✌️ Якщо Ви з нами, значить СПОРТ - Ваш вибір і Ви стали частиною ХАРКІВ СПОРТ-СІТІ!

📢 ГОТОВІ ДО БУДЬ-ЯКОГО ВИКЛИКУ!

📬 Напишіть нам @SportSendBot
🚴Харківські трековики відзначилися на всеукраїнських змаганнях у Львові🚴‍♀️

Чемпіонат України з велоспорту на треку в гонці переслідування "Медісон" та всеукраїнські змагання у ще в трьох дисциплінах відбулися з 26 по 29 квітня у Львові. Переможці та призери визначалися в юніорській та двох юнацьких категоріях.

Спортсмени збірної Харківської області спільними зусиллями здобули 2 срібні та 1 бронзову нагороди. На львівський п’єдестал пошани піднімалися вихованки Пісочинської ДЮСШ Карина Кононенко (двічі), Вікторія Кононенко і Ярослава Стецюк (тренер Ігор Гримайло), а також Кіра Дубініна (тренер Андрій Дубінін). Також харків’яни неодноразово заїжджали до ТОП-5 цих змагань.

#Велоспорт
#Спортсмени

Kharkiv Sport City | Надіслати новину
🎾Стала відома перша суперниця Світоліної на турнірі у Сен-Мало🎾

Еліна змагатиметься проти тенісистки з Греції.

Відбулося жеребкування основної сітки турніру WTA 125 у Сен-Мало (Франція).

Почесна харківʼянка Еліна Світоліна, яка отримала вайлд-кард від організаторів, у першому раунді змагатиметься проти грецької спортсменки Деспіни Папаміхаїл (130-те місце у світовому рейтингу).

Тенісистки зустрічалися між собою у 2011 році на 50-тисячнику ITF в Стамбулі. Тоді перемогу здобула українка.

#Теніс
#Спортсмени
#Вболіваємо_за_наших

💃Запрошуємо на відкрите тренування з бальних танців💃

Відкрите тренування з бальних танців проведуть титуловані тренери Харкова та України Маргарита та Кирило Шкурєєви.

Захід відбудеться 5 травня о 16:00 у торговельно-розважальному центрі “Нікольський”.

#Тренування

🚴‍♀️Артур Нічволодов, учень 10 класу школи №139 м.Харкова переміг на чемпіонаті України з велоспорту «Zhovkva cup race - 2023», що проходив у Львівській області.

Школяр займається велоспортом з 2015 року у клубі «Золоті колеса». З 2018 року посідає призові місця на міських, обласних та всеукраїнських змаганнях.

🚴ВМХ. Харківʼяни – переможці та призери ЧУ🇺🇦

Чемпіонат України з велоспорту ВМХ в багатоденній гонці відбувся 27-30 квітня у місті Новоселиця Чернівецької області.

На нинішньому чемпіонаті країни в "багатоденці" спортсмени збірної Харківської області здобули 🥇🥇 та 🥈🥈🥈 нагороди.

#Велоспорт
#Спортсмени

🎾Світоліна переможно стартувала на челленджері у Франції🎾

Турнір проходить у французькому Сан-Майо.

У Сан-Майо Еліна Світоліна змогла здобути свою другу перемогу після 13-місячної перерви, пов'язаної з вагітністю та народженням дитини. Перший сет у протистоянні з представницею Греції Деспіною Папаміхаїл почесна харківʼянка виграла з рахунком 7:5.

Другу партію Світоліна закінчила швидше, аніж першу. Вона зробила брейк у другому геймі, а у п'ятому відіграла чотири брейкпоїнти та збільшила перевагу до рахунку 4:1. Зрештою, у другому сеті українка віддала лише один гейм грецькій тенісистці.

WTA125. Сан-Майо, перше коло
Еліна Світоліна (Україна) - Деспіна Папаміхаїл (Греція) 2:0 (7:5, 6:1)
У другому раунді Еліна Світоліна зіграє з бельгійкою Ісалін Бонавентюр (№84 у світовому рейтингу).

#Теніс
#Спортсмени

🥋Харківʼянин виграв міжнародний турнір із дзюдо🥋

Михайло Ткаченко став найкращим у ваговій категорії до 60 кг.

Міжнародні змагання "Sokol Judo Cup" 29 квітня відбулися у словацький Братиславі. Харківський дзюдоїст здобув чемпіонський титул серед юнаків вікової категорії U16.

Вітаємо і пишаємося💪

#Дзюдо
#Спортсмени

Сьогодні в «Енциклопедії спорту» чергове пізнавальне відео шотокан карате-до.

На зв’язку наш експерт - майстер спорту з шотокан карате-до, тренер клубу «Gladiator», Катерина Заяц.

Приємного перегляду
🙂

#Карате-до
#Енциклопедія_спорту

🔥Курсанти НУЦЗУ – чемпіони і призери ЧУ з кікбоксингу👨‍🚒

Чемпіонат України з кікбоксингу ISKA відбувся у Львові. Участь у змаганнях взяли понад 200 спортсменів із різних областей країни.

До складу збірної команди Харківської області увійшли й курсанти Національного університету цивільного захисту України. Так, переможцями змагань стали Денис Денисенко (вагова категорія до 80 кг) у розділі К-1 і Максим Молонос (65 кг) у розділі повний контакт. Обидва спортсмени навчаються на факультеті цивільного захисту.

У свою чергу Андрій Кудля (ф-т цивільного захисту) у вазі до 70 кг посів друге місце у розділі К-1, а Владислав Богданович (55 кг, ф-т оперативно-рятувальних сил) у розділі лоу-кік виборов "бронзу".

Готував спортсменів до змагань Валентин Головко – викладач кафедри фізичної підготовки університету, континентальний чемпіон світу з боксу, МСК, тренер збірної команди НУЦЗУ з кікбоксингу.

Вітаємо! Пишаємося! Наші – найкращі💪

#Кікбоксинг
#Спортсмени

🎾Світоліна зіграє у чвертьфіналі французького челленджера WTA🎾

Еліна Світоліна здобула свою другу перемогу на турнірі WTA 125 у французькому Сен-Мало, здолавши четверту сіяну бельгійку Ісалін Бонавентюр.

Світоліна закінчила матч за 2:02 години, впродовж яких виконала 3 ейси, припустилася 2 подвійних помилок та реалізувала 5 брейкпойнтів з 11.

У чвертьфіналі Еліна зіграє проти переможниці пари француженки Леольї Жанжан та п'ятої сіяної турніру, італійки Лучії Бронцетті.

#Теніс
#Спортсмени

🏆🧜‍♀️💦Вже завтра у Монпельє, Франція🇫🇷 стартує Кубок світу з артистичного плавання!

У перший день змагань на нас чекає:
🔹10:00 - соло довільне - Марта Фєдіна (фінал)
🔹17:00 - дует технічний - Влада і Марина Алексіїви.

#Синхронне_плавання
#Спортсмени

Сьогодні в «Енциклопедії спорту» на вас чекає відео з моментами виступів спортсменів з шотокан карате-до

Приєднуйтеся, друзі!

А ми дякуємо нашому експерту – майстру спорту з шотокан карате-до, тренеру клубу «Gladiator», Катерині Заяц. за цікаві та пізнавальні відео.

#Карате_до

🥋Юний дзюдоїст Асєєв виграв міжнародний турнір у Данії🔥

Змагання, які відбулися 30 квітня, приймало данське місто Фредерісія.

Харківський спортсмен Гордій Асєєв, що виступає у ваговій категорії до 46 кг, став чемпіоном відкритого турніру з дзюдо у віковій категорії U12.