Всім привіт
Я вже не раз казала, що є волонтером в соціальному центрі благодійного фонду "Сундучок"
Це єдиний волонтерський, соціальний центр в Дніпропетровській області. Ми допомагаємо військовим та нужденним людям, організовуємо заходи в тому числі для дітей. І зараз наш центр потребує вашої допомоги.
До 20 числа необхідно було сплатити орендну плату. Центр працює завдяки благодійним внескам та допомозі волонтерів. І нажаль зараз катастрофічно не вистачає коштів. Необхідно 3580 гривень. Тому я прошу вашої підтримки🙏
Реквізити для підтримки:
https://send.monobank.ua/jar/6BxbMS7VGJ
💳Номер картки банки
5375 4112 2367 6276
Дякую за вашу небайдужість!
Я вже не раз казала, що є волонтером в соціальному центрі благодійного фонду "Сундучок"
Це єдиний волонтерський, соціальний центр в Дніпропетровській області. Ми допомагаємо військовим та нужденним людям, організовуємо заходи в тому числі для дітей. І зараз наш центр потребує вашої допомоги.
До 20 числа необхідно було сплатити орендну плату. Центр працює завдяки благодійним внескам та допомозі волонтерів. І нажаль зараз катастрофічно не вистачає коштів. Необхідно 3580 гривень. Тому я прошу вашої підтримки🙏
Реквізити для підтримки:
https://send.monobank.ua/jar/6BxbMS7VGJ
💳Номер картки банки
5375 4112 2367 6276
Дякую за вашу небайдужість!
❤12🤝5🫡3👍2
Сьогодні нарешті дочитала книгу Азраїла 😎
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥13❤6👏3 3
Всі показують підсумки квітня в читанні...
А я тільки дочитала "Книгу Азраїла"
😚
А я тільки дочитала "Книгу Азраїла"
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍16❤9😍2 2
Мене звуть Кара Лаберт. Я авторка політичного фентезі, активно працюю над створенням великого світу, що наразі в плані має 25+ книг (від одиночних історії до трилогій, кожну частинку цієї історії можна буде читати окремо). Чекаю відповідь від видавництв, враховуючи, що вже займалась самвидавом. Працюю над кількома проектами: вогняне шоу "Angels" (керівник й тренер); письменницька спільнота "Writing Academy" (засновниця); "Manuscript" (адмін спільноти й тг каналу). Відкрита до співпраць
Наостанок... Візьміть меч.
Подорож тільки починається...
старий пост з старими хештегами
#процес
#інструменти
#підказки
#жанри
#події
#відгук
співпраця @Kara_Labert
threads
wattpad
GOODREADS
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤18 7😍5🔥2❤🔥1🍓1
про трилогію ВОЙОВНИЧІ НАРОДИ
книги:
Попіл та апатія 498 стор.
Тінь та жахіття 458 стор.
Кров та спокута 460 стор.
Для мене це основна історія всього всесвіту Дайвіс, що розповідають про події початку воєнної ери, переважно від обличчя Шейли Анжелсон. Історія починається з суміші подій сьогоднішніх та спогадів. Друга й третя книги вже є сумішшю точки зору різних персонажів (відкривати вам таємницю, яких саме книг — не буду, адже це спойлери до сюжету).
що в трилогії?
- споріднені душі
- сильна головна героїня
- smut
- дракони й боги
- жорстокість
Розвиток подій (як і в решті книг всесвіту) відбувається на території єдиного острову Дайвісу. На цей момент, саме цю територію ділять два королівства. Можна вважати, що цей світ став моїм домом на довгий час. Від моменту створення карти й до теперішнього моменту. Не думаю, що в найближчий час це зміниться.
до коментарів додам карту
книги:
Попіл та апатія 498 стор.
Тінь та жахіття 458 стор.
Кров та спокута 460 стор.
Для мене це основна історія всього всесвіту Дайвіс, що розповідають про події початку воєнної ери, переважно від обличчя Шейли Анжелсон. Історія починається з суміші подій сьогоднішніх та спогадів. Друга й третя книги вже є сумішшю точки зору різних персонажів (відкривати вам таємницю, яких саме книг — не буду, адже це спойлери до сюжету).
що в трилогії?
- споріднені душі
- сильна головна героїня
- smut
- дракони й боги
- жорстокість
Розвиток подій (як і в решті книг всесвіту) відбувається на території єдиного острову Дайвісу. На цей момент, саме цю територію ділять два королівства. Можна вважати, що цей світ став моїм домом на довгий час. Від моменту створення карти й до теперішнього моменту. Не думаю, що в найближчий час це зміниться.
до коментарів додам карту
❤16😍6 6❤🔥1👍1🥰1🍓1
СВІТ ДАЙВІСУ, або коротко про всі книги циклу
Я довго наважувалась на цей пост. Звісно хочеться тримати якусь інтригу, аби вам, як читачам було цікаво, про кого наступного вийде книга. Але думаю можна розкрити деталі сьогодні
Будемо йти по хронології історій, а не тому коли я це напишу
"Гріхи занепалих" — події відбуваються під час створення світу, головними героями є боги. Книга не буде великою за обсягом, близько 250 сторінок. Розповідь від обличчя бога пітьми — Тенебріса🤫
Дилогія "Падіння", певно стане однією з перших, що я напишу після завершення основної трилогії. Книга 1 "Подих полум'я", книга 2 "Відбиток попелу". Події відбуваються в старі часи... коли панували дракони. Тут буде любовна лінія, від ворогів до коханців🫠
Одиночна книга поки без назви (в процесі придумування її контексту)
Також дилогія в стані розробки сюжету
І ще одна одиночна, що розкаже про життя неочікуваного персонажа🤔
Ох, знову дилогія, "Пісня зими і мороку". Хочу більш детально показати як склались взаємовідносини короля Тіньових земель та королеви Морозних. Книга 1 "Дотик холоду", книга 2 "Обличчя пітьми". Побачите світ очима кожного, але готуйтесь до скла😋
Далі йде "Клинок і клятва", суперництво у військовій академії північних земель Інісу. Любовна лінія... Все як треба😙
Нарешті хронологія на основній історії "Войовничі народи". І вам треба звикати до абревіатур:
1 "Попіл та апатія" — ПтА
2 "Тінь та жахіття" — ТтЖ
3 "Кров та спокута" — КтС
Основа всіх основ, найбільша за обсягом історія. Тут зібрались мої улюблені персонажі. це те, що обов'язково прочитати💔
Справжнім скловозом для вас стане дилогія "Уламки та шрами". Я не розкриватиму всі карти, але саме тут в книзі 1 "Припустим, через мене" та в книзі 2 "Біль, який згасатиме", ви відчуєте розвиток конкретних персонажів з основної трилогії. Це буде наступна історія, що я писатиму. Навіть я буду плакати. Тому готуйте корвалол🤔
Дилогія "Спадок". Ось це, вже класна річ. Діти головних героїв основної трилогії. Книга 1 "Обіцяй, що згадаєш" та книга 2 "Забуті обітниці". Чесно кажучи, наразі я лише знаю хто буде персонажами, і який буде троп. Все, більше не питайте нічого☺️
Тут знову починається процес розробки:
Трилогія
Одиночка
Дилогія
Наостанок, трилогія "Спалений світ", що відбуватиметься через тисячоліття, коли мій фентезі світ розвинеться і перевершить сучасні технології.
1 "Коли магія згасає"
2 "коли зникає світло"
3 "Коли тіні стануть домом"
Тут ми з вами відірвемось, почнемо з ворогів😙
Що вас зацікавило найбільше з цього довгого списку?🥺
Я довго наважувалась на цей пост. Звісно хочеться тримати якусь інтригу, аби вам, як читачам було цікаво, про кого наступного вийде книга. Але думаю можна розкрити деталі сьогодні
Будемо йти по хронології історій, а не тому коли я це напишу
"Гріхи занепалих" — події відбуваються під час створення світу, головними героями є боги. Книга не буде великою за обсягом, близько 250 сторінок. Розповідь від обличчя бога пітьми — Тенебріса
Дилогія "Падіння", певно стане однією з перших, що я напишу після завершення основної трилогії. Книга 1 "Подих полум'я", книга 2 "Відбиток попелу". Події відбуваються в старі часи... коли панували дракони. Тут буде любовна лінія, від ворогів до коханців
Одиночна книга поки без назви (в процесі придумування її контексту)
Також дилогія в стані розробки сюжету
І ще одна одиночна, що розкаже про життя неочікуваного персонажа
Ох, знову дилогія, "Пісня зими і мороку". Хочу більш детально показати як склались взаємовідносини короля Тіньових земель та королеви Морозних. Книга 1 "Дотик холоду", книга 2 "Обличчя пітьми". Побачите світ очима кожного, але готуйтесь до скла
Далі йде "Клинок і клятва", суперництво у військовій академії північних земель Інісу. Любовна лінія... Все як треба
Нарешті хронологія на основній історії "Войовничі народи". І вам треба звикати до абревіатур:
1 "Попіл та апатія" — ПтА
2 "Тінь та жахіття" — ТтЖ
3 "Кров та спокута" — КтС
Основа всіх основ, найбільша за обсягом історія. Тут зібрались мої улюблені персонажі. це те, що обов'язково прочитати
Справжнім скловозом для вас стане дилогія "Уламки та шрами". Я не розкриватиму всі карти, але саме тут в книзі 1 "Припустим, через мене" та в книзі 2 "Біль, який згасатиме", ви відчуєте розвиток конкретних персонажів з основної трилогії. Це буде наступна історія, що я писатиму. Навіть я буду плакати. Тому готуйте корвалол
Дилогія "Спадок". Ось це, вже класна річ. Діти головних героїв основної трилогії. Книга 1 "Обіцяй, що згадаєш" та книга 2 "Забуті обітниці". Чесно кажучи, наразі я лише знаю хто буде персонажами, і який буде троп. Все, більше не питайте нічого
Тут знову починається процес розробки:
Трилогія
Одиночка
Дилогія
Наостанок, трилогія "Спалений світ", що відбуватиметься через тисячоліття, коли мій фентезі світ розвинеться і перевершить сучасні технології.
1 "Коли магія згасає"
2 "коли зникає світло"
3 "Коли тіні стануть домом"
Тут ми з вами відірвемось, почнемо з ворогів
Що вас зацікавило найбільше з цього довгого списку?
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤13 5👍2🥰1🫡1
чим більше реакцій на сьогоднішні публікації, тим більша вірогідність, що сьогодні я розкажу про враження від "Двір круків та приреченості"...
🔥11👍2😍2❤1🥰1🫡1
ІНШІ КНИГИ, що не стосуються Дайвісу
Перед тим, як я почала писати цей пост, здавалось, що тут буде надто мало пунктів... Але як виявилось достатньо для окремої публікації. Багато з цього наразі на стопі. Не певна, що всі ці історії отримають другий шанс, але готова поділитись з вами цим темним досвідом🥰
"Бестіарій" — по факту, постійно оновлюваний архів істот моїх книг. наразі там більше 50 записів, що починаються з стандартних вампірів, закінчуються повністю вигаданими мною істотами. Мій особистий улюбленець — це Сувр. По факту — гібрид котика й сови😍
"Вижити" — людство після завершення ядерної війни потопає в злиднях. Дівчина стикається з беззаконням, вбивствами та злочинністю кожного разу, як виходить у понівечений світ. Перед нею постає завдання – вижити. Але чи може дівчина побороти себе? Антиутопія, трошки романтики. Зараз є у відкритому доступі на wattpad😇
"Втрачені" — історія серіального типу, що має вайб надприродного. Я дуже багато надихалась оригінальним серіалом, хоча не переймала персонажів та істот звідти. Написано дві серії, але поки зберігається таємно😚
"Забуте" — перша робота, що мала стати грандіозною. Також фентезі, але починалось воно в звичному для нас світі, де магічні істоти були вимушені створити для себе новий світ, переміститись туди за допомогою порталу, ну і звісно, зажити щасливе життя. Поки ця робота в столі😭
"Клятва та гріх" — миттєва слабкість до мафіозних романів, де я повірила, що можу це зробити. Але я швидко здалась, бо там не було елементу фентезі, якого я так потребую. Тому ця історія лишається на дуже початкових етапах😎
"Тиша між пострілами" — коротка історія, що написана для конкурсу (зайняла третє місце) трохи романтики, масок та інтиму. але воно того вартувало. Зараз є у відкритому доступі на wattpad😇
що вам сподобалось найбільше?
Перед тим, як я почала писати цей пост, здавалось, що тут буде надто мало пунктів... Але як виявилось достатньо для окремої публікації. Багато з цього наразі на стопі. Не певна, що всі ці історії отримають другий шанс, але готова поділитись з вами цим темним досвідом
"Бестіарій" — по факту, постійно оновлюваний архів істот моїх книг. наразі там більше 50 записів, що починаються з стандартних вампірів, закінчуються повністю вигаданими мною істотами. Мій особистий улюбленець — це Сувр. По факту — гібрид котика й сови
"Вижити" — людство після завершення ядерної війни потопає в злиднях. Дівчина стикається з беззаконням, вбивствами та злочинністю кожного разу, як виходить у понівечений світ. Перед нею постає завдання – вижити. Але чи може дівчина побороти себе? Антиутопія, трошки романтики. Зараз є у відкритому доступі на wattpad
"Втрачені" — історія серіального типу, що має вайб надприродного. Я дуже багато надихалась оригінальним серіалом, хоча не переймала персонажів та істот звідти. Написано дві серії, але поки зберігається таємно
"Забуте" — перша робота, що мала стати грандіозною. Також фентезі, але починалось воно в звичному для нас світі, де магічні істоти були вимушені створити для себе новий світ, переміститись туди за допомогою порталу, ну і звісно, зажити щасливе життя. Поки ця робота в столі
"Клятва та гріх" — миттєва слабкість до мафіозних романів, де я повірила, що можу це зробити. Але я швидко здалась, бо там не було елементу фентезі, якого я так потребую. Тому ця історія лишається на дуже початкових етапах
"Тиша між пострілами" — коротка історія, що написана для конкурсу (зайняла третє місце) трохи романтики, масок та інтиму. але воно того вартувало. Зараз є у відкритому доступі на wattpad
що вам сподобалось найбільше?
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤8 5👍2😍2🥰1
Forwarded from 𝕎𝕣𝕚𝕥𝕚𝕟𝕘 𝔸𝕔𝕒𝕕𝕖𝕞𝕪 𝕌𝔸 (Кара)
Writing academy — це простір, де письменники знаходять поради та мотивацію, перестають відкладати тексти «на потім» і нарешті починають писати системно, з підтримкою та вірою у власний голос.
Наша команда стабільно працює над постійними рубриками, аби щодня ви мали нову, цікаву інформацію, що стане корисною у письмі.
Наші рубрики (оновлення):
#поради —місце, де ви можете почути не тільки корисні, але й практичні поради, що допоможуть вам впоратись з ношею письменництва.
#застосунки — ми регулярно працюємо над висвітленням платформ та застосунків, що полегшать вашу творчість, навіть коли блокнотик — найкращій застосунок
#синоніми — у дні, коли редактура нагряне темною хмарою… Ця рубрика допоможе забути головний біль пошуку синонімів
#імена — якщо ваша історія лише почала створюватись, або в самому розпалі й ви шукаєте імена для своїх персонажів, можете шукати їх тут
#інтерактив — наша улюблена рубрика, щотижня щось нове, але ви зможете взяти участь як на нашому каналі, так і поширити інтерактивний допис для своєї аудиторії.
Додаткові рубрики:
#цитати — для вашої мотивації, від чистого серця наших адмінів
#слова — рубрика для розширення вашого словникового запасу
Окрім цього ми завжди раді висвітлити книги/вірші/історії написані українськими авторами. Для цього звертайтесь до @KaraLabert
Ми не тільки інформаційний канал, наша письмова родина велика, і ми завжди раді вітати нових учасників до спільноти @writingacademyua
Всі запити та побажання вітаються, а поки що… Пишіть, поки пишеться.
@WAcademyUA
Наша команда стабільно працює над постійними рубриками, аби щодня ви мали нову, цікаву інформацію, що стане корисною у письмі.
Наші рубрики (оновлення):
#поради —місце, де ви можете почути не тільки корисні, але й практичні поради, що допоможуть вам впоратись з ношею письменництва.
#застосунки — ми регулярно працюємо над висвітленням платформ та застосунків, що полегшать вашу творчість, навіть коли блокнотик — найкращій застосунок
#синоніми — у дні, коли редактура нагряне темною хмарою… Ця рубрика допоможе забути головний біль пошуку синонімів
#імена — якщо ваша історія лише почала створюватись, або в самому розпалі й ви шукаєте імена для своїх персонажів, можете шукати їх тут
#інтерактив — наша улюблена рубрика, щотижня щось нове, але ви зможете взяти участь як на нашому каналі, так і поширити інтерактивний допис для своєї аудиторії.
Додаткові рубрики:
#цитати — для вашої мотивації, від чистого серця наших адмінів
#слова — рубрика для розширення вашого словникового запасу
Окрім цього ми завжди раді висвітлити книги/вірші/історії написані українськими авторами. Для цього звертайтесь до @KaraLabert
Ми не тільки інформаційний канал, наша письмова родина велика, і ми завжди раді вітати нових учасників до спільноти @writingacademyua
Всі запити та побажання вітаються, а поки що… Пишіть, поки пишеться.
@WAcademyUA
Доки я робила оновлення на каналі, надійшла ще одна відповідь... відмова №2
😭15💔6😢5😡1
Kara Labert | Ukrainian writer
Читали "Двір круків та приреченості"?
Скажу чесно. Мої очікування були вищими (щодо книги)
🤔6👀4❤2🌚2
Forwarded from bookshine✨
📚✨ Двір Книжкових відьом — це книжковий офлайн клуб у Дніпрі!
Ми зібрали цей простір, бо помітили просту річ: після книги часто хочеться не просто поставити оцінку, а з кимось проговорити все, що залишилось всередині. Іноді це захоплення, іноді розчарування, іноді купа запитань без відповідей.
У нас немає формату “правильної думки”. Є лише розмова.
Ми читаємо різні книги і зустрічаємось, щоб:
📖 обговорювати сюжет і персонажів
💬 говорити чесно — що сподобалось, а що ні
☕ ділитись враженнями, які не завжди поміщаються в рецензії
Якщо тобі знайоме відчуття “мені терміново треба це з кимось обговорити” — це до нас🖤
https://www.instagram.com/p/DX7XeITjSpv/?igsh=ZW1hMGo2YjlmdHl4
Ми зібрали цей простір, бо помітили просту річ: після книги часто хочеться не просто поставити оцінку, а з кимось проговорити все, що залишилось всередині. Іноді це захоплення, іноді розчарування, іноді купа запитань без відповідей.
У нас немає формату “правильної думки”. Є лише розмова.
Ми читаємо різні книги і зустрічаємось, щоб:
📖 обговорювати сюжет і персонажів
💬 говорити чесно — що сподобалось, а що ні
☕ ділитись враженнями, які не завжди поміщаються в рецензії
Якщо тобі знайоме відчуття “мені терміново треба це з кимось обговорити” — це до нас🖤
https://www.instagram.com/p/DX7XeITjSpv/?igsh=ZW1hMGo2YjlmdHl4
❤11 3🥰2😍1