фігурист Артем Коваль разом із партнеркою здобув "золото" міжнародних змагань у танцях на льоду серед юніорів.

Міжнародний турнір із фігурного катання "Budapest Trophy" відбувся з 13 по 15 жовтня в столиці Угорщини.

Коваль здобув медаль разом із одеситкою Іриною Підгайною.

Український дует у сумі за свій ритмічний та довільний танець отримав від суддів 141.44 бала та майже на десять балів випередив найближчих суперників з Польщі, на рахунку яких було 132.60 бала. Бронзовими призерами стали фігуристи з Чехії.

Нагадаємо, що у вересні ця пара виграла етап юніорського Гран-прі, який також проходив у Будапешті.

#Фігурне_катання
#Спортсмени

🔥Харківʼяни переможно виступили на всеукраїнських турнірах із козацького двобою👍

Спільними зусиллями наші спортсмени здобули 78 нагород різного гатунку.

Кубок України серед дорослих і Всеукраїнський турнір серед юніорів та юнаків з козацького двобою 13-16 жовтня відбулися у Рівному.

Харківську область представляло 80 спортсменів, які спільними зусиллями вибороли 3⃣6⃣ золотих, 2⃣5⃣ срібних і 1⃣7⃣ бронзових нагород.

Крім того наша збірна посіла перше загальнокомандне місце на Кубку України і друге на юніорському турнірі.

Загалом за перемогу у турнірах змагалися 500 учасників з 12 областей України.

#Козацький_двобій

⛸️Моісеєва – тричі віцечемпіонка міжнародних змагань з шорт-треку у Польщі⛸️

Турнір із шорт-треку "Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 2" відбувся 13-15 жовтня у польському місті Гіжицко.

Харківʼяни здобули 7⃣ срібних та 2⃣ бронзові медалі.

Найрезультативнішою серед наших спортсменів стала Катерина Моісеєва, яка виграла срібло на дистанціях 500 м, 777 м і 1000 м.
Дві срібні медалі здобув Кирило Коваленко (500 м і 1000 м). Даніїл Бергін фінішував другим на дистанції 1500 м, а Владислав Неміро – у забігу на 1000 м.

Бронзові медалі для збірної України на дистанціях 222 м і 500 м виграв Макар Міхно.

#Шорт_трек
#Спортсмени

🔥Кікбоксери з Харкова виграли півтори сотні медалей двох національних турнірів💪

Кубок України з кікбоксингу WAKO та нагороди Всеукраїнського турніру пам'яті Павла Орла розіграли у Хмельницькому 12-15 жовтня.
Участь у змаганнях взяли 800 кікбоксерів з 17 областей країни.

Спортсмени Харківщини здобули 1⃣4⃣6⃣ медалей різного гатунку.
За підсумками Кубка України наша збірна виграла 18 🥇, 20 🥈, 12 🥉 нагород і посіла перше загальнокомандне місце.

На всеукраїнському турнірі пам'яті Павла Орла харківські спортсмени поповнили свою скарбничку 38 🥇, 24 🥈 та 34 🥉 медалями.

Підготували спортсменів до цих змагань Олег і Ольга Галищеви (СК "Мастер"), Віталій Гагарін, Олексій Даньшин, Ілля Вознюк та Аліна Кузьменко (ДЮСШ "Центр бойових мистецтв"), Євгеній Мінаєв (СК "Adrenaline"), Кирило Савельєв ( СК "Ахіллес"), Денис Пірякін (СК "Pawerfit) та Ірина Кузнецова (ДЮСШ 4).

Вітаємо! Пишаємося💙💛

#Кікбоксинг
#Спортсмени

🥀🥀На війні загинув баскетболіст, випускник Харківської державної академії фізичної культури Олександр Бронніков 😢

Життя воїна обірвалося 24 серпня у Харківській області під час стрілецького бою.

Висловлюємо співчуття рідним та близьким Героя. Низький уклін і вічна слава💙💛
🏸Харківʼяни позмагаються за нагороди рейтингового міжнародного турніру з бадмінтону🏸

19 жовтня у Чехії розпочалися міжнародні змагання з бадмінтону YONEX Czech Open 2023.

За нагороди змагатимуться 6 спортсменів з Харкова: Євгенія Кантемір, Анастасія Прокопович, Анастасія Алимова, Раія Альмалалха, Варвара Фролова, Софія Лаврова.

Віримо, що харків'яни зможуть показати високий рівень майстерності та вибороти призові місця.

Бажаємо удачі💙💛

#Бадмінтон
#Спортсмени
#Вболіваємо_за_наших
🇺🇦⚡️🧜‍♀️У представниць артистичного плавання навіть розтяжка як окремий вид мистецтва😉 Доброго дня та мирного неба усім вболівальникам бажає наша чарівна чемпіонка світу та Європи харків'янка Ангеліна Овчиннікова.

🎥 Інстаграм спортсменки

#НОК #Україна #УкраїнськийСпорт #АртистичнеПлавання #ArtisticSwimming #АнгелінаОвчиннікова #Ukraine #UkrainianSport #Тренувальнібудні
🔥Шакалова і Жовнір представлятимуть Україну на Всесвітніх іграх єдиноборств💪

Харківʼяни Катерина Шакалова й Ігор Жовнір позмагаються за нагороди цього планетарного форуму у грепплінгу та панкратіоні відповідно. Тренер – Владислав Сорока.

Відзначимо, Україну в Ер-Ріяді представлятимуть 57 спортсменів у 9 дисциплінах. Загалом за нагороди Всесвітніх ігор з єдиноборств у 16 видах спорту змагатимуться більше 1500 атлетів з 120+ країн світу.

#Єдиноборства
#Спортсмени

👮‍♂️Харківʼяни виграли мультиспортивний ЧЄ серед правоохоронців і співробітників екстрених служб🚨

Змагання серед поліцейських, пожежників та інших екстрених служб відбулися в іспанському місті Торрев'єсі з 29 вересня по 7 жовтня.

Близько 3000 атлетів із 35 країн Європи боролися за нагороди майже у 40 видах спорту.

Україну представляли четверо спортсменів. Троє – з Харкова.

Так, Василь Новіков виграв 2 золоті медалі з бразильського джиу-джитсу. Яна Пок здобула 3 золоті й одну бронзову нагороди у тенісі. Костянтин Бутенко – срібло у ветеранському кікбоксингу (вікова категорія 45+).

Вітаємо! Наші – найкращі💙💛

#Спортсмени

🤔Не знаєш чим зайнятись ввечері на вихідних?

📺ДИВИМОСЯ НА ВИХІДНИХ – ГЕРБІ: ШАЛЕНІ ПЕРЕГОНИ

Жанр: Комедія, Мелодрама, Пригоди, Сімейний, Спорт, Фентезі

Гербі: Шалені перегони: Меггі - дочка відомого гонщика Рея Пейтона, з дитинства обожнює машини і швидку їзду. Одного разу Меггі купує старий Фольксваген «Жук», і раптом виявляє, що стареньке авто, має свідомість і душу, і може спілкуватися зі своєю власницею. Милий, добрий, колишній чемпіон минулих заїздів допомагає Меггі здійснити свою давню мрію і взяти участь в гонках NASCAR...